Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0]

Puan: 2.33 (Oylar: 3)
Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 1 Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 2 Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 3 Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 4 Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 5 Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [v8.7.0] 6

Pixel Strike 3D Mega Hileli MOD APK [8.7.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu bloklu atış oyunu, hızlı tempolu çevrimiçi FPS oyununu mobil cihazınıza getiriyor.


Pixel Strike 3D 8.7.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

[Oyuncu Menüsü]

 1. Tele Kill // Yanınızdaki Tüm Oyuncuları Işınlar
 2. Sınırsız mermi hilesi
 3. Seri ateş 
 4. Geri Tepme Yok
 5. Yayılma yok
 6. Ekipman Bekleme Süresi Yok
 7. Hepsini etkinleştir
 8. Dev Oyuncular // Siz Dışındaki Herkesin Boyutlarını Artırıyor
 9. Fov // Silahı Güncellemek İçin Değiştirin

[Hareket Menüsü]

 1. Yer çekimi yok
 2. Hız
 3. Yükseklik // Sizi Yerden Çeker

[Çeşitli Menü]

 1. Tüm Eklerin / Avantajların Kilidini Açma
 2. Cihaz Yasağını Atla
 3. Kullanıcı Adını Gizle // Etkinleştir Sonra Ayarlarda Kullanıcı Adını Güncelle'ye Basın, Sonra Devre Dışı Bırakın Veya Oyundan Çıkarsanız Donarsınız

NOT : İnsanları Hızlı Öldürürken Daima Hareketli Olun Yoksa Sizi Oyundan Çıkarır, Aynı Anda Vur + Hareket Et

Eğer banlanırsanız bu işlemleri yapın. 

 1. Bir VPN Bağlayın
 2. Oyunu Yükle Aygıtı Atla Yasakla'ya Basın (Yükleniyorsa… Sadece Oyunu Yeniden Başlatın)
 3. Tekrar Yasaklanırsa Bağlantıyı Kesip Vpn'ye Yeniden Bağlanın ve Adımları Tekrarlayın

Üstün yeteneklerinizi sergilemek için gerçek bir arena arayan yetenekli bir silahlı adam mısınız? Pixel Strike 3D'nin ortaya çıkmasının ana nedeni de budur . Oyun yayıncısının tanıtımına göre, bu resmi bir maçta çok sayıda oyuncunun yer aldığı birinci şahıs nişancı oyunudur. Nişancı dünyasına girdiğinizde, her bir maçın dramını ve cazibesini kesinlikle hissedeceksiniz. Oyun size gerçek maçlar, yeni haritalar veya farklı klanlar, sıralamalar vb. Getirecek, böylece rekabet edebileceksiniz. Oyuncuların bu oyunla deneyimleyeceği daha birçok benzersiz özellik olacak.


Pixel Strike 3D v8.7.0 MOD APK


Bu silahlı adamlar için bu oyunun en büyüleyici yanı, son derece ilginç ve ilgi çekici savaş alanlarıdır. Pixel Strike 3D'yi başlatırken dikkat etmeniz gereken en dikkat çekici oyun modu, çok oyunculu çekim modudur. Gerçek bir çevrimiçi oyun, size muhteşem zaferler getirecek şiddetli bir rekabet hissi verecektir. Bu oyun modu, bir maça girmenize ve diğer oyuncularla gerçek zamanlı bir savaşta savaşmanıza olanak tanır. Ve burası aynı zamanda hiçbir hatanın olmayacağı yerdir. Odağınızı bir anlığına kaybederseniz, diğer atıcılar bu fırsatı değerlendirip sizi bitireceklerdir. Yani bu moddaki son zafer size bu oyunda en yüksek zaferi getirecek.


Pixel Strike 3D 8.7.0 Para Hile Apk


Ayrıca şiddetli savaşlara katılmak istemiyorsanız diğer modlarla bu oyunu tam anlamıyla deneyimleyebilirsiniz. Ve bu iyilik için tipik olan, yayıncının oyun modu "Mini Oyunlar" ı üretmesidir. Bu moda gelen oyuncular, birçok farklı türde oyun deneyimleyecek ancak oyun turu için çok az zaman harcayacak. Duck Hunt, One in The Chamber, Dodgeball ve daha fazlası gibi birçok farklı alan olacak. Oyuncular, bu moddaki zaman avantajlarının yanı sıra, oyun moduna uygun diğer harita türlerini de deneyimleyecekler. Ve dahası, oyuncuların farklı ihtiyaçlarını karşılamak için Pixel Strike 3D, "ZOMBİLER" modunu da ekler. Hayatta kalma atış türüne özel ilgi duyan oyuncular için bu oyun modu bu ihtiyacı mükemmel şekilde karşılayacaktır. Oyun modu, Battle Royale kuralları üzerine inşa edilmiştir. Bu nedenle, silahlı adamlar Zombilerle yüzleşmek ve her dalgada hayatta kalmaya çalışmak zorunda kalacak. Hayatta kalan son kişi sizseniz kazanan siz olacaksınız.


Pixel Strike 3D Hile Apk


Şiddetli savaş alanlarının yanı sıra, diğer ateş etme tutkunuzu da tatmin edeceksiniz. Bu, karakteriniz için yaratıcı ekipmanı açığa çıkarır. Oyunun yapımcısı tarafından sunulan "ÖZELLEŞTİRME" modu bu amaç içindir. Burada oyuncular karakterlerini hayal güçlerine göre özgürce donatabilirler. Oyunun oyunculara karakterlerini kuşanabilmeleri için vereceği birçok seçenek olacak. Bu modda yeni şapkalar, botlar, teçhizatlar, görünümler ve daha fazlasını satın alabileceksiniz. Dahası, arkadaşınıza bakmak gereksiz bir iş değildir. Sevgili silahlarınızın beğeninize göre nasıl yenileneceğini düşünüyorsunuz, bu kesinlikle en iyi şey olacaktır. Pixel Strike 3D, bu tutkuyu tatmin etmenize kesinlikle yardımcı olacaktır.


Pixel Strike 3D Apk Son Sürüm indir


Öyleyse, tüm savaşlardan sonra, en iyi silahlı adamları onurlandırmak için en yüksek podyum olabilecek yer neresi olurdu? Ve evet, doğru bir sıralama oyunculara şiddetli bir rekabet sağlayacaktır. Kendinize onur getirebilmek için haftalar ve aylar sıralamasında kendinize en yüksek pozisyonu bulun. Sıralamada iyi bir pozisyon kesinlikle size oyundan uygun ödülleri getirecektir. Ayrıca, bu oyunu daha iyi fethedebilmek için kesinlikle iyi takım arkadaşlarınız olması ve oyununuza uygun olması gerekiyor. Oyun, kullanıcılar için "KLAN" oluşturmak için özellikleri entegre edecek. Böylece oyuncular oyuna daha fazla arkadaş davet edebilir ve birlikte Pixel Strike 3D'yi fethetmek için harika bir takım oluşturursunuz.


Pixel Strike 3D'yi indirin (MOD, Mega Menü)


Bir önceki android oyun Major Mayhem 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar