Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1]

Puan: 4.85 (Oylar: 11)
Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 1 Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 2 Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 3 Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 4 Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 5 Soccer Manager 2021 Reklamsız Kit Hileli MOD APK [v2.1.1] 6

Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu Para Hileli MOD APK [2.1.1] - Android için en iyi futbol ve menajerlik oyununun son sürümünü ücretsiz indirin.


Soccer Manager 2021 2.1.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Engelli reklam ekranı;
  2. Reklamları görüntülemeden ücretsiz kitler edinebilirsiniz.

Spor oyunları dalında futbol ve menajerlik oyunları arasında en popüler olanıdır. Temel olarak, Spor Kralı'nı simüle eder. Soccer Manager 2021 - Futbol Menajerlik Oyunu , bu serinin en son sürümüdür ve 2021'in yeni sezonuna hazırlık olarak şu anda piyasaya sürülmüştür. Şu anda dünya çapında hayranları oldukça fazladır.


Soccer Manager 2021 v2.1.1 MOD APK


Bu yeni bir sezon, bu da işinizin duracağı anlamına gelmiyor. Bu sadece daha önce yaptığınız işin bir devamıdır. Bununla birlikte, çalışma şeklindeki birkaç yeni özellik, oyun sürecinizi daha karmaşık ve ilginç hale getirecektir. Önceki sürümün eski yetersizlikleri, daha fazla oyuncuyu çekmenin yanı sıra çağa uyacak şekilde değiştirilecek. Oyuncular, 11 resmi oyuncu ve bir yedek takımdan oluşan bir takım yönetmelidir. Onlara en ufak şeylerden bakarsınız, koçun görevlerini üstlenirsiniz ve takım CEO'su olursunuz. Bu bölümdeki oyuncularla kontrol seviyeniz bir adım daha yüksek olacak. Antrenman seanslarını planlamaktan, yeni tesisler satın almaktan - onları yükseltmekten, oynayacak bir oyuncu seçmek, bir sonraki maç için taktikler vermek,


Soccer Manager 2021 2.1.1 Para Hile Apk


Önceki sürümle karşılaştırıldığında Soccer Manager 2021, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda takım ekledi. Bu çeşitlilik sayesinde oyuncular daha az popüler olan takımları seçebilirler. Bu takımı seviyorlar ama düşük profilli bir futbol maçında oynayabilmek o kadar ünlü değil. SM11'in büyük bir veritabanı vardır, böylece daha fazla veri depolayabilir, tasarlayabilir ve size istediğiniz takımın seçimini verebilir. Bu bölümde takımlar dünyanın 33 ülkesinden gelecek. Bu artış sayesinde, oyuncuların eskisinden daha fazla takımın tadını çıkarmasına izin verilir. Kadrosunda çok sayıda oyuncu bulunan 800'den fazla kulüp. Bu, birçokları için iyi ve ilginç bir başlangıç ​​olacak. Doğru takımı seçtikten sonra, yine de özgürce özelleştirebilirsiniz.


Soccer Manager 2021 Apk Hile


Diğer futbol oyunlarına oyuncular doğrudan ve futbol maçlarına katılacak. Bununla birlikte, Soccer Manager 2021 yalnızca koçluk ekibinin sırasına oturmanıza izin verir. Bu nedenle, oyuncuların kişisel becerilerini önemsemelerine gerek yoktur. Bu oyunda yer alan tüm maçlar otomatiktir. Oyunu kazanıp kazanamayacağınız tamamen sahip olduğunuz oyuncuların özelliklerine, belirlediğiniz taktiklere ve oyuncuların pozisyonuna bağlıdır. CR7, M10 gibi süper yıldızlardan oluşan bir ekibe sahip olursunuz ama yine de bunlar size %100 zafer garantisi veremez. Sadece kazanma şansınızı artıracaklar. 


Soccer Manager 2021 Apk Android oyun CLUB


Oyundaki oyuncu transfer pazarı da son derece hareketli ve ilginç. İyi oyunculara sahip olmanın iki yolu var. Kazandığınız hediyeler, mağazada oyuncu paketleri satın alırsınız veya başkalarından satın alırsanız, oyuncu açma fırsatına sahip olacak. Transfer pazarı, sevdiğiniz insanları satın almanız gerekmeyen oyuncuları sattığınız yerdir. Oyuncu sayısı ne kadar yüksekse, o kadar pahalıdır. "Soccer Manager 2021" oyuncuları doğrudan satmaz, bu nedenle fiyat sadece oyuncu tarafından ele alınır. Yetenekli iseniz oyuncuları biraz daha ucuza satın alabilirsiniz.


Soccer Manager 2021 Apk İndir


Oyuncunun istatistikleri de onları maçlara dahil ederseniz artacaktır. Bu, bir maçtan her geçtiklerinde, belirli miktarda EXP alacakları anlamına gelir. Seviye atlarken, stat sistemdeki miktar kadar da artar. Bu nedenle, iyi bir oyuncuya paranız yetmiyorsa, sıkı çalışmak da takımınızı geliştirmenin bir yoludur. Oyuncu, farklı becerilerle yükseltilmiş yeterli seviyeye sahip olduğunda, bunları transfer pazarında satabilirsiniz. Veya favori oyuncunuzsa, onlar için antrenman yapmaya devam edebilirsiniz. Başarılı bir ekip, birçok farklı unsurdan oluşur. Bu nedenle, "Soccer Manager 2021" de mucizeler yaratmak için kendi tarzınızı korumanız, uygun taktikler geliştirmeniz ve sebat etmeniz gerekiyor.


Soccer Manager 2021 İndir (MOD, Reklam Yok / Kit Hileli)


Bir önceki oyun olan Good Pizza Great Pizza APK indirmek için bağlantıya tıklayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 11 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Soccer manager 2021 reklamsız mod"

Adnan

1 yıl önce

Oyunun dosya şifresini öğrenebilir miyim

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar