Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0] 1 Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0] 2 Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0] 3 Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0] 4 Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [v1.0] 5

Nuke Em All 2 Para Hileli MOD APK [1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun manzaraya dağılmış her şeyi yok etme görevi ile boşta eğlence için seçebileceği bir yerdir. İstenen nesneleri süpürmek ve yok etmek için modern silahları kullanın.


Nuke Em All 2 1.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Nuke Em All 2, stresli çalışma saatlerinden sonra rahatlamak için nazik bir simülasyon oyunu arayanlar için mükemmel bir seçim olacaktır. Oyuncunun çok fazla karmaşık işlem yapmasını gerektirmez, ancak en iyi eğlence anlarını getirir. Senin görevin basitçe, manzaranın etrafına dağılmış her şeyi yok etmek ve oyunun istediği tüm hedefleri öldürmek.


Nuke Em All 2 v1.0 MOD APK


Nuke Em All 2'ye gelirken, görünen her şeyi veya aşağıdaki manzaraya dağılmış görünen şeyleri yok etme görevini alacaksınız. Yüksek binalar, birbirine yakın fabrikalar ve hatta yoğun bir orman gibi manzaranın çoğunu yukarıdan gözlemleyebilirsiniz. Amacınız yerdeki her şey ve kullanılacak silahlar, füze silahları ve bombalardan mayınlara kadar öncelikle ağır silahlar.


Nuke Em All 2 Para Hilesi


Ayarlanacak olan kolaydan karmaşığa birçok görev olacak, ancak işi iyi bir şekilde tamamlamak için buna göre hangi silahı kullanacağınızı bilmeniz gerekiyor. Daha büyük alanlar için, hepsini yok edebilmek için nükleer silahların kullanımını seçmek en iyisidir. Küçük yerlere gelince, her şeyi tek bir notada patlatmak için bomba veya mayın kullanmanız gerekir.


Nuke Em All 2 Hile Apk


Nuke Em All 2, yok edilmesi zor bir şekilde avlamanız gereken bir dizi isimle sürekli olarak bir arananlar listesi verecektir. Düşmanlarınız çölde, şehirde, sanayi bölgesinde veya boş arazide herhangi bir yerde görünebilir. Düşmanlarınızı ortadan kaldırmak için kullanabileceğiniz yeni modern silahları test etmek için savaş alanını da kullanabilirsiniz.


Nuke Em All 2 Altın Hilesi


Ancak, çok dikkatsiz olmayın çünkü savaş alanında yenilmez olamazsınız çünkü düşman her zaman önce sizi havaya uçurmanın bir yolunu bulmak ister. Hava alanları, tanklar, uçaksavar silahları ve diğer askeri birlikler, sizi anında yere sermek için silahlarını kullanmaya hazır. 


Nuke Em All 2 Apk indir


Bu yüzden her zaman her şeye karşı dikkatli olun ve üzücü hatalar yapmaktan kaçınmak için her harekette dikkatli olun.


Nuke Em All 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Shadow Hero APK sayfasını ziyaret edebilrsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar