Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068]

Puan: 4.50 (Oylar: 2)
Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068] 1 Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068] 2 Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068] 3 Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068] 4 Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [v9.81.5068] 5

Toy Cubes Pop Para Hileli MOD APK [9.81.5068] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Etkileyici patlayıcı küplere sahip bir bulmaca oyunu olarak bilinir. 2000'den fazla seviyede kolaydan aşırı zora doğru ilerlemek için iki veya daha fazla bitişik ve özdeş bloğu ezebilirsiniz.


Toy Cubes Pop 9.81.5068 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Güçlendirici hilesi

Popüler bulmaca oyunlarından çok sıkıldıysanız ve yeni bir bulmaca oyunu deneyimlemek istiyorsanız Toy Cubes Pop bu pozisyon için iyi bir aday olur. Spesifik olarak, oyuncular etkileyici bir şekilde tasarlanmış renkli oyuncak bloklara dalacaklar ve kendinizi uluslararası bir eğlence parkının harikalar diyarında kaybolmuş gibi hissedeceksiniz.


Toy Cubes Pop v9.81.5068 MOD APK


Bununla da kalmayıp oyuncular, genç ve yaşlı fark etmeksizin dünya çapındaki milyonlarca oyuncuya meydan okuyabilir ve onlarla rekabet edebilir.  Toy Cubes Pop, dünyanın en iyileri arasında oyuncuların fethetmesi için bekleyen seviye sayısı ile seviye hazinelerinden biri olarak biliniyor. Daha önce, bu savaşta sadece 2000'den fazla seviyeden keyif aldıysanız, şimdi oyunculara daha yeni seviyeler getirdik ve zorluğundan dolayı kazıma deneyimi yaşayacağınıza söz veriyoruz. Şimdiye kadar 2850 seviye ile karşılaştınız.


Toy Cubes Pop Para Hilesi


Oynanış açısından, onlara bakıldığında, birçok benzer bulmaca başlığıyla örtüştüğünde oldukça basit bir oynanışa sahip oldukları kabul edilir. Bu nedenle, bu renkli dünyaya yeni başlamış olsanız bile, garip gelmiyor. Oyuncunun görevi, aynı renkteki iki veya daha fazla bloğu bulmak, her şekilde benzer, yan yana yatan ikiz kardeşler gibi onları patlatmak.


Toy Cubes Pop Altın Hilesi


Toy Cubes Pop ile, oyuncuların arkada başka bir seviyede oynayabilmeleri için oyuna resmi olarak katılmadan önce belirlediğimiz minimum puana ulaşmaları gerekir. Ancak o puanı elde ettikten sonra orada duracak ve direkt olarak bir sonraki ekrana geçeceksiniz ancak oyuncunun yine de puanı yükseltme ve oyuncular için pek çok destek ödülü alma şansı var. Aynı zamanda bu puan, rekabetçi liderlik tablosundaki sıralamanızı da belirler.


Toy Cubes Pop Güçlendirici Hilesi


Yaptırılan bomba sizler için hazırlanmış harika hediyelerden biridir. Bir oyuncu aynı anda beş taşı başarıyla yok ederse, bu sembol ortaya çıkar. Bomba mevcut olduğunda, civardaki tüm oyuncak bloklar, sanki hiç var olmamış gibi anında unutulmaya yüz tutacaktır. Ek olarak, oyuncunun skoru da büyük ölçüde artacaktır ki bu beklemediğiniz bir şeydir.


Toy Cubes Pop Apk Hile


Bununla da kalmayarak, Toy Cubes Pop dünyasına girerken oyuncular birçok etkileyici yıldızla tanışma fırsatı buluyor. Bizimle iş yapmaya karar verdiğiniz noktaya kadar toplayabilir ve biriktirebilirsiniz. Özellikle, alınan yıldızlar, tüm bloklu savaş alanını süpüren korkunç bombalarla değiştirilecek.


Toy Cubes Pop Apk indir


Bu şeyler kesinlikle size ilham verici ve canlandırıcı deneyimler getirecek. Aşağıdaki seviyelerin oyuncuları, maksimum sayıyı fethetmek için gelmenizi bekliyor. Farklı renkli kare bloklardan oluşan bir cennete adım atın. Birbirine bitişik iki veya daha fazla aynı kareyi birleştirirken geleneksel oyunu kullanın.


Toy Cubes Pop indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero of Taslinia APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar