My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK

Puan: 3.50 (Oylar: 2)
My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 1 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 2 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 3 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 4 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 5 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 6 My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK 7

My First Summer Car Mechanic Para Hileli MOD APK [v1.2] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Arabanızı monte ettikten sonra, kesinlikle yerel bölgede sürmek isteyeceksiniz.


My First Summer Car Mechanic 1.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

My First Summer Car Mechanic, araba tamircisi olmayı hayal edenler için harika bir proje. Arabaları ayarlamak ve geliştirmekle meşgul olun. Kırık parçaları onarın ve harika detayların keyfini çıkarın. Geliştiriciler, herhangi bir arabayı yükseltmek için kullanabileceğiniz neredeyse 100 parça sunar. 


My First Summer Car Mechanic v1.2 MOD APK


My First Summer Car Mechanic oyununda yorulmadan çalışın ve en iyi arabayı alın. Sonucu beğenmezseniz, talepleri dikkate alarak mevcut birimi her zaman demonte edebilir ve tekrar monte edebilirsiniz. Arabayı monte ettikten sonra yerel cazibe merkezlerini keşfetmek için bir test sürüşüne çıkabileceğinizi unutmayın.


My First Summer Car Mechanic APK para hilesi


Garajın mütevazı boyutuna rağmen, bağırsakları birçok benzersiz ayrıntı içeriyor. Aracınızın bakımını yapmak ve performansını artırmak için bunları kullanın. Araba koltuklarından başlayıp bir tahrik miline kadar, gerçek arabalarda bulunan hemen hemen tüm parçalara erişebileceksiniz. Gövdeyi birleştirin, ayarlama yapın ve iç mekanı iyileştirmeyi unutmayın. En önemlisi, pistte en iyi performansı elde etmek için motoru uygun şekilde monte edin.


My First Summer Car Mechanic Altın Hilesi


Üniteyi yalnızca gerçek bir oto tamircisi birkaç saat içinde söküp takabilir. Ancak, böyle bir uzman mısınız? Değilse, yerleşik ipucu sistemi sizi yalnız bırakmayacağından endişelenmeyin. Yapıda kullanılacak bir sonraki parçanın ne olduğunu bilmek için ona her zaman güvenebilirsiniz. Sadece parçaları birime getirmek ve bu yere uyup uymadığını belirlemek yeterlidir. Her şeyi doğru yaptığınızı gösteren yeşil bir çizgi göreceksiniz.


My First Summer Car Mechanic android oyun club


Arabanızı monte ettikten sonra, kesinlikle yerel bölgede sürmek isteyeceksiniz. Sürüşü beğenip beğenmediğinize bakılmaksızın, garaja dönebilir ve ayar yardımı ile daha da pompalayabilirsiniz. Belirli bir derleme adımında nasıl daha iyi yapılacağını belirlemek için mevcut ipuçlarını kullanın. 


My First Summer Car Mechanic Araba Hilesi


Eylemlerinizin doğruluğundan şüphe ediyorsanız bu bir sorun değildir. Motor yerine araba koltuğu takamazsınız. Oyun bunu yapmanıza izin vermeyecek.


My First Summer Car Mechanic Apk Hile


My First Summer Car Mechanic'da yapılabilecek tek aktivite bir tamircinin işi değildir. Arabayı monte ettikten sonra sadece sürmekle kalmaz, aynı zamanda bir iş de bulursunuz. Gerçek bir kurye olun ve aracınızı daha da yükseltmek için kargo taşımaya başlayın. Mesleğinize daha iyi uyması için ayar öğelerini kullanın.


My First Summer Car Mechanic Apk indir


My First Summer Car'ın bir diğer ayırt edici özelliği de arabayı birinci şahıs gözünden kontrol edebilmesidir. Sürücü kabinine ve gösterge panelinin tamamına erişebileceksiniz. Yolu dikkatlice izleyin ve kimseyi incitmemeye çalışın. Bu arada, şehrin yoğun nüfuslu sokaklarında gezinmek istiyorsanız, ayarlarda benzer bir işlev mevcuttur. Huzur ve sessizliği tercih ederseniz aynı şeyi yapabilirsiniz.


My First Summer Car Mechanic indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Annelids APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar