Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 1 Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 2 Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 3 Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 4 Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 5 Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [v1.7.4] 6

Idle Digging Tycoon Para Hileli MOD APK [1.7.4] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncu belirli bir derinliğe ulaştığında, oyuncu kalmak için evler inşa etmeye başlayabilecek.


Idle Digging Tycoon 1.7.4 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Altın Hilesi
  2. Ücretsiz satın alımlar için elmas kullanın

Oyuncular atalarımızın hayatlarını hiç merak ettiler mi? Bununla ilgili çok sayıda bilimsel literatür var, ancak bunların gerçek olup olmadığına hala tanık olamadılar. Oyuncular merak ederse, Idle Digging Tycoon oyunuyla, oyuncu atalarının hayatlarını biraz daha anlayabilir. 


Idle Digging Tycoon Apk ANDROID OYUN CLUB


Bu oyun heyecan verici ve eğlencelidir, ancak insanların oynamak için çok fazla zaman oynamasına neden olmayacaktır. Yani oyun, bu oyunu deneyimlemek için birçok oyuncunun favorisini aldı.


Idle Digging Tycoon v1.7.4 MOD APK


Oyuncu Idle Digging Tycoon oyununda tarif edilmek istiyorsa, bunu yapmak için tek bir cümle var, kazma, kazma ve kazma. Doğru; evlerini inşa etmek için toprağın derinliklerine inmekten başka bir şey yapmanız gerekmiyor. 


Idle Digging Tycoon apk hile


Tarih öncesi çağlarda, yeryüzünde insanların hayatlarını tehdit edebilecek ve onları kolayca öldürmelerine neden olabilecek pek çok tehlike vardı. Bu yüzden atalarımız tehlikelerden kaçınmak için yerin derinliklerine inmeye karar verdiler. Oyuncunun görevi süreci desteklemektir ve yapmanız gereken ekrana basmaktır.


Idle Digging Tycoon Para Hilesi


Oyuncu belirli bir derinliğe ulaştığında, oyuncu kalmak için evler inşa etmeye başlayabilecek. Birinci katta, oyuncular yalnızca bir çatı ve yaşayacakları küçük bir oda kadar basit şeyler inşa edebilirler. 


Idle Digging Tycoon Apk indir


Ancak oyuncu daha derine inerse, meşaleler, hindistan cevizi ağaçları veya süslemek için çiçekler gibi birçok başka şey inşa edeceklerdir. . Oyuncu daha derine indikçe oyuncunun evi genişler ve tamamlandığında ev bir konak gibi olur.


Idle Digging Tycoon Altın Hilesi


Bu oyun boş bir oyundur, bu nedenle oyuncunun oyunu oynamak için çok fazla zaman harcamasını gerektirmez. Her şey otomatiktir, bu nedenle oyuncuların yükseltmek veya seçim yapmak için yalnızca parmaklarını kullanması gerekir. Oyuncu çevrimiçi olmasa bile, oyundaki karakterler otomatik olarak çalışmaya devam edecek, böylece oyuncu sürekli olarak para alacaktır. Sadece bu değil, iş akışınız azalmayacak, ancak oyuncuların deneyimlemesi için her şey aynı kalacak. Çok basit, bu nedenle oyuncuların oyunu oynamak için çok fazla zaman harcamasına ve yine de para kazanmasına gerek kalmaz.


Idle Digging apk hile


İşlerini tamamlamak isteyen oyuncular için, oyuncuların yapması gereken şey yükseltmektir. İşin hızı, çalışan sayısı, kazma yeteneği ve daha fazlası gibi yükseltmeyi seçebileceğiniz birçok şey var. Ancak yükseltme yapmak için oyuncuların paraya sahip olması gerekir, ne kadar çok para olursa, o kadar çok oyuncu yükseltir ve işi daha hızlı tamamlar. Oyuncuların para kazanmasının yolu kazarken kazmaktır; oyuncular kullanmak için altın kazabilecekler. Bu oyunun para birimi budur, yani ne kadar çok kazanırsanız o kadar çok para alırsınız.


Idle Digging Tycoon İndir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun The Simpsons Tapped Out APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar