Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [v1.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [v1.1] 1 Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [v1.1] 2 Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [v1.1] 3 Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [v1.1] 4

Car Tuning - Design Cars Hileli MOD APK [1.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular arabaların onarımı ve restorasyonu ile uğraşacaklar.


Car Tuning 1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Hareket Hilesi

Car Tuning - Design Cars, oyuncunun bir tuning stüdyosunun sahibi olmaya davet edildiği simülasyon unsurlarına sahip klasik bir 3'lü eşleştirme bulmacasıdır. Kullanıcı, kurumunda mevcut araçları ve araçları kullanarak çeşitli arabaları geliştirmeye çalışacak. 


Car Tuning v1.1 MOD APK


Böylece oyuncu gövdeyi boyayabilecek, tekerleklerdeki diskleri değiştirebilecek, spoiler ve diğer gövde kitlerini takabilecek ve diğer işlemleri yapabilecek. Tüm bu işlemleri gerçekleştirmek için “arka arkaya üç” görevleri tamamlama sürecinde elde edilecek paraya ihtiyacınız olacak.


Car Tuning Para Hilesi


Car Tuning - Design Cars oyunu, gerçekçi sahneler ve basit işlemlerle oyunculara araba tamir deneyimini geri yükler ve simülasyon oyunları için yeni bir dünyanın kapılarını açar. Arabaları tamir etmeye odaklanan bir oyun olarak, oyun enerjisinin çoğunu hasarlı arabaları onarmaya odaklar ve bu nedenle oyun arka planını, sahne ayarlarını ve önemli görünmeyen diğer ayrıntıları görmezden gelir.


Car Tuning Araba Hilesi


Hurda arabanın detayları, ister pas, ister toz veya çizik olsun, hepsi gerçekçi ve hassas bir şekilde yeniden üretilmiş olup, çok incedir ve çeşitli arabaların tümsekleri ve çarpışmaları da doğru bir şekilde restore edilmiştir.


Car Tuning Hile Apk


Car Tuning Design Cars – “Üç arka arkaya” harika bir bulmaca. Güzel grafikler, eskimeyen ayar, yüksek kaliteli detay çalışması, çok sayıda seviye, sıkılmanıza izin vermeyen sürekli bir hareket değişikliği ve diğer yönlerin türün hayranlarını memnun edeceği garanti edilir. 


Car Tuning Apk indir


Arabaların onarımı ve restorasyonu ile uğraşacaklar. Sonucu elde etmek için, kritik arızaları ortadan kaldırmak için çeşitli araçlara, çeşitli manipülasyonlara ve yedek parça satın almalarına ihtiyaç duyacaklar. Heyecan verici bir süreç, seçimde belirli özgürlükler ve diğer yönler hiçbir oyuncuyu kayıtsız bırakmayacak.


Car Tuning indir (MOD, Hareket Hilesi)


Bir önceki android oyun TotAL RPG APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar