Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 1 Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 2 Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 3 Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 4 Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 5 Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [v1.19.10] 6

Plague Inc Sınırsız DNA Hileli MOD APK [1.19.10] - son sürümü Android için ücretsiz indirin. Günümüze gayet bir oyun tüm dünyaya virüs bulaştırmaya çalışıyorsunuz.


Plague Inc 1.19.10 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm ücretli içeriğin kilidi açıldı (özel komut dosyaları çalışmıyor!);
  2. Engelli reklam ekranı;
  3. Yeteri kadar olmasa bile DNA ile alışveriş yapabilirsiniz.
Video oyunu eğlence sektöründe, daha zorlu olan ve oyuncuları sürekli kazanmak için beyinlerini kullanmak zorunda bırakan tür, strateji türüdür. Bu türdeki oyunlar birçok farklı biçimde gelir; bunların çoğu, oyuncu birçok farklı birimi kontrol eder ve düşmanlara saldırmak için onları taktik haritalardan kontrol eder. Ancak Plague Inc.  farklıdır; strateji türünde olmasına rağmen, oyuncu hastalığı kontrol edecek ve amacı tüm insan ırkını yok etmek olan tüm dünyaya yayılacaktır. Oyuncuların gelişmesi, yayılmayı hızlandırması, araştırmanın bir çare bulmasını durdurması ve bir oyunu tamamlamak için çok sayıda şeyi tamamlaması gerekecek.


Plague Inc v1.19.10 MOD APK


Oyunun basit bir oynanışı var, ancak oyuncuların evrim yeteneği, engeller ve bulaşmak için sayısız yöntem gibi her şeyi ustalaştırması çok zaman alıyor. Oyuncuların virüslerini araştırması ve geliştirmesi için pek çok şey var, ancak tek amaç Dünya'nın tüm nüfusunu yok etmektir. Oyun, Dünya'nın dünya haritasını oyuncu için bir savaş alanı olarak kullanacak ve bunun aracılığıyla oyuncular, araştırmayı hızlandırmak veya araştırmayı yavaşlatmak için eylemleri izleyecek ve gerçekleştirecek. Tabii ki, oyuncular virüslerini komik veya tehlikeli herhangi bir isimle adlandırabilirler. Dahası, oyunculara, oyuncunun virüsü geliştirdiği ve bulaşıcılığını geliştirdiği devasa bir yükseltme sistemi sunulacak. Dünya savaşmayı bırakmayacak ve oyuncuların yayılmasını önlemek için sürekli olarak farklı önlemler alacaktır.


Plague Inc 1.19.10 Sınırsız DNA Hile Apk


Oyuncunun yayılması, oyuncunun istediği her yerde başlatılabilir ve uygun bir yer seçmek de daha hızlı bulaşmak için büyük bir avantaj olacaktır. Arayüz aracılığıyla oyuncular, istedikleri herhangi bir ülkeyi ve virüs bulaşmadan önceki ve sonraki durumlarını kolayca kontrol edebilirler. Bununla birlikte, oyuncu, patojeni başlatmak için iklim, arazi ve diğer birçok faktör gibi gerçekçi fizik mekaniklerini de uygulamalıdır. Oyuncunun hastalığı yavaş yavaş komşu bölgelere yayılacak ve oyuncu evrim sistemi aracılığıyla yayılma yönünü kolayca kontrol edebilecektir.


Plague Inc Son Sürüm Apk indir


Plague Inc, bireysel bir patojenin yayılmasını simüle eden bir oyundur, bu nedenle oyuncuların patojenlerini geliştirmeleri için bir yükseltme sistemine sahip olacaktır. Bu sistem, kullanıcılara enfeksiyon hızı verecek, yeni enfeksiyon yöntemlerinin kilidini açacak, enfekte olduklarında öldürücü olma seviyesini sağlayacak ve hatta çevreye karşı dirençlerini artıracak. Bu yükseltme sistemi sayesinde oyuncular virüslerini yenilmez hale getirebilir ve hava, su ve diğer yollarla, hatta böcekler gibi herhangi bir yoldan kolayca yayılabilir. Bununla birlikte, oyuncuların yükseltmek için evrim puanlarına ihtiyaçları vardır ve bunlar, dünyanın enfekte olmuş bölgelerinde rastgele ortaya çıkarlar. Enfekte alan ne kadar büyükse, oyuncu o kadar fazla evrim puanı alacaktır.


Plague Inc apk 2022


Plague Inc, oyunculara gerçek zamanlı güncellenmiş bir dünya bülteni ve ayrıca oyuncuların hastalık alarmının seviyesini kontrol ettiği bir yer sunacak. Haberler sürekli olarak dünyanın yeni haber panolarını güncelleyecek ve Dünya'yı canlandırmak için birçok farklı alanla ilişkilendirilecektir. Bir oyuncunun enfeksiyonunu etkileyebilecek önemli haberler, oyuncunun yeni bir plan formüle etmesi için kırmızı ile işaretlenecek.


Plague Inc apk sınırsız DNA


Oyuncunun tek düşmanı, oyuncunun virüsünü yok etmek için sürekli olarak farklı yollar ortaya çıkaracakları için dünyanın dört bir yanındaki araştırma enstitüleridir. Ancak oyuncu haritanın her yerinde görünen mavi baloncuklara dokunarak araştırmasını durdurabilir. Ayrıca, oyuncu virüsünü geliştirebilir, akademinin kafasının karışmasına neden olabilir ve oyuncu tüm insanlığı yok etmek için onları yok edebilir. Oyuncular, oyunun arayüzü aracılığıyla bir tedavi oluşturmanın ilerlemesini takip edebilir; % 100'e ulaştığında, enfekte insanlar hızla iyileşecek ve dünya çapında geniş çapta dağıtılacaktır. Başarılı tedavi tüm dünyaya ulaşırsa, oyuncu kampanyada başarısız olur.


Plague inc apk Android oyun CLUB


Plague Inc'in ana modu, oyuncuların kaynağı bilinmeyen bir virüsü kontrol ederek insan canlılığının yıpranmasına ve kademeli olarak ölüme yol açmasına neden oluyor. Oyuncunun virüsünün mevsimsel gribe benzer olduğu ve gelişerek onları daha acımasız ve tehlikeli hale getirdiği söylenebilir. Ayrıca oyun, oyunculara zombiler, iblisler ve hatta uzaylı istilası gibi yeni oyun modlarını tanıtacak. Bununla birlikte, her modun ayrı bir evrim sistemi ve oynanışı olacak, bu da oyunu çeşitlendirecek ve oyuncular birçok farklı patojenin kontrolünü deneyimleyecek.


Plague Inc apk DAYI


Plague Inc, oyuncunun virüsü kontrol etme ve tüm insanlığı yok etme konusundaki yaratıcılığına sürekli meydan okuyacak. Dahası, Dünya ulusları virüsün ciddiyetinin sürekli olarak farkına varacak ve sürekli olarak savaşmak için önlemler alarak oyuncunun insanlığı yok etme sürecinin durmasına neden olacaktır. Taktik becerilerinize ve tehlikeli bir salgın yoluyla Dünya'yı yok etme yeteneğinize meydan okumaya çalışıyorsanız, bu oyunu hemen indirin ve insanlık tarihindeki en güçlü patojeni geliştirin.


Plague Inc. indirin (MOD, Kilitler Açık / DNA Hilesi)


Önceki android oyun Captain Tsubasa ZERO sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar