Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 1 Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 2 Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 3 Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 4 Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 5 Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [v2.7.5] 6

Armored Squad Mechs vs Robots Para Hileli MOD APK [2.7.5] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. renkli grafiklere sahip mekanizmalar, robotlar ve tanklarla hızlı tempolu bir çevrimiçi eylemdir.


Armored Squad Mechs vs Robots 2.7.5 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız para hilesi
Armored Squad Mechs vs. Robots, oyuncuların deneyimlemesi için oyuncuları robot savaşına getirecek bir oyundur. Artık insan savaşı değil, ancak gelecekteki dünyada robotlar yapacak. Oyun, birçok oyuncu için çok da garip olmayan bir tür olan co-op TPS türüne aittir. Bu oyunlar, oyunculara oyun kurbağası çerçevesinin ötesinde, oyuncuların eğlenmesi için bir şeyler verecektir.


Armored Squad Mechs vs Robots v2.7.5 MOD APK


Armored Squad Mechs vs Robots, oyunun hikayesi, insan bilimi ve teknolojisinin günümüzün çok ötesine geçtiği gelecekte geçiyor. Robotlar bu dünyada en popüler olanlardır çünkü pek çok faydaları vardır. Sadece günlük işlerde değil, insanlar doğrudan savaşa girmiyorlar, birbirleriyle savaşmak için robotları kullanacaklar. İnsanlar, bu robotları kontrol etmek için perde arkasında oturan insanlardır. Böylece yeni çağın savaşı resmen patlak verdi ve kadife robotlarla savaşan savaşçılardan biri olacaksın.


Armored Squad 2.7.5 Para Hile Apk


Oyuncular, oyuncu tarafından yaratılan bir robot yapabilecekler; Oyuncuların seçim yapabileceği birçok farklı tür var. Oyuncu karakterini seçtiğinde, onlara sahip olmak için biraz para kaybedecektir. Oyuncuların seçebileceği başka birçok şey var, örneğin başka ekipman satın almak veya oyuncular karakterin istatistiklerini yükseltebilir. Ancak oyuncular, istatistiği geliştirmek veya gücü yükseltmek için başka ekipmanlar satın almak için çok para harcayacaklar.


Armored Squad apk indir


Oyun başladığında oyuncular diğer birçok oyundan farklı olan Capture The Flag moduna katılacaklar. Oyuna başlarken, oyuncu iki alana sahip olacak, bir alan kırmızı ve diğeri mavi. Her bölgede, her bir bayrak olacak ve oyuncular, bölgelerini zafere taşımak için düşmanın bayraklarını çalacaklar. Oyuncu daha sonra karakterini düşman bölgesine götürür ve ardından bir bayrak çalar ve puanı almak için alanını geri getirir. Süre dolduğunda, daha yüksek puana sahip olan takım kazanan olan takım olacaktır. Ancak bunu yapmak kolay değil çünkü diğer düşmanlar oyuncuyu engelleyecektir. Oyuncu bayrağı çalmaya çalıştığında oyuncuyu yok edecekler, ancak oyuncu düşman robotuna da saldırabilir ve yok edebilir.


Armored Squad Apk Oyun indir Club


Bu oyunda sadece tek bir oyun modu yok, oyuncuların deneyimlemesi için birçok farklı mod var. Örneğin, Kontrol Noktaları - oyuncuların kazanmak için haritada işaretli yerleri işgal etmesi gerekir. Ya da Deathmatch modu var - bu modda olan tek şey sonsuz dövüş, en çok öldüren oyuncu kazanan olacak.


Armored Squad hile apk


Oyuncunun internet bağlantısı olmadığında, oyuncu yine de sorunsuz bir şekilde oyunu oynayabilecektir. Oyun, oyuncuların internet bağlantısı olmadan oynayabileceği 60'ın üzerinde farklı seviyeye sahiptir. Ancak diğer birçok oyuncuyla değil, oyuncular AI Bot'larla maça katılacak, kazanmak çok zor değil.


Armored Squad Mechs vs Robots indirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Turbo Stars APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar