MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400]

Puan: 4.17 (Oylar: 6)
GIF
MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 1 MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 2 MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 3 MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 4 MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 5 MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [v0.60.0.7263400] 6

MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hileli MOD APK [0.60.0.7263400] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer kaptanlarla bir deniz savaşına katılacak ve gemi tiplerini kontrol edeceksiniz.


MODERN WARSHIPS Sea Battle 0.60.0.7263400 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. MENÜ MODU
  2. Mermi Hilesi. Mermiler vurulduğunda azalmaz

Etkileyici ama aynı derecede yoğun deniz savaşları, MODERN WARSGIPS Sea Battle Online'da oyuncular tarafından bulunabilir . Birçok mekanik, kaçırmayı göze alamayacakları hayranlık uyandıran ortamların yanı sıra keşfetmelerini bekliyor. Aynı zamanda farklı türden gemiler de sizinle birlikte yelken açmayı bekliyor ve onlara güçlü silahlar eklemeyi unutmayın.


MODERN WARSHIPS Sea Battle v0.60.0.7263400 MOD APK


Oyunun adını gördüğünüzde ne tür bir maça katılacağınızı kesinlikle bileceksiniz. Oyuncular çeşitli silahlarla bir gemiyi kontrol edecek ve diğer oyuncularla birlikte etkileyici bir karşılaşmaya çıkacaklar. Aynı zamanda diğer oyuncularla katılım tamamen açık çünkü bu bir PVP oyunudur ve oyuncular yüksek koordinasyon gerektiren maçlara katılacaklardır. MODERN WARSHIPS Sea Battle'nde her zaman bulabileceğiniz iki şey tehlike ve fırsattır.


MODERN WARSHIPS Sea Battle Mermi Hilesi


Oyuncular gemilerini üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve kamerayı gemilerinin etrafında döndürebilecekler. Bu, size yaklaşan düşmanları veya takım arkadaşlarını bulmanıza yardımcı olur. Bu nedenle oyuncular gözlerini ayırmayacak ve her zaman ne olduğunu gözlemleyecektir. Aynı zamanda, oyuncular bir düşman göründüğünde veya yaklaştığında da bildirim alır. Takım arkadaşlarınız ve düşmanlarınız mini haritanızda görünecek ve donanımlı dürbün ile görüşünüzü geliştirebilirsiniz. Tüm olumlu faktörler sizin için donatılmıştır.


MODERN WARSHIPS para hilesi APK


MODERN WARSHIPS Sea Battle'de diğer kaptanlarla bir deniz savaşına katılacak ve gemi tiplerini kontrol edeceksiniz. Amaçları karşılarına çıkan düşmanları çeşitli şekillerde alt etmektir. Aynı zamanda, oyun sırasında diğer oyuncularla koordine olmanın ve düşmanlara mutlak bir hassasiyetle saldırmanın yollarını bulacaklar. Dolayısıyla tüm unsurların oyuncudan belirli bir beceri gerektirdiği söylenebilir.


MODERN WARSHIPS APK hile


Denizde ilerlemek birçok insan için oldukça kolaydır ve oyuncuların düşmanın kuşatmasından kaçmaları için hız çok yavaş değildir. Ancak herkesin bilmesi gereken bir şey, geminin her atışının doğruluğu. Başka bir deyişle, hareket etmez ve düşmanın görüş alanına girmezseniz aldığınız hasar çok büyük olacaktır. Her oyuncu belirli bir miktarda HP'ye sahip olacak ve geminin acil durumunu belirtmek için yeşilden kırmızıya dönecek. Yukarıda belirtildiği gibi, oyuncu dürbünle donatılacak ve onu geminin nişan unsuru ile koordine edeceksiniz. Başka bir deyişle, dürbün uzaktaki düşmanları tam bir kolaylıkla görmenize yardımcı olacak ve hedefinizi mükemmel bir şekilde sabit tutmaya çalışacaksınız. Hedefleme sırasında hiçbir şey değişmediğinde düşmanlara roket atabilirsiniz ve her saldırı döngüsel olacaktır. Her merminin yeniden yüklenmesi biraz zaman alır.


Modern warships hile android oyun club


MODERN WARSHIPS'e katıldığınızda, size getirebileceklerine kesinlikle aşık olacaksınız. Oyundaki ortam, kimsenin görmezden gelemeyeceği kadar etkileyici ve göz ardı edemeyeceğiniz hayranlık uyandıran efektler. Özellikle, hareket ederken veya düşmanlarla karşılaştığınızda efektler tamamen pürüzsüz bir şekilde eklenir, böylece kimse oyundaki unsurların izleniminden gözlerini alamaz. Oyundaki ortam hiçbir zaman sabit olmayacak ve oyuncunun eğlence ihtiyacını karşılıyor. Bu oyunda hava unsurunu bulacaksınız ve iyi havalarda ve bazı kötü havalarda maçlar yaşayacaksınız. Aynı zamanda, bu iki koşul arasındaki fark, bazı çevresel faktörlerin ortaya çıkması ve bazen karakterin gözlemini etkilemesidir. Bu yüzden birçok oyuncu için özel bir meydan okuma yaratır.


MODERN WARSHIPS APK İNDİR


MODERN WARSHIPS Sea Battle'ni deneyimlediğinizde, şüphesiz geminizin durumunu ve kullandığınız silahları bileceksiniz. Oyunda aldığınız ilk gemi esastır ve aldığınız UP faktörü ile yükseltilebilir. Aynı zamanda, oyundaki gücü arttırdığı ve oyun ekranını kazanmanız için size daha fazla şans verdiği için istatistikleri yükseltmek de gereklidir. Zamanla, daha da etkileyici şeyler elde edebilirsiniz. Herkes bu oyunda sahip olabileceği gemiyi merak edecek ve bu kesinlikle herkesin ulaşmak istediği bir hedef. Her geminin, oyuncunun farklı maçlarda kazanmak için belirli bir zamana ihtiyaç duyacağı bir değeri vardır. Aynı zamanda, oyuncuların her gemi için belirli sayıda silahı donatabileceği sadece bir başlangıçtır ve füzelerden uçağa kadar tamamen farklıdır.


MODERN WARSHIPS Sea Battle (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun Run n Gun APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 6 Oylar ve 2 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
2
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Modern warsihip"

0

2 yıl önce

Altın hilesi

"Modern warship"

Furkan yavuz

2 yıl önce

modern warship oyununun para hilelisini yaparmisiniz?

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar