Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 1 Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 2 Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 3 Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 4 Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 5 Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [v1.0.19] 6

Jewel Bricks Breaker Hasar Çarpanı Hileli MOD APK [1.0.19] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Size heyecan verici deneyimler yaşatmayı vaat eden renkli bir tuğla kırma oyunudur.


Jewel Bricks Breaker 1.0.19 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Hasar Çarpanı Hilesi
Hala heyecan verici özelliklerle dolu hafif bir oyun deneyimi yaşamak istiyorsanız bu oyun tam size göre. Sevimli hayvan dostlarınız size eşlik edecek ve tuğlaları fethedeceksiniz.Jewel Bricks Breaker, eğlenebileceğiniz ve oyunun getirdiği renkli dünyaya dalabileceğiniz bir yerdir. 


Jewel Bricks Breaker v1.0.19 MOD APK


Jewel Bricks Breaker size küçük toplar verecek ve sayı, katıldığınız seviyelere bağlı olacaktır. Göreviniz, yukarıdaki tuğlaları yok etmek için topları kullanmaktır, ancak topun doğru yoluna uyum sağlamanız ve sırayla, inatçı tuğlaları yok et. Ek olarak, ilk seviyelerde sadece birkaç temel işlemle nasıl oynanacağını çabucak öğreneceksiniz.


Jewel Bricks Breaker Para Hilesi


Bu senin parlama zamanın, bu yüzden en yüksek puanı almak ve Bricks Breaker'ın şampiyonu olmak için becerilerini göster. Ancak, sonraki seviyelerde tuğla sayısı artar ve her şeyi kırmak için topu yeterince ayarlamanız gerekir. 


Jewel Bricks Breaker Tugla Hilesi


Oyun, oyuncuların rahat bir şekilde deneyimlemesi için farklı modlar sunacak. Ayrıca oyun, dinamiği sevenler için uygun renkli bir arayüz ile tasarlanmıştır. Bu aynı zamanda oyunun çekici unsurlarından biridir ve davetkar bir oyun alanına yönlendirileceksiniz.


Jewel Bricks Breaker Hile Apk


Oyun size her seviyede görevi tamamlamak için mükemmel bir beceri edinmenizi gerektiren çeşitli zorluklar verecektir. Daha sonraki bölümlerde eskisi kadar basit olmayacak, bunun yerine oyun size tuğlalarla engeller verecek ve hedefi kırmanın yollarını bulmanız gerekecek. 


Jewel Bricks Breaker Apk indir


Engeller herhangi bir yerde ortaya çıkacak ve onlarla karşılaşırsanız sizi engelleyecektir. Engellerden kaçınmak, tuğlalara doğru bir şekilde ulaşmak ve en yüksek puanı almak için topu hedeflemek için gözlem becerilerinizi kullanın.


Jewel Bricks Breaker indir (MOD, Hasar Hilesi)


Bir önceki android oyun Blocky Cars Tank oyunları APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar