Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 1 Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 2 Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 3 Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 4 Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [v1.1.3] 5

Berandal Sekolah Para Hileli MOD APK [1.1.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir lisede geçen ilgi çekici bir hikayeyi okumak ister misiniz?


Berandal Sekolah 1.1.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Bir lisede geçen ilgi çekici bir hikayeyi okumak ister misiniz? Endonezya'da geçen heyecan verici bir oyun arıyorsanız, aramanız sona ermiştir çünkü Berandal Sekolah tam olarak ihtiyacınız olan şeydir ki bu önemlidir. Bu oyunu oynarken okulunda öğrenci birliği başkanı konumuna yükselmek için her şeyi yapacak olan hırslı bir çocuk olan Üçok rolünü üstleniyorsunuz.


Berandal Sekolah v1.1.3 MOD APK


Lise aşk klişesi Pretty Berandal Sekolah romanında yeni bir ışıkla yeniden yorumlanıyor. Oyuncuların, Üçok'un sevgilisinin kim olacağını diğer öğrenciler arasından seçebilmesi, oyunu eğlenceli ve heyecanlı kılan bir unsurdur. Sonunda aşkı bulabilmesi için Üçok'un gençlik aşkının engellerini aşmasına yardım etmeye hazır mısınız ki bu çok önemli?


Berandal Sekolah Para Hilesi


Tanınabilir bir görünüme sahip olmayan bir suçlu bir hiçtir. Berandal Sekolah'ta Üçok'un giyim seçenekleri tamamen okuyucunun takdirine kalmış; Üçok'ta seçebileceğiniz o kadar çok farklı kostüm seçeneği var ki, sizi öne çıkaranı bulmakta hiç zorlanmazsınız. Üçok'un kıyafetlerini değiştirmek gücünü ve görünümünü iyileştirebilir ve Üçok bir kılık değiştirme ustasıdır.


Berandal Sekolah Altın Hilesi


Güvenilir bir ateşli silah olmadan, bir suç girişimi eksik kalır. Berandal Sekolah oyununda, Ucok'un çok çeşitli ölümcül silahları vardır ve bu onu en ağır silahlı karakterlerden biri yapar; denenmiş ve gerçek Sendal Emak'ı, daha güncel Gear Sword'u veya türünün tek örneği Lato-Lato'yu satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz birini bulana kadar çok çeşitli silahlarla denemeler yapın.


Berandal Sekolah Hile Apk


Üçok olarak öğrenci topluluğuna hakimiyetinizi sürdürmek için birkaç acımasız çete lideriyle savaşmanız gerekecek. Ancak o zaman gücünü kurabilecek misin? Her çete patronu kendine özgü güçlü ve zayıf yönlere sahip olduğundan, her savaş benzersizdir. Yeterli hazırlık ve doğru araçlarla en zorlu düşmanlara karşı bile zafer kazanmak mümkündür.


Berandal Sekolah Apk indir


Sonuç olarak, Berandal Sekolah'ı diğer lise video oyunlarından ayıran bir şey de Endonezya'da geçiyor olmasıdır. Rakip çetelere karşı savaşırken ve okulu araştırırken, Endonezya'nın görüntülerini ve seslerini alabilirsiniz. Oyun, ayrıntılara gösterdiği özen ve içerdiği kültürel temaların birleştirilmesi nedeniyle türünün diğerlerinden sıyrılıyor.


Berandal Sekolah indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Only Up APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar