Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 6)
Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 1 Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 2 Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 3 Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 4 Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 5 Age of Magic Mega Hileli MOD APK [v2.6] 6

Age of Magic Mega Hileli MOD APK [2.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Eski zamanlardan beri insanlar her zaman sihir denen bir tür gücü hayal etmişlerdir.


Age of Magic 2.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MOD
  2. DMG ÇOKLU
  3. TANRI MODU

Age of Magic - Eski zamanlardan beri insanlar her zaman sihir denen bir tür gücü hayal etmişlerdir. Bu mucize enerjinin kendilerini ilahi olanla daha yakın hale getirebileceği düşünülmektedir. Aslında, bu yeteneğe sahip olması gereken ama her şeyin kanıtlayacak hiçbir şeyi olmayan sihirbaz denen insanlar var. Hepsi sadece hikayelerde var. Ama elbette oyun, insanların ihtiyaçlarını karşılamak için yarattıkları bir dünya. Büyülü dünyalar, insanın en tuhaf hayal gücünü tatmin etmek için birçok varyasyonla yaratılmıştır.


Age of Magic v2.6 MOD APK


Age of Magic, çarpıcı grafiklerle 2018'de piyasaya sürülen yeni bir oyundur. Oyun, Google Play oyun indirmesinde indirme sayısı oldukça fazla olduğunda konumunu göstermiştir. Ayrıca yeni duyurulmuş olmasına rağmen birçok yeni haritayı güncelledi ve mekanizmayı yeniledi. Oyuncular bu oyunla ilgili deneyimlerini sürekli geliştiriyorlar. Playkot LTD'nin de bazı başarılı ürünleri var ancak bu, rol yapma türündeki ilk ürün. Ama onlar için yeni bir zaferdi. Bu aynı zamanda yayınladıkları oyunların en grafik yoğun ürünüdür.


Age of Magic PARA Hilesi


Kahraman zayıf bir çocuk olduğu için muazzam sihirli güçlere sahip bir keşiş armağanını aldı. Keşişin yaşadığı yüksek dağda birlikte çalıştılar. Ancak kahramanın hayatına neden olan bir olay tersine çevrilemeyecek şekilde değişir. Şeytan gelir ve sevdiği öğretmeni yok eder. Bu, bu çocuğun ruhuna büyük bir saldırıdır. Efendisinin intikamını almak için en güçlü büyüyü eğitmeye karar verdi. Yıllar sonra geri döndü. Şimdi oyuncu bir kahraman oynayacak.


Age of Magic 2.6 Altın Hile Apk


Bir rol yapma oyunu olarak rol oynayacak ve oynayacaksınız. Oyuncu, karakteri beş kişilik bir takım aracılığıyla kontrol eder. Savaşlar, tanıdık sıra tabanlı mekaniklerle oldukça sabit bir hızda gerçekleşecek. Ancak gerçek renkli tam 3B grafiklerle, unutulmaz deneyimler getirecek.


Age of Magic Apk Hile 


Birkaç gün önceki yeni güncellemeyle Age of Magic yepyeni bir haritaya sahip olacak. Valley of the Valley of Treasures, oyunda Bellara, Arekhon Balta Atıcısı, Gassar ve Arekhon Muhafızları için parçalarla birlikte mevcut olacak. Beklemeyin, kahramanlar bu dünyadan unutulmuş büyülerle birlikte maceralı macera ile sizi bekliyor. Çevrimdışı savaşta öğrenin.


Age of Magic İndir (MOD Her Zaman Kazan / Anında Öldür)


Bir önceki android oyun Space Marshals 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar