Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0]

Puan: 3.00 (Oylar: 3)
GIF
Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 1 Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 2 Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 3 Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 4 Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 5 Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [v1.1.0] 6

Alien Shooter 2 - Reloaded Full APK [1.1.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Alien Shooter 2 (Alien Shooter - Vengeance), Alien Shooter'ın ilk bölümünün büyük ölçekli bir devamıdır.


Alien Shooter 2 - Reloaded 1.1.0 APK AÇIKLAMASI


Üçüncü şahıs nişancı türünden bahsederken, uzun süredir piyasaya sürülen bir oyun olan Alien Shooter oyunundan bahsetmek imkansız. 21. yüzyılın başında, bu oyun doğduğunda, oyunculardan hızla büyük ilgi gördü. Oyunculara ilk olarak 2003 yılında tanıtılmasına rağmen, üreticinin oyunun ikinci bölümünü yayınlaması altı yıl sonra 2009'da aldı. Oyunu deneyimlemek için gelen birçok oyuncunun dikkatini çeken bu oyunun ikinci bölümü Alien Shooter: Vengeance adıyla piyasaya sürüldü. Son olarak oyunun ikinci bölümü Alien Shooter 2 - Reloaded adıyla mobil platformda yayınlandı. oyuncuların deneyimlemesi için. İkinci bölüm, oyunculara oyuncunun deneyimini geliştirmek için pek çok yeni şey verir, oyuncunun daha önce hiç görmediği bir şey. Oyunun ilk bölümünü daha önce deneyimlediyseniz, bu ikinci bölüm görmezden gelemeyeceğiniz bir şey olacak, çünkü getirdiği şey harika.


Alien Shooter 2 APK indir


MAGMA, dünyanın en büyük enerji gruplarından biridir ve daha önce hiç görülmemiş bir şey üzerinde çalışıyorlar. 2030'a kadar bir şeyler yaratma deneyleri başarısız oldu ve örnekler kaçmaya başladı. Araştırma tesisinin tüm üyelerini öldürdüler ve MAGMA'yı onları kilitlemek için tüm laboratuvarı abluka altına almaya zorladılar. Ama sonra insanlar bu başarısızlıklara yönelecekler, bu yüzden şirket hepsini temizlemek için bir grup paralı asker tuttu. Oyuncu, bu görevi yerine getirmek için buraya gönderilen kişilerden biridir. Ancak bu prototipler GEN'i mutasyona uğrattığından ve çok tehlikeli hale geldiğinden, görevi tamamlamak zor olacak.


Alien Shooter 2 hile indir


Alien Shooter 2, oyunun ilk bölümünde oyunculara oyunu oynamak için erkek veya kadın olmak üzere iki seçenek sunar. Ancak ikinci bölümde, yaratıcı ekip oyuncuların daha çeşitli bir deneyime sahip olmasını istiyor, bu yüzden seçilecek sekiz karakter var. Her karakterin farklı özellikleri vardır, böylece oyuncular onlar için doğru kişiyi seçebilirler. Oyuncular ayrıca oyunu oynamak için sık sık değiştirebilirler; bu, oyuncuya daha fazla deneyim kazandıracaktır. Yüksek Savunma Noktası ve HP'ye sahip uzman bir el bombası fırlatıcı olan Vincent "Dove" St. Clair gibi oyunda bulunan karakterler. Veya oyuncu manevra kabiliyetinden hoşlanıyorsa, o zaman yüksek hız ve hassasiyete sahip uzman bir makineli tüfek olan Jennifer Williams'ı seçebilirsiniz.


Alien Shooter 2 Apk elmas hilesi


Oyunun cephaneliğinde oyuncuların kullanması için birçok farklı silah türü var, çeşitlilikten bahsedersek, ilk bölümden çok daha üstün. Sıradan silahlar, makine gücü, tabancalar hakkında, ancak bunların yanı sıra, oyunda kullanmanız için kurgusal ateşli silahlar da var. Lazer tabancaları, minyatür tabancalar, plazma tabancaları ve diğer birçok şey gibi oyuncuların deneyimlemesi için oyunun sahip olduğu fantezi silahları. Oyunun zırhı da oyuncunun kullanması için birçok farklı seviyeye ayrılmıştır.


Alien Shooter 2 Reloaded hile


Bu, oyuncuların savaşını desteklemek için bu oyuna eklenen yeni bir özelliktir. Oyuncular dövüş yoluyla eşya biriktirebilir ve savaşmak için özel güçler öğrenebilirler. Örneğin, oyuncular düşmanlara saldırırken HP geri kazanabilir, canavarların birbirine saldırmasına neden olmak yerine çok para kazanabilirler.


Alien Shooter 2 Reloaded İndir


Bir önceki android oyun DRAGON QUEST V APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar