Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 1 Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 2 Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 3 Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 4 Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 5 Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [v1.78] 6

Fire Craft 3D Pixel World Mega Hileli MOD APK [1.78] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. İçinizdeki kahramanı uyandırın, silahlarınızı alın ve zafere giden yolda savaşın.


Fire Craft 3D Pixel World 1.78 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu Hilesi
Minecraft dünyasının hayatta kalma anıtından ilham aldığı onaylandı. Fire Craft 3D Pixel World, etkileyici bloklu grafiklere sahip bir atış oyunudur. Artık sen ve Steve Minecraft dünyasında hayatta kalacaksınız. Ama şimdi, en garip yaratıklarla yüzleşmek zorunda kalacağız. Üstelik özel silahların desteği bu oyunu hiç olmadığı kadar çekici hale getirecek. Silahını istediğin yerden al, seni alt etmek isteyen canavarları vur. Bu tehlikeli dünyada tekrar hayatta kalma kralı ol.


Fire Craft 3D Pixel World v1.78 MOD APK


Herkes kabul etmeli ki şimdiye kadar Minecraft dünya çapında en çok satan oyundur. Dünyadaki herkes sihirli küpler konusunda tutkulu. Heyecan verici hayatta kalma dünyasında yaratıcılık yaratın. Minecraft, istediğiniz şekilde oynayabileceğiniz bir oyundur. Bu yüzden bu bloklu oyundan ilham alan pek çok versiyon var. Bunlardan biri de bu yazımda bahsettiğim Fire Craft 3D Pixel World. Sadece adını duyunca bunun bir atış oyunu olduğunu anlıyorsunuz. Spesifik olarak, bize farklı olarak ne getirecek?


Fire Craft 3D Pixel World Silah Hilesi


Minecraft ile benzerlikler olacak ve bilinmeyen nedenlerle bu kare dünyaya çağrılıyorsunuz. Steve gibi, burada temelleri ve en ilginçlerini keşfedeceksiniz. Ancak, hammadde için odun kesmenin olağan yolu değil. Gerçek bir zorluk ve meydan okuma ile, gece ve gündüz fark etmeksizin birçok canavarla karşılaşacaksınız. Minecraft'ta daha önce hiç görmediğiniz şeyler dahil. Tamamen bağımsız bir hikayesi olacak ve son derece kaliteli olacak. Ama şimdi söylemeyeceğim çünkü çok uzun olacak.


Fire Craft 3D Pixel World Para Hilesi


Bunun nedeni, canavarların çok fazla ortaya çıkması ve bizi gün güvenli bir şekilde hayatta kalmak için sürekli savaşmaya zorlamasıdır. Bu yüzden savaşmak için silah toplamak şu anda yapabileceğimiz en akıllıca seçim. Silahları nasıl bulacağınızı düşünüyorsunuz? Onları satın almak için parayı mı kullanacaksın? Hazine sandıklarını keşfedecek ve açacak mısınız? Hepsi yanlış, en güçlü silahları kendin bir araya getireceksin. Yeterli tarif ve malzeme olduğu sürece hemen yapılabilir. İmalat ve askeriyenin birleşimi, geliştirici tarafından son derece akıllıca gösterilmiştir.


Fire Craft 3D Pixel World Apk Hile


Oyundaki en çekici 3 mod kesinlikle sıkılmadan tekrar tekrar oynamanızı sağlayacak. Ana hikayeyle ilgileniyorsanız, Fire Craft: 3D Pixel World'ün hikayesini oynayın. Bu dünyaya neden çağrıldığınızı anlayacaksınız. Bizimle birlikte savaşacak karakterlerle tanışın. Daha fazla öğe için kesinlikle geri döneceğiniz daha ilginç alanların kilidini açın. Kendi silahlarınızı yaratın ve daha güçlü olmaları için yükseltin. Her şey ayrı bir evren gibi devam edecek. Canavarlar gelip yok etmenizi bekliyor. Cesur silahlı adamın macerasına hazır olun.


Fire Craft 3D Pixel World Apk indir


50 sayısı muhtemelen bu oyunun zorluğunu yansıtmak için yeterlidir. 1. seviyede sadece zararsız canavarları çıplak ellerinizle yok edebileceğinizi hayal etmenizi kolaylaştırmak için. 50. seviyeye kadar oyunun en zor canavarları vardır. Onu öldürmek bu oyunu bozmuş sayılırsınız. Buz ve kar haritalarında, geriye dönüp baktığınız zaman muhtemelen saymayacağınız birçok farklı diyarda uzanan maceralar. Canavarlar buz büyüsüne saldırabilir. Büyük ısıya sahip bir lav haritası herhangi bir yaratığı öldürebilir. Deniz dibinde yaşayan birçok gizemli yaratığın okyanus haritası. Her yerde, tamamen farklı bir şekilde maceraya atılacaksınız.


Fire Craft 3D Pixel World Son Sürüm


Oyundaki görünüm her zaman karakterimizi yaratırken seçeceğimiz ilk şeydir. Oyun oynarken görünüşün kendi kişiliğimizi ve özelliklerimizi gösterdiği söylenebilir. Bunu anlayan Fire Craft 3D Pixel World, bize dünyamızda oynamamız için 180'den fazla farklı görünüm sunuyor. Bununla da kalmayıp, sistem modlar aracılığıyla kendi kostümlerinizi oluşturmanıza da olanak tanıyor. O zaman görünüşünüz benzersiz olacak. Deneyimi olabildiğince eğlenceli hale getirmek için kendi kıyafetinizi gururla gösterin.


Fire Craft 3D Pixel World indir (MOD, Tanrı Modu Hilesi)


Bir önceki android oyun Scribble Rider APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar