Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 1 Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 2 Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 3 Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 4 Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 5 Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [v1.4.66] 6

Hot Slide Reklamsız Hileli MOD APK [1.4.66] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Drift becerinizi dünyanın dört bir yanından gerçek insanlara karşı test edebileceğiniz yeni heyecan verici yarış oyunu ile tanışın.


Hot Slide 1.4.66 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklam izlemeden ücretsiz ödüller edinebilirsiniz.
  2. Reklamsız
Nerede ve ne zaman isterseniz isteyin eğlence için harika bir atari yarış oyunu! Hot Slide, size birçok olumlu duygu verebilir ve dinamik oynanışı ve şaşırtıcı bir araba yarışı atmosferi sayesinde boş zamanlarınızı keyifle geçirmenizi sağlar. Burada, dünyanın her yerinden oyuncularla gerçek zamanlı olarak yarışarak drift sürüş becerilerinizi test edebilirsiniz. En zor parkurları geçebilecek ve şampiyonluğu kazanabilecek misin?


Hot Slide v1.4.66 MOD APK


Yükseltmelere katkıda bulunan çok sayıda spor araba, eğlenceli solo ve takım görevleri, destansı bire bir savaşlar ve dünya liderlik tablosu - bunların hepsi Hot Slide'da sizi bekliyor! Süper otomobiller, SUV'lar, Kaslı Arabalar ve Sokak Arabaları, tüm ikonik arabaları deneyebilir ve sürüş tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Hot Slide ayrıca gerçekçi fizik, yüksek kaliteli 3D grafikler, güzel hava efektleri ve hızlı tempolu oynanışa sahiptir.


Hot Slide Para Hilesi


Bu oyun çok yeni ve özgün bir tarz olmasa da ve şu ana kadar Vertigo Racing veya Drifty Race gibi pek çok benzer oyun aynı tarz ve oynanışta sunuyorlar. Bu oyun üstten görünümden tasarlanmıştır ve görünümü nispeten uzun bir mesafeyle karşılaştırır, böylece oyuncular rotayı iyi bir şekilde görebilir. Hot Slide'da yapmanız gereken tek şey yola odaklanmak ve zorlu dönüşlere ve patikalara ulaşırken zamanında tepki vermektir. Ana işiniz bu yolları farklı yollardan geçmek.


Hot Slide Araba Hilesi


Oyunda Hot Slide Oyunun ana odağı ve ilk önceliği, oyuncuları virajlı yollarda rekabetçi ve zorlu yarışmalara sokmak olduğundan, delme becerilerinizi kullanmak için kendinizi hazırlamalısınız! Bu oyunda ihtiyacınız olan en büyük şey bu ve Hot Slide oyununun arabanın içinden veya arabaların arkasından görünümü olan diğer araba tarzı ve yarış oyunlarıyla hiçbir ilgisi olmadığı söylenmelidir.


Hot Slide Hile Apk


Bu sefer virajlı rotalarda arabanın yönünü tek parmağınızla yukarıdan belirlemeniz gerekiyor. Oynanışa yönelik bu yaklaşım, Hot Slide'ı basit görünümüne ve minimalist grafiklerine rağmen son derece heyecan verici, eğlenceli, zorlu ve oldukça rekabetçi bir oyun haline getiriyor. Bu özellikleri daha da etkileyici kılan, diğer gerçek oyuncularla çevrimiçi oynama imkanı ve bu açıdan Hot Slide'ın çok uygun koşullara sahip mükemmel bir paket olduğu söylenmelidir.


Hot Slide indirin (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi / Reklamsız)


Bir önceki android oyun Stay Alive APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar