Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [v1.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 1 Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 2 Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 3 Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [v1.7.5] 4

Grand Vegas Crime Para Hileli MOD APK [1.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu oyunda GTA'ya benzer bir oyun deneyimi bulacak ve kendi tarzınızda deneyimleyeceksiniz.


Grand Vegas Crime 1.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Silah alabileceğiniz bir dükkan açmak size çok para kazandıracak;
  2. Kaldırılan reklam ekranı.

Pek çok kötülüğün bulunduğu açık bir şehir, Grand Vegas Crime'ı deneyimleyeceğiniz yerdir . Büyük bir dünyaya gireceksiniz ve etkileşim kurabileceğiniz birçok unsur bulacaksınız. Aynı zamanda oyun sırasında oynama şeklinizi de seçebileceksiniz ve zamanla dükkanda bir çok şey satın alabilecek ve istediğinizi yapabileceksiniz. Karakter için gerekli eşyaları donatmayı unutmayın.


Grand Vegas Crime v1.7.5 MOD APK


Grand Vegas Crime'da oyuncular, birçok farklı türde suçluyu barındıran bir şehrin parçası olacak ve oyuncuların keşfetmek için zaman harcaması çok büyük. Bu oyunda GTA'ya benzer bir oyun deneyimi bulacak ve kendi tarzınızda deneyimleyeceksiniz. Başka bir deyişle, oyuncuların gözlerinin önünde büyük bir açık dünya açılıyor ve belirli bir sınırda kaldığı sürece istediklerini yapabilirler.


Grand Vegas Crime Para Hilesi


Tamamen tanıdık kontrollerle üçüncü şahıs bakış açısına döneceksiniz. Oyunun başında ne yapmanız gerektiğini bileceksiniz ve yavaş yavaş bu oyunun kontrol mekanizmasına alışacaksınız. Ayrıca, istediğiniz şeyleri satın almak için belirli bir başlangıç ​​tutarı da alırsınız. Silahlardan farklı kıyafetlere, ancak zamanla para gerçekten de hızla tükenecek. Yani herhangi bir oyuncunun para kazanmanın bir yolunu bulması gerekiyor.


Grand Vegas Crime Silah Hilesi


Oyunun başında, oyuncunun tamamlamak için zaman harcaması için zaten bir görev var. Şehrin büyüklüğünün muazzam olduğu söylenebilir, bu nedenle herhangi bir aracı sürme yeteneğinin yanı sıra yol tarifleri içeren bir haritaya sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda Grand Vegas Crime, beğendiğiniz arabayı almanıza veya diğer karakterlerden çalmanıza izin vererek önceden belirlenmiş bir alana hareket etmenizi sağlıyor. Mesafeleri işaretlemek ve sinyal vermek artık pek çok oyuncu için bilinmeyen bir mekanizma değil.


Grand Vegas Crime Apk Hile


Alanı işaretlemek, ihtiyacınız olan yeri bulmanızı ve oraya gitmek için arabanızı kullanmanız gerekip gerekmediğini bilmenizi kolaylaştırır. O alana gittiğinizde diyalog belirmeye başlayacak ve oyundaki hiçbir kritik bilgiyi kaçırmamalısınız. İlk görev için dükkanda ne olduğunu bileceksiniz ve oradan para kazanmak ve başka birçok şey satın almak için motive olacaksınız. Görevi tamamlarken, ödül kesinlikle para olacaktır.


Grand Vegas Crime Apk indir


Grand Vegas Crime'da oyuncular, sürekli olarak görev yapmak zorunda olmadığınız tamamen ücretsiz bir oyun bulacaklar. Açık bir dünyaya sahip olmak, oyuncuların meraklarını gidermek ve istediklerini yapmak için favori bölgelerine gitmeleri için bir fırsattır. Aynı zamanda oyunculara deneyimlerinde bir değişiklik sağlar. Ek olarak, diğer bazı oyuncular görevleri tamamlamak ve karakterin deneyim puanını artırmak için zaman harcayacaklar.


Grand Vegas Crime Son Sürüm


Oyuncular, karakterlerinin sağlık ve dayanıklılık çubuklarında bir deneyim çubuğu bulacaklar. Çeşitli görevlerden geçtikçe karakterinizin seviyesini artıracaksınız. Aynı zamanda seviye atladıktan sonra ekranın sol tarafında bir simge göreceksiniz ve sadece o simgeye tıklamak size karakter için artırılabilecek üç istatistik gösterecektir. Bunlar Sağlık, Sağlık Yenilenmesi ve Dayanıklılıktır. Bu üç göstergeden birini seçmeyi düşünmek için biraz zaman harcayacaksınız.


Grand Vegas Crime indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Real Time Shields APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar