Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6]

Puan: 4.00 (Oylar: 7)
Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 1 Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 2 Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 3 Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 4 Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 5 Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [v6.4.6] 6

Chapters Interactive Stories Mega Hileli MOD APK [6.4.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Her hikayede yolunuzu seçmenizi sağlayan interaktif hikaye oyunu Chapters ile hikayenizi seçin.


Chapters Interactive Stories 6.4.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Bilet Hilesi
Romanlara karşı güçlü bir tutkunuz varsa ve bunu her zaman yaşamak istiyorsanız, Chapters Interactive Stories APK MOD'u kaçırmamalısınız . Bu uygulama kolayca bağımlılık yapabilen bir oyundur. Bu oyunu oynarken sizi her hikayede baş karaktere dönüştürecek ve diğer karakterlerle etkileşime girecek. Chapters Interactive Stories, sizi yeni ve heyecan verici yolculuklara götürecek. Oyundaki hikayeler birçok olay örgüsü ve orijinal bölümden oluşuyor. İçinde birçok bölüm ve bölüm var. Bu nedenle, her zaman ilginç hikayeler dünyasına dalmış olacaksınız. Chapters Interactive Stories'un oldukça basit bir oynama şekli vardır, ancak akıllıca seçimler yapmalısınız. Çünkü bu seçimler hikayenin gidişatını etkileyecektir. Her karar farklı bir son getirebilir.


Chapters Interactive Stories v6.4.6 MOD APK


Geliştiriciler düzenli olarak alternatif hikayeler ekleyecektir. Ayrıca oyunculara farklı türleri deneyimleme seçeneği sunarlar. Çünkü Chapters Interactive Stories oyununda çok ilginç hikayeler var. Her zamanki seçeneklerin yanı sıra, elmaslara mal olan üst düzey seçeneklere de sahiptir. Aradaki fark, bu üst düzey seçeneklerin ilginç sırları gizlemesi ve daha etkileşimli bir hikayeye yol açmasıdır. Ancak bunun için fazla endişelenmeyin, sizin için her zaman ücretsiz olacak. Bugün bu oyunla ilginç hikayeler deneyin! Fantastik hikayeler veya dramalar her zaman özel bir çekiciliğe sahiptir. Hikayedeki ana karakterin duygularını bizzat yaşamak harikaydı, sizin için mükemmel bir uygulama.


Chapters Interactive Stories Para Hilesi


Bu uygulama ile romantik hikayelerin karakterlerinin bir hayatını yaşayabilirsiniz. Hayatınız, hayal gücünüze göre yapılan seçimlere bağlı olarak herhangi bir yönde gerçekleşebilir. Farklı hikaye, sadece aşk değil, birçok taze şey getirecek. Bazen gerçek hayattaki hayat sizi depresif ve yorar. Bu ilginç hikaye oyunu harika bir kurtarıcı olacak. aşk, gizem, romantizm kulübü, macera veya fantezi gibi birçok benzersiz tür içerir. Muhteşem deneyimler yaratmak için Romance Club veya Journeys: Interactive Series'e katılabilirsiniz. Ödüllü yazarlar bu ilginç hikayeleri yazanlar, bu yüzden sıkıcı olmayacaklar. Oyuna girerken ilk adım istediğiniz karakteri seçip ona isim vermektir. O zaman oyunda bir yolculuğa çıkmaya hazırsınız. Zenginlerin ve kötülerin eşyalarını soyup fakirlere yardım etmek için Robin Hood'a dönüşmek ister misiniz? Yoksa Las Vegas'ta zengin bir adam olabilir misin? Sonsuz seçeneklerle, hikayenin seçimi ve yönü tamamen size bağlı.


Chapters Interactive Stories Bilet Hilesi


Önceden belirlenmiş bir yöndeki hikayeler sıkıcıdır. Olağan kuralları çiğnemek ve işleri renklendirmek ister misiniz? Kendi kurallarına göre oynamak serbesttir ve hikayenin sonu karar verirler. Bu uygulamadaki her hikayenin birçok boyutu vardır. Bu nedenle, tekrar tekrar oynayarak her sonu tam olarak deneyimleyebilirsiniz. Bu, oyunun size getireceği öne çıkan şeylerden biridir. Aylar sonra, hala oynayabilirsiniz ve etkileşim kurabileceğiniz hikaye sıkıntısı yoktur.oynanacak çok sayıda hikaye içerir. Sadece aşk hikayeleri değil, aynı zamanda gizemli maceralar, gizemli karakterlerle tanışma veya altın geçmişi yeniden yaşama içerir. Basit oynanış ve çeşitli hikayeler bu oyun için benzersiz bir tarz oluşturuyor. Ne olacağına siz karar veriyorsunuz ve karakteriniz için sonucu siz seçiyorsunuz.


Chapters Interactive Stories Hile Apk


NY Times bunu en çok satan hikayelerden biri olarak adlandırdı. Takvim Kızı, bize borç veren bir kızın eski erkek arkadaşıyla yaşadığı sıkıntıyı anlatıyor. Bu hikayeyi seçerseniz, babanızın ona bir milyon dolar borçlu olduğu durumu halletmek zorunda kalacaksınız. Bu canavar tehlikedeyken senin görevin aileni güvende tutmak. Görünüm ve çekiciliği kullanarak para kazanmalı ve New York'ta birinci sınıf bir kız olmalısınız. Kasabadaki en zengin adamların seni sevmesini sağla ve aileni eski sevgilinin saldırısından koru!


Chapters Interactive Stories Türkçe yama


Bu, ilginç bir macera türünün tipik bir hikayesidir. Bu soygun kahramanı o kadar ünlü ki herkes biliyor. Asil bir amaç için yaşayan ve kötü zenginlerin servetini fakir insanlarla paylaşan bir insan. Tutuklanıp idam edilecek misin? Yoksa daha az şanslı olanın geleceği için bir umut mu olacaksınız? Bu büyüleyici ve ilginç tarihi hikayede her şey seçiminize bağlı.Çocukluğundan beri şeytanla olan anlaşma sona erdi ve şimdi cehennemden yedi iblis pazarlığı sona erdirmek için geliyor. Seni annenin ruhuyla tehdit ettiklerinde ne yapmalı? Bu iblislerden birinin ne zaman kendi amacına hizmet etmeni istediğini tahmin etmek kolaydır. Anneni kurtarıp yeraltı dünyasının başı olabilir misin? Bilinçli kararlar verin.


Chapters Interactive Stories Elmas Hilesi


Her durumu dikkatlice inceleyin ve hikayenizi istediğiniz yöne yönlendirin. yüksek etkileşim gerektiren bir hikaye oyunudur. Öyleyse, istediğiniz özgürlüğü seçin. Alternatif olarak, her seçeneğin hikayeyi hangi yöne götürdüğünü anlamak için Google'daki öneri sayfalarına bakabilirsiniz. Oyunu ruh halinize uygun hale getirin ve mükemmel romantizmi bulun! Yukarıda da bahsettiğimiz gibi aşktan bilim kurguya, diziden dizilere kadar pek çok hikaye yer alıyor. Bu oyun, çocuklardan yetişkinlere veya yaşlılara kadar tüm izleyiciler için uygundur. Oyun sırasında sizin için birçok seçenek olmasına ve tekrar oynamanıza rağmen, ilk oyun her zaman en çok merak edilendir.


Chapters Interactive Stories apk indir


Geliştirici, çok kullanıcı dostu bir arayüze sahip diğer oyunlar gibi, oyunla etkileşime girdiğinizde bazı reklamlar görünecektir. Ancak her reklam bittikten sonra, oyundan bir bilet veya elmas ödül alacaksınız. Bunlar oyun para biriminde rol oynayan iki faktör olduğu için gereklidir. Bu reklamları görüntülerseniz veya farklı tutarlarda satın alırsanız kazanabilirsiniz. Satın alma bir süreliğine görünmeyecek. Elmaslar, hikayedeki önemli unsurların kilidini açacak.Çeşitli hikayelerin yanı sıra, oyunun en büyük avantajı bu bölümdedir. Farkı en erken hissedebileceğiniz şey grafiklerdir. Oyun, karakter modellerini çok güzel ve havalı hale getiriyor. Bölümlerdeki Grafikler, gerçekçilik ve canlı anime tarzı renkleri harmanlayan Batı tarzında çizilmiştir. Bu nedenle makine çok hafifken oyundaki karakterlerin güzel görüntüleri var.


Chapters Interactive Stories Son Sürüm Apk


Sonuç olarak, Chapters Interactive Stories APK MOD sadece sıradan bir mobil oyun değil, aynı zamanda sizin için yeni bir deneyim. Bu uygulama kendi dünyasında bir kraldır. Bu oyunla, doğru kararları vermek için düzenli olarak düşünmeniz ve onunla etkileşim kurmanız gerekecek. Kendiniz için okuduğunuz harika hikayeleri deneyimlemekten daha iyi ne olabilir?


Chapters Interactive Stories indir (MOD, Sınırsız Para / Bilet Hilesi)


Bir önceki android oyun Botworld Adventure APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 7 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar