[MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2]

Puan: 4.47 (Oylar: 13)
[MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 1 [MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 2 [MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 3 [MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 4 [MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 5 [MOD] Homescapes Yıldız Hileli APK [v6.3.2] 6

Homescapes Para Hileli MOD APK [6.3.2] - 2023 yılının en iyi android oyununun en son sürümünü ücretsiz indirin ve dekorasyon, dizayn ve yapboz hayatına adım atın.


Homescapes 6.3.2 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • Alışveriş yaparken yıldızlar azalmaz.


Homescapes (MOD, Sınırsız Yıldız) - Şu anda mobil oyun pazarı, zengin oynanışa sahip birçok oyun türünde ortaya çıktı. RPG oyunları, maceralar, uzak diyarlara keşif gezileri ve zorluklarla oyuncular için çekicidir. FPS oyunlarının göz alıcı silahlı savaşlar, şiddetli ölü veya diri savaşlar aracılığıyla kendine has bir çekiciliği var. Yarış oyunları, oyunculara güçlü motorların sesi ve yükselen sörf ile büyük kapasiteli arabaların hızının memnuniyetini verir, süper arabalar avlarını yakalayan vahşi hayvanlar gibidir. Aksine, bazı oyuncular Candy Crush gibi daha yumuşak oyunlara bakar. Oyun topluluğunda bir hata ayıklama oyununun izini taşıyan yoğun bir eğilim, etki yaratan oyun budur. Oyunun eşlik ettiği “takip et”, böylece bir süre tekele düşmelerine yardımcı olur.


Homescapes v6.3.2 MOD APK


Bu tür bir oyunun oynanışı nispeten basittir ve yaşı ne olursa olsun. Bu nedenle, birçok oyun geliştiricisinin bundan faydalanması ve birçok varyasyonunu yayınlaması, piyasaya sürülen her oyunun oyunculara tamamen yeni ve sıkıcı olmayan bir deneyim getirmesini sağlayacaktır. Ve Homescapes oyunu da onlardan biri. Oyunculara sadece saf bir Yapboz oyununun cazibesini vermekle kalmıyor, aynı zamanda yayıncı "Playrix" de sevgili çocuğuna birçok ilginç ayrıntıya yatırım yapıyor. Oynanış ve tasarımdaki yeniliklerle, Rusya merkezli yayıncı, oyunculara sadece son derece çekici değil, aynı zamanda unutulmaz bir izlenim bırakan bir oyun sunmayı vaat ediyor.


Homescapes APK -- YILDIZ hilesi


Homescapes ayrıca benzersiz ve ilginç düğün sahnesini kullanarak oyunu ustaca harmanladı ve yeniledi. Temel olarak, eski püskü konağı inşa etme ve yenileme göreviyle Austin uşağı olarak enkarne olacaksın. Bu malikane ailesine aitti ve uzun bir süre sonra insanlar tarafından yenilenip tamir edilmeden bu büyük ev çirkin ve tozlu hale geldi. Bir uşak olarak Austin'in bu ailedeki insanlara sıcaklık ve rahatlık getirme görevi vardır. Duvarları boyamak, masa ve sandalyeleri değiştirmek, halıyı değiştirmek, karoları yeniden döşemek, evi temizlemek ve daha gelişmiş mobilyalar almak gibi en küçük şeylerden evi yenileme sürecine başlayacaksınız. Hepsi tanıdık Bulmaca görevleri ile yapılır.


Homescapes apk Para Hilesi


Bir satıra aynı renkten en az 3 blok yerleştirerek tuğlaları kırarak, sadece yeterli puan toplayın, yeni bir eşya açacaksınız. Ayrıca, bölgeye, sütuna ve renge göre ayrı ayrı bomba görevi gören aynı renk ve çizgideki 4 bloğun üzerinde bağladığınızda güçlendirilmiş bloklar görünecektir. Daha fazlasını toplayarak daha fazla puan alacaksınız. 


Homescapes Can Hilesi 2023


Ayrıca aynı renkteki 4 bloğu birbirine bağlayıp bir kare oluşturduğunuzda yardımcı bir uçak görünecek, aldığınız puanların sayısı eskisinden daha da fazla artacaktır. Her oyun ekranı kazandıktan sonra, oyuncular bir yıldız ve belirli miktarda altın karşılığında karşılık gelen bir ödül alacaklar. Bu para daha fazla mobilya almanıza yardımcı olur ve oyuncu istemediğiniz eşyaları da değiştirebilir.


Homescapes 5.2.6 Apk hile indir


Oyun sizi evi kendi tarzınızda mükemmelleştirmeye, istediğiniz gibi oynamaya teşvik ediyor. Evin oyuncunun kişiliğini gösterdiği yer olduğu söylenebilir. Candy Crush oyununun aksine her zaman ekrana konulduğunda zorluk seviyesi yüksek olan oyuncular için rahatsızlık yaratan, Homescapes'e gelen oyuncular bir şekilde rahatsızlık hissetmeyecektir. 


Homescapes hile apk türkçe


Elbette oyun hala inceliklerin yanı sıra dikkatli hesaplamalar gerektiriyor, ancak yine de oyuncuların cesaretini kırma noktasında zor değil. Çünkü hayal kırıklığının sıkıcı olması kolaydır ve oyuncuları tutmak zordur. Bunu anlayan yayıncı Playrix, yorgunluğunuzu gidermek için mola sırasında mola vermek için oyuna ihtiyaç duyan oyuncular için son derece uygun, hem çekici, hem keyifli hem de rahatlatıcı bir oyun kurgusuna sahip bir oyun yarattı.


Homescapes apk 2022


Çekici ve benzersiz oyunun yanı sıra Homescapes, oyunculara birçok ilginç özellik de sunuyor. Oyundaki mobilyalar son derece çeşitli ve zengin. Oyuncular için yüzlerce görev ve meydan okuma ile artık oyunun hızlı bir şekilde biteceği sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak. Her farklı mobilya kombinasyonu ile aynı zamanda bir villa ama bambaşka bir manzara yaratabilirsiniz. 


Homescapes apk Oyun indir Club


Öte yandan, evi çok güzel yenilemenin yanı sıra, Austin'in evdeki diğer birçok şeyi de onarması gerekiyor. Bu konak eski olduğu için evde muslukların sızması, elektrik kesintisi gibi birçok sorun yaşanıyor… bunlar oldukça basit ama son derece ihtiyaç duyulan konular. Çünkü tüm aile üyelerinin duyguları buna bağlı olacaktır. Uşak olmak kolay değil, ama yardımınla her zamankinden daha fazla yaşamaya değer olacak. Köşkün yanı sıra bir çok sır saklıyor. Taşınma süreci boyunca, sen ve Austin birçok nesneye, birçok değerli sır içeren birçok kapalı odaya rastlayacaksınız. Kazandığınız her yeni şeyle Austin, evin içini zenginleştirmek için ekstra para ve diğer değerli eşyalar kazanabilir.


Android için Homescapes - APK'yı İndir


Ek olarak, oyunda yaramaz Thomas olan başka bir sevimli yaratık da ortaya çıkıyor - kedi. Ancak kedinin işi, Austin'i defalarca karıştırmak ve kafasını karıştırmaktır. Bununla birlikte, bu kedi aynı zamanda para kazanma ve mal sahibine daha fazla mobilya alma işine de büyük katkıda bulunur. Kim bilir, bu kedi oyuncuları evin derinliklerinde saklı sırlara götürecek. Oyunun başka hiçbir yerde bulamayacağınız bir başka ilginç özelliğini ekleyin, Facebook arkadaşlarınızı yorum yapmaya, yorum eklemeye davet edebilirsiniz. Eviniz muhtemelen daha güzel olacak, neden denemiyorsunuz? Homescapes aynı zamanda oyuncuların bir evin iç tasarımını daha iyi anlamalarına yardımcı olan bir oyundur denilebilir. Oyunu deneyimleme süreci boyunca oyuncular, iç dekorasyon yeteneklerini yeni bir seviyeye yükseltirken tasarım becerilerini göstermek için serbest bırakabilirler.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 13 Oylar ve 1 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
1
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0

"Homescapes"

Sevde

2 yıl önce

Merhaba oyun için teşekkür ederim sizden ricam para hileside yaparmısınız teşekkür ederim

Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar