Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 1 Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 2 Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 3 Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 4 Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 5 Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [v1.0.0] 6

Be the Manager 2022 Para Hileli MOD APK [1.0.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Harika bir futbol menajeri olacağınızı ve kariyerinizde büyük başarılara imza atacağınızı hiç düşündünüz mü?


Be the Manager 2022 1.0.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. Para harcama ile artar!
Be the Manager 2022, size gerçekten yeni bir deneyim sunan bir spor oyunu olacak. Genel olarak spor, özelde ise futbol meraklısıysanız, mücadele etmek için sahada birçok çok oyunculu kontrollü top oyununu denemiş olabilirsiniz. Ama bu oyuna geldiğinizde, bir kulüp için, yani takım menajeri için tamamen yeni ama hayati bir rolün içinde yer alıyor olacaksınız.


Be the Manager 2022 v1.0.0 MOD APK


Be the Manager 2022, sizin için belirlenmiş çeşitli görevlerle takım koçu olarak farklı bir karaktere dalacaksınız. Dünya çapında iyi ve ünlü bir koç olmak için takımınızı nasıl üst seviyeye çıkaracağınızı bilmeniz gerekecek. Ve oyun sırayla zorluklar sunacak, böylece yeni başlayanlardan harika bir antrenöre kadar becerilerinizi geliştirebilirsiniz.


Be the manager 2022 ne zaman çıkacak


Bir koçun sahip olması gereken ilk şey kesinlikle kendine özgü stratejik kimliği olacaktır. Takımınızın sahada yapmasını istediğiniz tarz, topyekün bir saldırı veya karşı saldırıdır… tercihlerinize göre hepsi isteğe bağlı olacaktır. Takım için oluşturmak istediğiniz oyun tarzından sonraki adım, sahada kendinize 4-3-3, 4-2-3-1, 3-4-3 ve daha fazlası gibi stratejik bir harita oluşturmaktır. . Son adım, takımınıza uyacak doğru oyuncuları bulmaktır.


Be the manager 2022 Para Hilesi


Bir antrenörün sahadaki profesyonel görevlerinin yanı sıra sadece takım başkanının yapabileceği diğer görevleri de yapacaksınız. İlk bahsedilecek olan, kuşkusuz, kulübün stadyumu iyileştiren önemli finansal kararları olacaktır. Modern bir stadyum, sahaya girebilecek seyirci sayısı önemli ölçüde artana kadar oyunculara en iyi yüzey kalitesini sağlayacaktır.


Be the manager 2022 Apk Hile


Ayrıca televizyon haklarıyla ilgili müzayede sözleşmeleri gibi müzakerelerle ilgili şeyler de gerçekten önemli bir görev olacaktır. Genellikle bu sponsorluk anlaşmaları büyük kulüp gelirleri getirebilecektir. Veya kulübün hedeflediği oyun tarzına uygun oyuncu alıp satma işi de sizin tarafınızdan çözülecektir.


Be the manager 2022 Jeton Hilesi


Harika bir futbol menajeri olacağınızı ve kariyerinizde büyük başarılara imza atacağınızı hiç düşündünüz mü? Yönetici Ol 2022, bir kulübün üst düzey yöneticisi olma arzunuzu gerçekleştirmenize yardımcı olabilir. Tuttuğunuz pozisyon ile birlikte tamamlamanız gereken işlerin yanı sıra geçmek için bekleyen birçok görev olacaktır.


Be the Manager 2022 İndir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dread Rune APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar