Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 1 Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 2 Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 3 Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 4 Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 5 Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [v0.80.356] 6

Bio Inc Redemption Hileli MOD APK [0.80.356] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölüm kalım kararları verdiğiniz karmaşık bir biyomedikal simülatördür.


Bio Inc Redemption 0.80.356 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Reklamsız.Reklamları izlemeden ödüller kazanın!
Karmaşık bir biyomedikal modeli deneyimlemek ve keşfetmek istiyorsanız, Bio Inc. RedemptionPlague vs. Doctor Simulator'a bakın. Bu gerilim dolu bir oyundur ve kendinize ölüm kalım içeren bir oyun tarzı seçme hakkınız vardır. Oyuncular son derece çekici ve eğlence dolu oyun ekranının keyfini çıkarma fırsatına sahip olacaklar. Oyunu en iyi şekilde oynamanız için uygun rolü düşünün ve seçin.


Bio Inc Redemption v0.80.356 MOD APK


Bio Inc Redemption'a gelin, oyun oyunculara 600'den fazla farklı hastalık sunacak. Tedavisi zor ve çevredeki birçok kişiye zarar veren virüsler ve insan vücudunun dışında bazı belirtiler varken bunları düzeltmek için bir çözüm bulmalısınız. Yapmanız gereken ilk şey, o simüle edilmiş vücudun hastalığını net bir şekilde teşhis etmek, ardından hastayı iyileştirmek için etkili tedaviler bulmaktır.


Bio Inc Redemption Para Hilesi


Bio Inc. Redemption'a katılırken, kendiniz için belirli bir fraksiyon, ölüm ya da yaşam seçme hakkına sahipsiniz. Seçimlerinizin her biri ayrı bir çekici oyun ekranı açacak, böylece tercihlerinize bağlı olarak istediğiniz bölümü seçebilirsiniz. Eğer ölümü seçerseniz, burada kurbanlarınızı öldürecek ve onlara fiziksel ve duygusal acı vereceksiniz.


Bio Inc redemption Türkçe


Her kurbanın sonu, hastalığın getirdiği ölümdür. Bunun tersi ise yaşamı seçebilmenizdir; parlak ve yetenekli bir doktor ve tüm kurbanları kurtarabilecek ve onları sağlıklı hale getirebilecek bir kahramanı oynayacaksın. Her kişinin durumunu ve uygun tedaviyi bilmek için zamanında muayene olmanız size yardımcı olacaktır.


Bio Inc APK


Kampanyalara katılma sürecinde zorluklarla karşılaşacak ve farklı vakalardan geçeceksiniz. Burada deneyimlemeniz ve keşfetmeniz için 9'dan fazla vaka olacak. Ayrıca kolaydan zora doğru dört seviye ile geçmeniz gerekecek. Zorlukları tamamlamak ve hızlı bir şekilde üstesinden gelmek için, bu durumları esnek ve uygun bir şekilde birleştirmek için pratik deneyimi ve temel bilgileri nasıl uygulayacağınızı bilmelisiniz.


Bio Inc Redemption Hile Apk


Bu oyunu kazanmak için oyun sırasında stratejilerinizi değiştirme hakkına sahipsiniz. Her görev, o duruma uygun olarak ayrı bir oynanışla uygulayabilirsiniz. Akıllı bir oyuncu olun ve görevleri oyunun gereksinimlerine göre tamamlayın. Her görevden sonra aşağıdaki ekranlarda öğrenme ve oyun seviyesini artırma fırsatına sahip olmanız şaşırtıcı.


Bio Inc Redemption apk indir


Bir şeyi yapmak ve onu en iyi şekilde tamamlamak istediğinizde ilk ihtiyacınız olan şey sebat ve azimdir. Zeki bir zihne sahip olsanız, sizin gibi iyi iyileştirme becerilerine sahip olsanız bile, hastaları iyileştirmek veya kurbanlara işkence etmek istiyorsanız sabır eksikliği her şeyi sıfıra getirecektir. Ciddi hastalıklarda da bunu sonuna kadar yapmaya kararlı olmalısınız. Hedefinize ulaşana ve beklediğiniz sonuçları elde edene kadar çok çalışın, ardından tebrikler, bu heyecanlı oyunun galibi oldunuz.


Bio Inc. Redemption indir (MOD, Ücretsiz Ödül Hilesi)


Bir önceki android oyun Harvest Island APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar