Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 1 Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 2 Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 3 Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 4 Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 5 Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [v1.10.0] 6

Otherworld Legends Mega Hileli MOD APK [1.10.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sakin bambu olukları, zen verandaları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi diğer güzel dünyaları keşfedin.


Otherworld Legends 1.10.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. VIP (kulüp üyeliği) satın alındı;
  2. Tüm karakterler ve yeteneklerinin kilidi açıldı;
  3. Kaldırılan reklam ekranı;
  4. Oyuna başladıktan sonra, aşağıdaki seçeneklere sahip olan mod menüsünü açmak için sol üstteki yuvarlak düğmeye tıklayın:
  5. Sonsuz elmaslar, safirler, yakutlar, silah amplifikatörleri ve diriliş kartları;
  6. Satıldıklarında ürün sayısı artar;
  7. Pasif düşmanlar.
Eski konsollarda oynanan 2D piksel oyunları. Konsollar bu noktada hala gelişmemiş durumda, bu nedenle grafikleri mevcut standartlara göre iyi değil. Ancak günümüzde bu tür grafiklere son derece düşkün olan oyuncular, konsollarla geçirilen güzel zamanların güzel anılarını hatırlıyor. Otherworld Legends  tamamen yeni bir oyun ancak bu eski grafikleri kullanıyor. Aksine markayı oluşturan benzersiz bir özellik haline geliyor. Eğer beğendiyseniz, hemen indirip oynamalısınız.


Otherworld Legends v1.10.0 MOD APK


Muhtemelen birçok oyuncu Orta Çağ Avrupası temalı bir oyun oynamaya çalıştı. Bu tema, insanların sıkıldığı noktaya kadar zaten çok tanıdık geliyor. “Otherworld Legends”, eski Japonya'da karakterlerin kendilerini ifade edeceği yeni bir dünya sunuyor. Ünlü büyülü Anime serisi gibi. Gerçek şu ki, türün hayranları için, genetik gerçekten ilgilendikleri görüntüleri ortaya çıkarır.


Otherworld Legends 1.10.0 Elmas Hile APK


Oyuncular, sakin bambu olukları, zen verandaları, büyük yeraltı mezarları veya rüya gibi serap sarayı gibi son derece benzersiz yerleri keşfedebilirler. Gerçek görüntü modelleriyle tasarlandığından, bir şeyleri görselleştirmek kolaydır. Bununla birlikte, 2D piksel grafikleri nedeniyle, bu şeyler çok benzersiz ve farklı bir şekilde temsil edilir. Görevlere ve keşfettiğiniz sırlara dayanarak oyun, oyuncuları birçok farklı yere götürecek. Her biri, öğrenmeniz gereken benzersiz kültürü açıkça gösterir. Elbette yeni deneyim, genel olarak Japonya'nın eşsiz kültürü olan bu oyunu ayrı ayrı sevmenizi sağlayacaktır.


Otherworld Legends Para Hile Apk


Hikaye, Japon Şinto'daki ünlü bir tanrı için başka bir isim olan Asurendra'dan geliyor. Bu tanrı, gücünü farklı zaman ve mekanlardan en güçlü savaşçıların tümünü çağırmak için kullanır. Oyun, bu tanrının bunu yapmasının amacını gerçekten açıklamıyor. Çünkü bu oyunu tamamlayarak elde edeceğiniz sonuç bu olacaktır. Bundan sonra ne yapacağını bilmeden herkes seraba gönderilecek. Yapmanız gereken, son test tamamlanana kadar ilerlemeye devam etmek. Pek çok zorluğun ardından, sonunda bu diyarın ardında uzun süredir saklı olan sırla yüzleşmek zorunda kalacaklar ... Son sır, yalnızca bu oyunun oynanış bölümünü tamamlayanlar içindir.


Otherworld Legends Hile Apk


Otherworld Legends, oyuncunun bir karakteri kontrol etmesi ve savaşması gereken bir ARPG olarak hareket edecek. Haritada rakip kalmayıncaya kadar savaşınız devam edebilir. Bu gerçekten her oyuncunun ezbere bildiği klasik bir oyundur. Oyundaki haritalar, 2D grafikler kullanan oyunlar gibi 3.5D tarzında çalışacak, ancak oyuncuyu 3D gibi hissettiren unsurlar var.


Otherworld Legends VIP Apk


Sol taraftaki gezinme kolunu kullanarak oyuncular 8 yönde hareket edebilecek. Bu esneklik sayesinde oyuncular daha sorunsuz hareket edebilir. Bu açıdan eski 2D piksel oyunlarından farklıdır, karakter hızlı ve herhangi bir gecikme sorunu olmadan hareket eder. Ekranın sol tarafında, farklı beceri ve saldırıları görüntülemek için yaklaşık 4 düğme bulunur. Genellikle tüm karakterlerin otomatik saldırıları vardır. Bu sırada sürekli basıldığında, enerji tüketmeyen normal saldırılar kullanacaksınız. Bu kesinlikle düşman dizilişine ana hasar faktörü olacaktır. Bunun yanında etrafına yerleştirilmiş 3 farklı beceri olacak. Her karakterin, doğru olanı seçmek için uzun süre çalışmanız gereken benzersiz stilleri vardır.


Otherworld Legends Son Sürüm Apk indir


Oyunda, adamlar gladyatör gibi özelliklere sahip karakterler sunuyor. Bu karakterler genellikle oldukça esnektir ve becerileri de dayanıklılıklarını artırır. Bu sınıfı kazanmanın sırrı, savaşı mümkün olduğu kadar uzun süre uzatmaktır. Okçular ise güçleri saldırı esnekliği ve devamlılığında yatmaktadır. Maçı erken bitirmezseniz kesinlikle yorulacak ve düşmana yenilmiş olacaksınız. Ayrıca Sihirbaz, Paladin, Şövalye gibi bir karakter sınıfı da var… Genel olarak öğrenmeniz gereken benzersiz özelliklere sahip olacak.


Otherworld Legends APK


Bir tanrının gücüyle bu dünyaya çağrıldınız. Ve ilahi alemin arkasındaki sırrı bulmak için bir yolculukta. Yani rakibiniz de çok güçlü. Korkunç canavarlar veya bazen sadece yaramaz ruhlar olabilirler. Her canavar türü için ve bu kadar çabuk başa çıkmanın bir yolu olmalı. Bu oyunda saldırı etkisi son derece gösterişli. Saldırılarınızın her biri patlamalar, ışıklar ve sesler üretir. Süper güçlü ve çok tatmin edici bir mücadele parmaklarınızın ucunda gerçekleşecek. Oyuncuların her seviyede kazandığı ödüller uygun ve harcadığınız çabaya değer.


Otherworld Legends'ı İndirin (MOD, Elmas Hilesi / Kilitler Açık / VIP)


Bir önceki android oyun Konuşan Tom Altın Peşinde APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar