Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02]

Puan: 4.33 (Oylar: 3)
Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 1 Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 2 Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 3 Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 4 Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 5 Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [v5.8.02] 6

Kingdom Rush Origins Elmas Hileli MOD APK [5.8.02] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Milyonlarca kişi tarafından sevilen ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların övgülerini kazanan ödül almış bir oyundur.


Kingdom Rush Origins 5.8.02 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Elmas hilesi (İlk yuvadaki tasarruf, büyük miktarda elmas içerir - yeni bir oyuna başlayın.)

Android için heyecan verici bir strateji oyununda destansı bir yolculuğa hazır olun - Kingdom Rush. Emrinizdeki geniş kule ve büyü cephaneliğini kullanarak krallığınızı orklardan, trollerden ve diğer kötü ruhlardan koruyun. Bu türdeki oyunlarda olduğu gibi, kulelerinizde iyileştirmeler ve yükseltmeler yapabilir, ayrıca ek birlikler kiralayabilirsiniz.


Kingdom Rush Origins v5.8.02 MOD APK


Kingdom Rush Origins oyun türünün oldukça erken gelişme geçmişi vardır. Bununla birlikte, bu türün zamanında, çok sayıda olağanüstü oyun yoktu ve bu tür oyunlar öncelikle Blizzard's WarCraft aracılığıyla biliniyordu. Ancak şu ana kadar bu tür son derece popüler hale geldi. Eşsiz fikirlere sahip birçok oyun yaratıldı ve oyunculardan büyük destek aldı. Ve en etkileyici oyunlardan biri Kingdom Rush Origins. Bu kaleci oyunu, Kingdom Rush serisinin 3. versiyonu olan Ironhide Game Studio tarafından yayınlandı. Bu serinin her bölümü ilgi çekici bir hikaye ile oluşturulmuştur ve hepsinde oyun ve grafik kalitesinde iyileştirmeler vardır. Kingdom Rush Origins size heyecan verici deneyimler sunmayı vaat ediyor!


Kingdom Rush Origins Elmas Hilesi


Kingdom Rush Origins, oyuncuları eski zamanlara götürüyor ve Elf krallığının kötü Vez'nan'ına karşı savaşın etrafında dönüyor. Daha önce, Vez'nan bir Elf generaliydi; tüm ülkenin askerlerini kontrol ediyordu. Ama hırsı çok büyüktü; kralın tahtını sıralamak ve Elf'in hükümdarı olmak istedi. Ancak plan başarısız oldu ve Elven'den kovuldu. Bu sefer güçlü mavi mücevherle birlikte Elf'e döndü. Elf'i ele geçiren hayalet ordusunu kontrol ediyor. Tehlikeli bir durum karşısında, en güçlü Elf askerleri Vez'nan'ı durdurmak için gönderilir. Vez'nan'ı yenip krallığı barış içinde tutabilirler mi?


Kingdom Rush Origins Para Hilesi


Bu oyunda Elf krallığının hükümdarı ve ordunuzun doğrudan komutanı olacaksınız. Göreviniz deniz yılanlarının, askerlerin, canavarların hatta Vez'nan tarafından kontrol edilen eski mumyaların saldırılarını önlemektir. Destek sistemi ve kazanmanıza yardımcı olan Gözcü Kulesi sistemidir, kahramanlar ve büyüler.Her seviyedeki göreviniz, bu 3 gücü birleştirerek Elvan kapısını korumak, krallığınıza giden kötü adamları kovalamaktır. Kapıdan çok sayıda düşmanın geçmesine izin verirseniz mağlup olursunuz ve yeni bir oyuna başlamanız gerekir.


Kingdom Rush Origins APK hilesiz


Bu oyunu oynamanın ana yolu, kuleler inşa etmek ve onları düşmanın hareket ettiği yolla birlikte uygun yerlere yerleştirmektir. Her kulenin, asker yaratacak savunma kuleleri gibi farklı işlevleri vardır; bu askerler düşmanı durduracak, derinlere inmelerine izin vermeyecek. Ya da sürekli olarak taş atarak düşmanlara hasar veren bir taş fırlatma kulesi. Bir düşmanı her yenişinizde, oyun sistemi sizi altınla ödüllendirecek ve onu daha fazla kule inşa etmek için kullanarak sağlam, dayanıklı bir savunma sistemi yaratabilirsiniz. Ancak düşmanın ordusu da son derece büyük ve güçlüdür. Hedeflerine ulaşana kadar pes etmeyecekler. Bu yüzden, bazen Elf'i güvende tutmak için ne pahasına olursa olsun, orduları tarafından sıkışıp kalırsınız, pes etmeyin!


Kingdom Rush Origins 2023 APK indir


Kingdom Rush Origins, yayıncı Ironhide Game Studio'nun Kindom Rush serisinde bir başarı olarak. Kötü vez'nan'a ve Elf krallığının kahramanlarına karşı yolculuğa katılın. Antik ormanları, eski krallıkları ve bu oyunda kalan güçlü imparatorlukların izlerini keşfedelim. Şu anda piyasaya sürülen oyunu sadece 2$ ücreti var, ancak andromama.com adresinden tamamen ücretsiz ve hileli olarak indirebilirsiniz.


Kingdom Rush Origins indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Ninja Arashi 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar