European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0]

Puan: 4.00 (Oylar: 3)
European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 1 European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 2 European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 3 European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 4 European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 5 European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [v2.5.0] 6

European War 5 Empire Para Hileli MOD APK [2.5.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 2000 yıl boyunca, 150'den fazla büyük tarihi savaş


European War 5 Empire 2.5.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
  2. Altın Hilesi
  3. Madalya Hilesi
  4. Sınırsız altın paraları değiştirin, oyuna girdikten sonra madalyalar elde edilebilir
Gerçek bir krallık inşa etmek zor bir iştir bunu herkes yapamaz. Antik çağlardan günümüze kadar büyük liderler, hem ülkeyi inşa etmek hem de düşmanla yüzleşmek için her zaman en iyi taktiklere sahiptir. European War 5 Empire aynı zamanda oyuncunun hükümdar olmasını sağlayan bir simülasyon oyunudur. Krallığınızı güçlendirmek için her şeyi yapmanız gerekecek. Yetenekli ve bilge bir kral olmak için çok uzun bir eğitim sürecinden geçmeniz gerekecek. Ülkede ekonomi, diplomasi, diplomasi vb. Konularda birçok iç sorunla sürekli çatışmalar yaşandı.


European War 5 Empire v2.5.0 MOD APK


Bu neredeyse takvimi yeniden yaratan bir oyundur. oyuncuları ilginç hissettirecek yakın bir yol kullanmak. 2000 yıllık insanlık tarihi bir oyun için özetlenecek. O tarihi dönemdeki birçok ünlü savaş yeniden yaratılacak. Ancak, bu sefer savaşa sizin gibi başkanlık eden kişi. Kendi tarih sayfanızı kendiniz yazın. Her aşamanın tanımlamanız gereken farklı bir özelliği vardır. Klasik çağda her şey vahşiydi, insanlar hala tanrılara inanıyorlardı, bu yüzden bir kralın yönetimi farklı olmalıydı. Ya da barut çağı oynadığınızda, ruhsal güç yoktur, yalnızca silahların gücü vardır. Tarihin farklı aşamalarında, halkın güvenini yaratacak, güçlü bir ekonomi inşa edecek, ordunun istikrarını koruyacak şekilde davranmanız gerekiyor.


European War 5 Empire Para Hilesi


Oyuna girdiğinizde oyundaki tasarımların basitleştirilmek için yapıldığını göreceksiniz. Oldukça küçük gibi görünüyor ama içinde pek çok detay var. Örneğin, kalenize baktığınızda çok sayıda küçük çadır var. Cadde olarak tasarlanmışlardır, türüne bağlı olarak birçok farklı askeri barındırabilir. Ayrıca bir arkadaşınız bir savaşa katıldığında, ordunuzun açıkça tasarlandığını göreceksiniz. Savaşa hangi tür birliklerin katıldığını kolayca anlayabilirsiniz. Bu sayede öngörülemeyen bir şeyle karşılaşırsanız, sorunu hemen fark edebilirsiniz. Her şey basitleştirilse de oyundaki karakterlerin avatarları güzel. Oyunda görünen karakterler bir animedeki ana karakterler gibidir. Ancak yine de mizaçlarını ve özelliklerini açıkça gösterirler.


European War 5 Empire Altın Hilesi


European War 5 Empire, birçok ünlü kral dahil olmak üzere oyuncuları 5 yaşa kadar getiriyor. Yüce insanlardır, üstün zekaya sahiptirler ve tüm ulusun kahramanlarıdır. Cengiz Han'ın, Büyük İskender'in, George Washington'un isimlerini hiç duydunuz mu… O kadar ünlüler ki, onları hemen tanımak için oyunda sadece görüntülerini görmeniz yeterli. Her birinin, bir ulus inşa etmenize, düşmanları yenmenize yardımcı olabilecek kendi özellikleri vardır.


European War 5 Empire Madalya Hilesi


Aslında, aslında iki mod değil, aynı anda yapması gereken iki şey. Öncelikle, bir kralın işi olarak ülkenizi inşa etmelisiniz. Oyunun başında kendisine bahşedildiği topraklarda hala keşfedilebilecek birçok yer var. Nerede keşfedilecek, ekonomik olarak gelişmelidir. Oyuncular yönetici binası, gözetleme kuleleri ve koruyucu duvarlar gibi yapılar inşa etmelidir. Kaynaklarınız böyle yerlerde toplanacaktır. Ekonomi ne kadar gelişirse, ordu güvence altına alınabilir.


European War 5 Empire Hile Apk


Bir kaleye sahip olduğunuzda, kendinizi Savaş Moduna girin. Bu mod ile ordunuzu kullanacak ve önceden ayarlanmış savaşlara katılacaksınız. Bu savaşlar, yavaşça geçmeniz için birkaç seviyeye bölünecek. Dövüş tarzı strateji oyunları gibidir. Bir şampiyona liderlik edecek ve ardından düşmanla çarpışacaksınız. Daha önce belirlediğiniz taktiklere bağlı olarak ordu savaşacak. Doğru adımları atmak için önce düşmanın ordusunu inceleyin. Kaybederseniz, bunun nedeni muhtemelen ordunuzun yeterince güçlü olmamasıdır. Kalenize geri dönün ve ordunuzu daha fazla eğitin.


European War 5 Empire indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi / Madalya Hilesi)


Bir önceki android oyun Tiny Room Stories Town Mystery APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar