Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 1 Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 2 Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 3 Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [v1.5.4] 4

Ski Safari 2 Para Hileli MOD APK [1.5.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular bir dizi mücadeleyi tamamlamak için yarışacaklar ve ilk önce beş görevi yerine getiren kazanan olacak.


Ski Safari 2 1.5.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Altın Hilesi

2012'de uzun süredir üst sıralarda yer alan “Ski Safari” oyununu oynadıysanız ve beğendiyseniz, devamı sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. “Ski Safari 2”, kayak ve sonsuz koşu olan ekstrem sporların bir karışımı olan Sleepy Z Studios tarafından geliştirildi. Oyun, yüksek kaliteli görseller ve deneyimlenecek daha fazla özellik ile orijinalinin güncellemesidir.


Ski Safari 2 v1.5.4 MOD APK


Ski Safari 2, kesinlikle olumlu geri bildirimler ve yüksek puanlarla öne çıkan nadir bir tema oyunudur. Oyun orijinal gibi görünüyor, ancak birçok yeni içerik tek başınıza veya arkadaşlarınızla keşfetmenizi bekliyor. Oyuncular, orijinalde sadece bir karakter olduğu için büyük bir fark olan Sven veya Evana rolünü oynayacaklar. Siz uyurken, bir çığ içeri girer ve sizi kabinden dışarı iter ve önce snowboardunuz olan bir penguene iner. Ondan sonra bir kabine çarpacaksınız ve yeni snowboardunuz bir küvet. Daha çekici içerik var, ancak bunları kendi başınıza keşfetmenize izin vereceğim.


Ski Safari 2 Para Hilesi


Göreviniz, yüksek puanlar elde etmek için yolda bulduğunuz güçlendiricilerle yokuşlardan mümkün olduğunca aşağı uçmaktır. Daha önce “Ski Safari” oynadıysanız aynı konsept olduğu için oynanış açısından sıkıntı yaşamazsınız. Oyun seçenekleri anlaşılır olduğu için oyuncular farklı kategoriler bulmakta zorluk çekmezler. Haritayı, oyun profilinizi, öne çıkan özelliklerinizi, sahip olduğunuz ve başaramadığınız oyun zorluklarını, birçok harika özelleştirme sunan mağazayı ve oyunun ayarlarını bir arada görebileceksiniz.


Ski Safari 2 Altın Hilesi


Kışlık yamaçlarda kayak yaparak ya da snowboard kullanarak kayıyorsunuz, hangisini isterseniz ve felaket bir çığ sizi hızla kovalıyor. Ekrana basit bir dokunuş atlamanıza yardımcı olacaktır; daha uzun basmak havada dönmenize ve ters takla atmanıza neden olur. Düşerseniz, karakterinizin kayaklarına veya snowboardlarına geri dönmesini sağlamak için ekrana dokunmanız yeterlidir. Tüm bu becerileri yapmak size puan kazandıracak ve çığ yaklaşacağı için ortalığı karıştırmayacaksınız.


Ski Safari 2 Apk Son Sürüm


Daha fazla puan kazanmak istiyorsanız ekranı yukarı, aşağı, sola veya sağa kaydırabilir ve 400 puana kadar kazanabilirsiniz. Kaydırıp basılı tutarak aynı anda çevirebilirsiniz. Bu dublörlerin bazı durumlarda olduğu gibi yetkin bir şekilde uygulanması gerekir; yüksek puanlar almak için tek seçenek onlar. Hala kontrolü öğrenmenin zahmetli olduğunu düşünüyorsanız, size yardımcı olabilecek bir öğretici var.


Ski Safari 2 Apk android oyun club


Penguin Peaks olan varsayılan haritanın yanı sıra Jurassic Lark, Twisted Canyon ve Monster Mountain'ı deneyebilirsiniz. Oyunda topladığınız paralarla haritalar satın alınabilir. Penguin Peaks, başladığınız ve bir çığ tarafından kovalandığınız yerdir. Jurassic Park adlı tarih öncesi bir aşamadayken, dinozorlar ve taş evlerle dolu bir lav dalgasıyla karşılaşacaksınız. 


Ski Safari 2 apk hile


Twister Canyon'da bir kasırgayla yarışacak, maden arabalarına binecek ve Monster Mountain'da devasa bir balkabağına dikkat edeceksiniz. Ayrıca, çeşitli hayvanlara binebilirsiniz. Kartallar büyük yüksekliklere uçmanıza izin verir, donmuş mamutlar yollarındaki her şeyi parçalayabilir, vb.


Ski Safari 2 Apk indir


Tamamlanması gereken 130 farklı görev vardır ve ortamların her birinin farklı görev grupları vardır. Her koşuda, komboyu artırmak ve daha fazla puan kazanmak için tamamlamanız gereken üç iş verilecektir. Görevler belirli bir süre penguene binmek, kartalla uçmak, birkaç kayayı aşmak vb. olabilir.


Ski Safari 2 Elmas Hilesi


Ski Safari 2, oyunculara yerel bir wi-fi ağı veya Bluetooth üzerinden iki oyun modunda arkadaşlarınızla rekabet edebileceğiniz çok oyunculu modu tanıttı. İlkinde, oyuncular bir dizi mücadeleyi tamamlamak için yarışacaklar ve ilk önce beş görevi yerine getiren kazanan olacak. Öte yandan, ikinci zorluklar, oyunculardan ilk olmak için 200 yüzük toplamasını ister. Her karakter, kartopu toplamak için kasaları parçalayarak rakibi yenmek için silahlar ve güçlendirmelerle donatılacak.


Ski Safari 2 indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Jewel Legend APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar