Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81]

Puan: 5.00 (Oylar: 4)
Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 1 Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 2 Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 3 Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 4 Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 5 Tank Stars Para Hileli MOD APK [v1.81] 6

Tank Stars Para Hileli MOD APK [1.81] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Parmaklarınızın ucunda tanklar. Bir silah seçin - atom bombasına basit bir füze - ve doğru atış açısını bulun ve rakiplerinizi yok edin.


Tank Stars 1.81 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız taş ve para hilesi;
  2. Reklamsız
  3. Oyuna başladıktan sonra, tüm tankları açabileceğiniz mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın (modun doğru çalışması için önce olası tüm tankları jetonlar için satın almanız ve ardından bunu değiştirmeniz gerekir) item – premium tankları yükseltemeyeceksiniz!)


Piyade savaşında en korkutucu olan nedir? Tabii ki, büyük yıkıma sahip sağlam zırhlı araçlar. Binlerce yarda top atılan toplar, güçlü patlamaların düşmanı kasıp kavurmasına neden olan yangın, savaş alanındaki tüm askerlerin korkusuydu. Tanklar her şeyi kolayca yok edebilir, ancak bir tankı yok etmek kolay değildir. Ölüm tanrısı tarafından yönetilen devasa hayvanlar gibiler. Ancak bugün, tanklar artık korkulmayacak, ancak oyunun son derece çekici Tank Stars oyununda ilginç fikirlerle dolu - Playgendary'deki son derece sevimli arabalar olacak. 


Tank Stars v1.81 MOD APK


Eğer biri Gunny Mobile gibi silahlı koordinatların sıkı bir hayranıysa, bu gerçekten de oradaki sevimli genç adamın tank versiyonu. Tank Stars aslında bir tank oyunu ve oyuna girdiğinizde size oldukça eğlenceli grafiklere sahip bir tank verilecek. Göreviniz düşman tanklarını parçalamak, zaferler kazanmak ve sayısız ödül almaktır.


Tank Stars 1.81 Para Hile Apk


Bu gerçek zamanlı bir savaş oyunudur ve düşman tankı başka bir oyuncu tarafından kontrol edilir. Şifa hesaplamalarınızı burada gösterirsiniz. İkili, çerçevenin her iki yanında durur ve belirlenen kısa bir süre içinde, her iki taraf da düşmana doğru bir kez vurulur. Ekranın üstünde her aracın enerji barı görüntülenir ve herhangi bir tarafın enerji barı önce tükendiğinde o tank patlayacak ve ölecektir. Kazanan diğer tarafa ait olacak. Ateşleme işlemi sırasında, tank pozisyonunu, engellere takılmadan, mümkün olan en geniş menzile sahip olacak şekilde tamamen hareket ettirebilirsiniz. Düşmanları çabucak bitirebileceklerinden eminseniz, topçu mermileri, füzeler, yinelenen hasar ve hatta atom bombalarından oluşan cephaneliğinizde de bulabilirsiniz. Füzelerin veya bombaların yolunun hesaplanması oldukça önemlidir.


Tank Stars Hile Apk


Her kazandığınızda bir ödül alacaksınız. Bir sonraki savaşı kazandığınızdan emin olabilmeniz için hasarınızı artırabilecek silahlardır. İki ile çarpılabilir, üç ile çarpılabilir, dört ile çarpılabilir. Tankın içinde bulunan yeni bir silah olabilir. Tankın gücünü ve gücünü artıran bir öğe olabilir. Ya da tankın her adımda yavaşça hareket etmesine gerek kalmadan herhangi bir mesafeye hareket etmesine yardımcı olan eşyalar… Ve ayrıca büyük miktarda altın da alabilir, tankı satın almanıza yardımcı olur. Daha iyi şekillendirme, daha fazla güç ile yeni.


Tank Stars APK -- PARA hilesi


Oyun oldukça basit grafikler, çok seçici değil. Bununla birlikte, silahlar ve tanklar güzel tasarlanmış, görülmesi kolay, oynarken daha fazla sempati yaratıyor. Nötr renkler, koyu arka planlar ve parlak renkli tanklar, bombardıman efektleri iyi tasarlanmış ve size gerçek savaş alanında olduğunuzu en gerçekçi şekilde hissettiriyor. Arabanın canlı sesi, hareket eden arabaların sesi, mayın sesleri ve zaferlerin sesi gerçekten çok tatlı, denemek ister misin?


Tank stars indir, apk


Eğer koordineli nişancı oyununun büyük bir hayranıysanız, neden bu kadar heyecan verici ve zorlu anları yaşamak için onu indirip Tank Stars MOD Tankınızı kontrol edin ve düşmanı vurun ki bu asla kolay değildir. Bakalım hesaplamalarınız doğru mu ve şimdiye kadarki en iyi tank yöneticisi olabilirsiniz!


Tank Stars indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Basketball Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Tank stars"

Mamut

2 yıl önce

Muq

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar