Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1] 1 Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1] 2 Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1] 3 Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1] 4 Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [v3.4.1] 5

Little Ant Colony Para Hileli MOD APK [3.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir imparatorluk kurmaya başlamak için en sağlam temelleri oluşturmaları için birçok çekici mekanik sunacaktır.


Little Ant Colony 3.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi (Harcamalarda para ve DNA artışı)
  2. DNA Hilesi
Mevcut boşta kalma türünün gelişimi insanlara birçok heyecan verici oyun getirdi ve her zaman, her yerde rahatlayabilirler. Bu oyunların öne çıkan özelliği, kullanışlı, kompakt olmaları ve oyuncu adına her şeyi otomatik hale getirebilmeleridir. Bu nedenle, bu makale, bir Karınca Kolonisini yönetmek için bir simülasyon oyunu olan Little Ant Colony adlı yeni bir konsepte sahip bir oyunu tanıtacaktır . Oyunun rahatlaması ve çekiciliği harika değil, ancak oyuncular bir karınca krallığının ve diğer çekici unsurların güçlü gelişimine hayran kalacaklar.


Little Ant Colony v3.4.1 MOD APK


Bir koloni bağımsız olarak büyüyemez, bu nedenle Little Ant Colony oyunculara bir imparatorluk kurmaya başlamak için en sağlam temelleri oluşturmaları için birçok çekici mekanik sunacaktır. İnşaat süreci, yiyecek, yapraklar ve diğer birçok kaynak gibi birçok önemli faktörü sağlamalıdır. Karıncalar yavaş yavaş her şeyi yuvaya taşıyacaklar ve oyuncuya her zaman verimli bir izleme süreci sunarken yavaş yavaş tüketilecekler. Sadece bu değil, temeller zaman içinde yükseltilebilir ve iyileştirilebilir ve oyuncunun oyun boyunca ilerlemesine bağlı olarak zamanla birçok yeni öğenin kilidini açacaktır.


Little Ant Colony 3.4.1 Para Hile Apk


Karıncalar, yoğun canlılığa, çevreye karşı yüksek dirence ve iyi doğurganlığa sahip bir böcek olarak kabul edilir. Onlar hakkında etkileyici olan şey, oyuncuların keşfetmesi için çeşitli bir karınca yuvası yaratacak kuralları ve bilgi birikimiyle organize bir şekilde yaşamalarıdır. Bu nedenle, karınca birimlerini geliştirebilir ve karıncanın genlerini geliştirebilir, bu da onları zamanla daha güçlü ve üstün kılarken, sayıları ve diğer birçok faktörü artırabilirler. Bu çeşitli yükseltme sistemi sayesinde, karıncaların üretkenliğini büyük ölçüde artıracak, ancak oyuncunun yükseltmeye devam etmek için gerekli kaynaklara ihtiyacı olacak. Dahası, oyuncu yeni karıncalar yaratabilir ve onları yuvanın farklı bölümlerine atayabilir.


Little Ant Colony DNA Hilesi


Little Ant Colony'nin özü bir Boşta oyunudur, bu nedenle tüm mekanikler ve oyuncunun yönetim güçleri her yaşa uygun olacak şekilde optimize edilecek ve basitleştirilecektir. Neredeyse tüm işlemler otomatik olarak tamamlanacak, ancak oyuncular çalışma hızlarını artırmak için karıncalara dokunabilirler. Dahası, yükseltme sistemi hız geliştirme işlevine sahip olacak ve oyuncular tıklamaların performansını bile artırabilecek. Oyuncu dokunmak istemezse, oyunda rastgele görünen özel güçlendiriciler kullanabilir ve tüm karınca yuvasının performansını büyük ölçüde artıracaktır.


Little Ant Colony hile Apk


Oyuncu, yeni karınca türleri üretirken en güçlü savaşçı karıncaları yaratabilir. Sadece savaşçı karıncalar değil, diğer birçok dövüş karıncası türü de açılacak ve oyuncular onları savaş ekibine ekleyebilecek. Diğer kolonilerle savaşma süreci oyunculara birçok fayda sağlayacaktır: nadir kaynaklar, bölge genişletme ve karınca yuvasının üretim seviyesini iyileştirmek için birçok çekici performans. Sadece bu değil, oyuncunun karınca yuvasını potansiyel tehlikelerden koruması, hatta karıncaları fethetmesi ve yuvayı geliştirmek için başka birçok kaynak bulması gerekiyor.


Little Ant Colony hile nasıl indirilir?


Little Ant Colony, oyuncuların bir karınca kolonisini yönetmesine ve birçok ilginç işlevle bölgeyi kademeli olarak genişletmesine izin verdiği için eğlence ve rahatlama dolu bir oyundur. Dahası, oyunun içeriği neredeyse sonsuzdur, hatta oyunu zenginleştirmek için sürekli olarak yeni öğeler güncellenir ve daha fazlası.


Little Ant Colony İndirin (Sınırsız Para / DNA Hilesi)


Bir önceki android oyun Dashero Archer Sword 3D APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar