ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 1 ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 2 ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 3 ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 4 ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 5 ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [v2.0.25] 6

ARK Survival Evolved Para Hileli MOD APK [2.0.25] - Android için son sürümü ücretsiz indireceğiniz vahşi dünya içerisinde savaşacağınız hayatta kalma oyunu


ARK Survival Evolved 2.0.25 MOD APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Kurulumu: APK dosyasını kurduktan sonra ZİPten çıkardığınız obb dosyasını /sdcard/Android/obb/ yoluna yapıştırın.

EPIC Games'in Fortnite oyunlarını mobil platforma getirmesiyle, birçok yayıncı aynısını yapmak için yarışıyor. Şu anda, akıllı telefonlar güçlü bir konfigürasyona, geniş ekrana sahip, PC veya Konsolda bulunan oyunların deneyimi çok daha kolay hale geldi. Son zamanlarda PlayAR, süper ürününü ARK: Survival Evolved adlı oyunla tanıştırdı . Bu, XBOX ve diğer bazı konsollara yoğun bir şekilde yüklenen bir dinozor avı aksiyon oyunudur. Oyun sadece Steam'de 143.000 olumlu yoruma ulaştı.


ARK Survival Evolved 2.0.25 Para Hile Apk


ARK: PlayAR, Ağustos 2017'de Hayatta Kalma oyununu resmen tanıttı. Oyun, hemen tüm dünyada bir heyecan yarattı. Güzel grafikler ve yeni oynanış ile. Oyun, dünyanın dört bir yanındaki oyuncular üzerinde çok fazla etki bıraktı. Oyuncu, bu ürünü telefon kullanıcılarına sunmak için bazı ünlü stüdyolarla (Wildcard, War Drum Studios) işbirliği yapmaya karar verdi. Bunun PUBG Mobile gibi hayatta kalma oyunlarıyla zorlu bir rakip olacağını vaat etmek. Ancak oyun önceki Android işletim sistemi için mevcut; iOS kullanıcılarının bu oyunu deneyimlemek için biraz daha beklemesi gerekiyor. Bu, diğer oyunların tam tersi. Ancak yayıncıya göre, oyunu iOS platformu için henüz optimize etmediler.


ARK: Survival Evolved Nasıl indirilir?


Bu, geniş bir açık dünyaya sahip bir hayatta kalma oyunudur. 8x8 km genişliğindeki bir adanın etrafında çok daha büyük bir krallık yerine PUBG olarak koşmayacaksınız. Daha önce GTA 5 oynadıysanız, bu oyunda sanal dünya ile mutlu olacaksınız. Oyuna Katıl; tarih öncesine geri döneceksiniz, şimdi tüm dinozorlar hala yaşıyor ve gelişiyor. 


ARK Survival Evolved Altın Hilesi


Önemli savaş alanlarında savaşarak büyük dinozorların sırtına bineceksiniz. Oyunda zıplayın ve güzel dünyayı keşfedin. Bir hayatta kalma oyunu olduğu için her şey sıfırdan başlıyor. Savaşçılarınızı almak için avlanma, eğitim, evler inşa etme, yapı taşları dahil her şeyi yapmanız gerekecek. Kendinizi başkalarının saldırılarından korumak için.


Ark Survival Evolved Hile Apk


Bir hayatta kalma oyunu olduğu için, diğer birçok oyuncuyla yüzleşmelisiniz. Mümkünse rakiplerini yere ser, yoksa sana ilk dokunanlar onlar olacak. Bununla birlikte, savaşmak her zaman en iyi seçim değildir. Ekipman arayın, dinozor savaşçıları eğitin, aslanlar inşa edin ve daha güçlü düşmanlarla savaşmaya hazır olun.


ARK Survival Evolved APK indir


ARK: Survival Evolved'in de GTA 5'in yaptığı gibi bizi mutlu edeceğinden emin olun . Açık dünya devasa bir oyunda. Ormanlar, uzun sahil şeridi, eski popülasyonlar ve büyük mağaralar dahil… oyundaki her şeyi keşfedeceksiniz. Daha spesifik olarak, oyundaki tüm detaylar en modern, en yüksek kalitede 3D grafiklerle tasarlanmıştır. Tanıtın, bu mobil cihazlar için 2018'de gişe rekorları kıran bir başarı. Oyuna ilk katılırsanız gözlerinize inanmayacaksınız; dinozorlar her ayrıntıda dürüst bir şekilde tasarlanmıştır. Soyu tükenmiş bir türü canlandırmak için 24 saat çalışan teknik bir ekibin sonucudur.


ARK: Survival Evolved mobile


Yayıncının açıkladığı gibi, oyun yaklaşık 2GB kapasiteye sahip olacak. Ayrıca oyunun makinenizin belleğinin 3GB'ına kadar tüketebilmesi için bazı dosya uzantıları da vardır. ARK: Survival Evolved'in yılın en çok beklenen oyunu olduğunu doğrulamak için sadece bu bilgi yeterlidir.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar