Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 1 Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 2 Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 3 Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 4 Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 5 Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [v1.4.9] 6

Stickman Red boy and Blue girl Para Hileli MOD APK [1.4.9] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Stickman Red And Blue, her iki karakteri de somutlaştırmanız gereken bağımlılık yapan bir bulmaca oyunudur.


Stickman Red boy and Blue girl 1.4.9 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi
Stickman Red boy and Blue girl'de olduğu gibi birlikte yürüyen iki farklı karakterin rolünü oynarken oyuncunun aynı anda hareket etmesini ve her şeyle ilgilenmesini gerektiren bir oyun olmadı. Oyuncular, karakterin tüm eylemlerini istedikleri gibi gerçekleştirmek için hareket düğmelerini ve takas düğmelerini kullanacaklardır. Bir çıkış yolu bulmak için itme kutuları, engeller ve madeni para toplama yeteneğini gerçekleştirmeniz gerekecek.


Stickman Red boy and Blue girl v1.4.9 MOD APK


Hikaye şanssız bir günde Stickman Red boy and Blue girl birlikte dışarı çıktıklarında ve bir labirentte kaybolduklarında derin ormanda birçok ilginç şey keşfettiklerinde başlar. Burası harika, ama o gösterişli görünümün arkasında tuzak kurmanı bekleyen tehlikeli tuzaklar var. Bu yüzden eve dönüş yolunun doğru yolunu bulma yolculuğu kesinlikle birçok zorluk içeriyor ve umarım bunların üstesinden gelebilirsiniz.


Stickman Red boy and Blue girl Para Hilesi


Her iki çöp adam da kendi güçlü yanlarına sahiptir; birbirlerinin yarım parçaları gibidirler, ayrılmazlar. Ateş Kırmızı Çöp Adam, ateş içeren tüm durumları halledebilirse, bunun tersi, ateşten korkan ancak su ve deniz ile ilgili hiçbir şeyden korkmayan Su Mavisi Çöp Adam'dır. Muhteşem denizcilik yetenekleriyle birlikte mümkün olan her şeyi serin tutabilir.


Stickman Red boy and Blue girl Hile Apk


Stickman Red boy and Blue girl'deki temel özelliklerden biri, Red Stickman'in soğuk yüzeylerde kayma gibi sihirli bir yeteneğe sahip olması ancak yapamamasıdır. Kar üzerinde görünen yamaçları uzatmak için kolayca fethedin. Aksine, Blue Stickman karlı bir yere ayak bastığında hemen soğur; Ancak bu kız için Red Stickman ile olan korkunç açılar fethedilecek kadar önemli bir yük değil.


Stickman Red boy and Blue girl Apk indir


Artık oyuncular, Stickman'in eve güvenli bir şekilde dönüş yolunu bulmak için zorlukların üstesinden gelmek için yolculuklarında Red Stickman ve Blue Stickman'ı koordine edecek ve kontrol edecekler. Kırmızı oğlan ve Mavi kız. İkiniz kapıya doğru koşmayı bırakmayacaksınız çünkü ailenizle en hızlı şekilde yeniden bir araya gelmenizi sağlayacak tek yol bu. Oraya varmadan önce, dümdüz acele etmeniz ve birçok eşsiz kutsal alanla temasa geçmeniz gerekecek. Bu bağımlılık yapan takım oyununda her iki karakter de birbirinden yarım adım bile ayrılamayacak.


Stickman Red boy and Blue girl Apk Son Sürüm


Oyuncular ayrıca dikenler ve tuzaklarla dolu yolda beklenmedik rastgele hediyeler alacaklar. Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız sizi dünyanın her yerindeki değerli taşlara götürecek, sadece dikkatli olmanız gerekiyor ve öğreneceksiniz. Bununla da kalmayıp içi su dolu gölleri lazerle dondurma olanağınız da var. Dönüş kapısına vardığınız süreyi kısaltmak için mümkün olduğunca çok mücevher toplayın.


Stickman Red boy and Blue girl indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Dead Crusher APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar