Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 1 Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 2 Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 3 Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 4 Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 5 Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [v1.76] 6

Commando Adventure Assassin Mega Hileli MOD APK [1.76] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun görevi sonuna kadar hayatta kalmak ve halkaların dışında kalmaktan kaçınmaktır.


Commando Adventure Assassin 1.76 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Dumb Bots
  2. Düşmanları dondur
  3. Reklamlar kaldırıldı.
Günümüzün Battle Royale oyunları veya birinci şahıs nişancı aksiyonu, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için birçok yeni şeyle sürekli olarak geliştirilmektedir. Dahası, bu oyunların çoğu gerçek ve üstün 3B grafikler kullanarak ortamları, karakterleri ve diğer nesneleri olabildiğince canlı hale getiriyor. Aynı şey , oyun geliştirme için temel olarak Battle Royale unsurunu kullanan çok perspektifli bir nişancı aksiyon oyunu olan Commando Adventure Assassin için de geçerli. Ayrıca, oyuncunun deneyimini diğer oyunlardan daha yeni ve daha zengin kılan canlı 3D grafikler kullanır. Oyun şu anda geliştirme aşamasındadır ve oyun mekaniği, karakterler, silahlar ve haritalar gibi sürekli olarak yeni şeyler güncellenmektedir. Hatta oyuncuların en şiddetli hayatta kalma savaşlarında arkadaşlarıyla birlikte eğlenmelerine izin verir. 


Commando Adventure Assassin v1.76 MOD APK


Commando Adventure Assassin, oyun geliştirme için Battle Royale'in hakim olduğu bir oyundur ve aynı zamanda bugün piyasadaki diğer oyunların çoğunda yaygın olan bir moddur. Battle Royale modunda, oyuncuların silah, ekipman bulması ve ardından hayatta kalan son kişi olmak için hayatta kalması gereken basit bir kural var. Aynı zamanda harita, savaş alanını sınırlandırmak ve oyuncuların düşmanları yok etmeleri için daha fazla fırsat yaratmak için zamanla sürekli olarak küçülecektir. Tabii ki, oyun aynı zamanda oyunculara birçok rastgele unsur uygulayacak, onları her zaman aktif hale getirecek ve hayatta kalmak için sürekli yaratıcı hale getirecek. Komando savaş alanına geldiklerinde oyuncular, arkadaşlarıyla eğlenmek için çeşitli araçların yanı sıra çok büyük ve çeşitli bir silah sistemine erişebilecekler.


Commando Adventure Assassin apk android oyun club


Pek çok insanın çekim aksiyon türüne uygun olmamasının nedeni yetersiz ve hatalı kontrol mekanizmalarıdır. Ve "Komando", oyuncunun tüm silahlarda iyi isabet oranına sahip olması için kontrol mekanizmasını olabildiğince manevra kabiliyetine sahip ve pürüzsüz geliştirmeye odaklanacak. Dahası, arayüz de basit bir şekilde tasarlanacak, ister bir lobi ekranı olsun ister oyun oynarken, arayüz oyunculara yeni ve farklı bir kontrol deneyimi yaşatacak. Kontrol mekanizması ayrıca diğer manuel öğeleri kaldırır ve otomatik nişan alma, otomatik koşma ve etkileşimli çevresel yetenekler gibi şeyleri otomatikleştirir. Her şey her zamankinden daha kolay olacak, oyuncuların oyunla daha iyi bir deneyim yaşamaları için çantaları yönetmek ve eşyalarla etkileşim kurmak bile basitleştirilecek.


Commando Adventure Assassin Hile Apk


Çoğu Battle Royale oyunu, haritada rastgele bir uçuş yolu belirlemek için aynı mekanizmaya sahiptir ve oyuncular yavaş yavaş atlayacak ve her yere inecektir. Yerde, çok sayıda rastgele silah ve teçhizat içeren çeşitli arazi ve yapılar olacak. Elbette, silahın onlar için doğru cephaneye ihtiyacı olacak. Bununla birlikte, oyuncunun hayatta kalması için zırh, sırt çantası, kurtarma eşyaları ve daha fazlası gibi başka şeylere de sahip olması gerekir. Oyuncunun görevi sonuna kadar hayatta kalmak ve halkaların dışında kalmaktan kaçınmaktır. Ayrıca, oyuncu düşmanı öldürürse, oyuncunun ekipmanını ikmal etmesi veya değiştirmesi için tüm öğeleri bırakacaktır. Savaş alanında bir süre kaldıktan sonra oyun, çok sayıda güçlü silah ve çok sayıda iyi öğe içeren malzemeleri rastgele konumlara bırakır.


Commando Adventure Assassin APK Son Sürüm indir


Commando Adventure Assassin, sıralama özelliği sayesinde oyunu eğlenceli ve profesyonel hale getirecek. Sıralama sistemi, öne çıkan semboller aracılığıyla oyuncunun sıralamasını belirleyecek ve yüksek sıralamaların yanı sıra daha fazla ün kazanmak için çok çaba gerektiren uzun bir yolculuk olacak. Sıralamalara bağlı olarak oyuncular, kostümler ve silah kaplamaları gibi birçok çekici ödülün yanı sıra karakteri daha etkileyici kılacak birçok başka şey de alacaklar. Bir maçta, oyuncunun aldığı sıralamaya bağlı olarak, oyuncu maçta düşük yerleştirilirse, sıralama puanı değişebilir veya hatta eksi puanlara sahip olacaktır.


Commando Adventure Assassin Mermi Hile Apk


Commando sadece BR modunu tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda oyunculara eğlence için birçok başka mod da sağlar. Takım silahı savaşı, sınırsız yarış ve saldırı gibi modlar. Her modun kendine has özellikleri vardır ve eğlencesi de ana moda göre yüksektir. Her hafta bile oyun, oyuncuları arkadaşlarıyla eğlendirmek için yeni modları güncelleyecek.


Commando Adventure Assassin Android oyun indir


En iyi deneyime sahip bir BR oyunu deneyimlemediyseniz, belki Commando iyi bir başlangıç ​​olacaktır. Oyun, oyuncunun deneyimini önemli ölçüde geliştiren üst düzey 3D grafiklerinin yanı sıra birçok cihaza uygun mükemmel bir şekilde optimize edilmiştir. Dahası, aynı zamanda sorunsuz kontrol mekanizmalarına sahiptir ve birçok şey otomatikleştirilmiştir, böylece oyuncular kolayca oyuna hızlı bir şekilde adapte olurlar. Bu oyunla ilgili en ilginç şey, dört kişilik bir ekip oluşturma ve hareketli savaş alanlarında bir araya gelme yeteneğidir.


Commando Adventure Assassin İndir (MOD, Aptal Düşmanlar)


Bir önceki android oyun Dice Hunter APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar