Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 1 Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 2 Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 3 Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 4 Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 5 Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [v0.6.9.1] 6

Sky On Fire 1940 Hileli MOD APK [0.6.9.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Uçaklardaki tüm savaş hayranlarının ve İkinci Dünya Savaşı temalarının tamamen memnun olacağı çokgen tasarımlı harika bir 3D aksiyon oyunudur.


Sky On Fire 1940 0.6.9.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Kilitler açık, Para, Uçak hilesi

Sky On Fire 1940, uçaklardaki tüm savaş hayranlarının ve İkinci Dünya Savaşı temalarının tamamen memnun olacağı çokgen tasarımlı harika bir 3D aksiyon oyunudur. 30'ların sonlarındaki ilk savaş uçakları modellerinde kendinizi atmosferik hava savaşlarına bırakın. 


Sky On Fire 1940 v0.6.9.1 MOD APK


Pilot ve denizci olun, özel görevlerin bir parçası olarak bombaları vurun ve bırakın. Oyuna başlayın, sunulan uçaklardan birini alın ve gökyüzüne uçun. Radarlara bakın ve rakiplerinizle tanışın, manevra yapın, keskin dönüşler yapın, makineli tüfek ve toplardan ateş edin. Düşman uçaklarını çeşitli taktik hatalarında yakalayın, yüksek akrobasi sanatını sergileyin ve unvanlar ve ödüller kazanın.


Sky On Fire 1940 Para Hilesi


Sky On Fire 1940, oyuncuların zamanda geriye İkinci Dünya Savaşı'na gitmelerine ve Fransa, Almanya, İngiltere ve İtalya için savaşlarda savaşmalarına olanak tanır. Daha ilginç ama aynı zamanda daha zor olan onlarca düşman uçağı ile bire bir veya bir modda savaşabilirsiniz. Bir hava muharebesine başlarken, basit ve yüzeysel bir sürece sahip olduğunuza dair aldatıcı izlenime kapılabilirsiniz.


Sky On Fire 1940 Altın Hilesi


Ancak, bu yaklaşım nadiren takımınızın kazanmasıyla sonuçlanır. Üstelik bunu başarmanın birçok yolu var. Tüm stratejileri öğrenmek çok hızlı olmayacak, ancak oyunun biraz daha derinlerine inerseniz sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz. Oyuncuların seçebileceği çeşitli modellerden oluşan geniş bir uçak filosu olacak. Savaşçıların savaşları hızlı ve heyecan verici. Düşmanın kuyruğuna sadece aslar sıkıca oturabilir. 


Sky On Fire 1940 Uçak Hilesi


Stormtrooper saldırıları da yalnızca olumlu duygulara neden olur. Aynı şey bombardıman uçakları için de geçerlidir. Genel olarak, farklı uçak türleri farklı amaçlara hizmet eder, ancak sizin için en iyisini bulmak için hepsini denemeniz gerekir.


Sky On Fire 1940 Hile Apk


Sky On Fire 1940'ta hikaye ilerledikçe tamamlamanız gereken birçok ilginç görev var. Bunlardan sıkılırsanız, bunları kendiniz icat edebilirsiniz! Tam düzenleyici, tüm olası nüanslarla hem tekli hem de çok oyunculu tam ölçekli görevler, kampanyalar oluşturmanıza olanak tanır. Arayüzü oyunun genel arayüzünden önemli ölçüde farklıdır ve esas olarak açılır menülere odaklanır.


Sky On Fire 1940 Apk indir


Sky On Fire 1940'ta çok sayıda farklı uçak var, ancak çoğu ücretli olduğu için kilitli. Bu, kullanıcıları üzebilir, bu yüzden kilitsiz modumuzu kullanmanızı öneririz. Bu sayede tüm ücretli uçakları kullanabileceksiniz. Sky On Fire: 1940 eğlenceli bir WW2 uçak uçuş simülatörüdür. Almanya, Fransa, İngiltere ve İtalya arasından seçim yapabileceğiniz dört ülke olacak. Size daha yakın olanı seçip hava kuvvetlerini yönetmeye başlayabilirsiniz.


Sky on fire apk android oyun club


Basit bir uçuşa ek olarak, bir uçakta mürettebatınızın her bir üyesini kontrol edebilecek, pilotluk yapabilecek ve kendinizi vurabileceksiniz. İçeride bir görev editörü var. Kendi komut dosyalarınızı oluşturmanıza izin verir, bu yüzden onları takip edin. Diğer şeylerin yanı sıra, fotoğraf oluşturmak ve bunları galerinize kaydetmek mümkündür.


Sky On Fire 1940 indir (MOD, Kilitler Açık)


Bir önceki android oyun Flight Simulator Advanced APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar