Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 1 Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 2 Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 3 Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 4 Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 5 Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [v5.3.3] 6

Pixel Z Gunner 3D Mega Hileli MOD APK [5.3.3] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncuların güvenilir savaş kardeşlerinin yanı sıra her hedefi canlı silahlarla temizlerken eğlendiği benzersiz nişancı oyununa sahip olduğu için eğlencenin zirvesidir.


Pixel Z Gunner 3D 5.3.3 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
  2. Tek atışta öldürme hilesi
  3. Sınırsız mermi hilesi

İpuçları: God Mod ve One Hit Kill patron için çalışmıyor.

Pixel Z Gunner 3D, herkesi sevimli ve arkadaş canlısı bloklu piksel grafiklerle yüksek tempolu bir atış aksiyon oyunuyla tanıştırıyor. Oyun, oyuncuların arkadaşlarıyla şiddetli savaşlarda savaşırken heyecan dolu anlar yaşamaları için birçok yaratıcı ve heyecan verici oyun moduyla sürekli olarak genişliyor.


Pixel Z Gunner 3D v5.3.3 MOD APK


Pixel Z Gunner 3D oyununda oyun modlarının çeşitliliği, her seçeneğin stil, ilerleme hızı ve oyuncuların ulaşması gereken hedefler açısından önemli farklılıkları olduğunda bir avantajdır. Ayrıca, sınırlı bir süre içinde birçok zombi türünü öldürürken insanların başarılarını veya becerilerini etkiler. Gelecekte, oyunda daha zor oyun modları görünecek ve herkesin mutlak zorlukla kendilerine meydan okuması için yeni bir fırsat olacak.


Pixel Z Gunner 3D Para Hilesi


Oyun modlarının yanı sıra, oyuncular her şeyi patlatarak rahatlamak istiyorlarsa, devasa silah sistemi de incedir. Her silahın ayrıca bir vurgu oluşturmak veya her tarafın en tehlikeli durumlarda birçok seçkin yeteneğe sahip olmasını sağlamak için özel bir kullanımı vardır. 


Pixel Z Gunner 3D Mermi Hilesi


Oyuncular ayrıca her savaşta silahları yükseltebilir veya yeni şeyler alabilir ve her zamankinden daha tutkulu bir şekilde savaşmalarına yardımcı olabilir. Savaşın yanı sıra, oyuncu daha fazla şey çıkarmak için karmaşık ve şaşırtıcı bir tünel sistemi aracılığıyla madencilik kaynakları hakkında gidebilir. 


Pixel Z Gunner 3D Hile Apk


Metal toplamak, ticarette yardımcı olabilir veya dinamik savaşlarda yeni silahların kilidini açabilir. Tünelin genişlemesi, oyuncunun ekonomisini de etkileyerek uzun vadeli büyüme için daha fazla potansiyele sahip olmalarını sağlar.


Pixel Z Gunner 3D Apk indir


Oyundaki haritaların muazzamlığı sınırsızdır ve herkesin heyecanını bir üst seviyeye taşır. Savaşırken keşfedebilir, gizli eşyaları arayabilir ve hatta ekstra eğlence veya yiyecek aramak için arkadaşlarıyla yasaklanmış yerleri keşfedebilirler. Oyuncunun seçtiği zorluğa bağlı olarak, her savaşa uyum sağlayabilmeleri için ödülün değeri sürekli değişecektir.


Pixel Z Gunner 3D indir (MOD, Mega Hilesi)


Bir önceki android oyun My Mini Mart APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar