Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 1 Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 2 Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 3 Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 4 Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 5 Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [v2.9.6] 6

Stick Tennis Raket Hileli MOD APK [2.9.6] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Birçok farklı tenis kortunda yarışacak ve yeni keşifler yaparken birçok ülkeden birçok profesyonel tenisçiyle tanışacak ve onlarla yarışacaksınız.


Stick Tennis 2.9.6 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Raket Hilesi. Tüm raketler açıktır.
Tenis oyunlarının hayranıysanız, Tenis kaçırmamanız gereken bir oyundur. Bu, basit oynanışa ve hızlı tempolu oynanışa sahip güzel bir simülasyon oyunudur. Stick Tennis, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli özellikler ve oyun stilleri sunar. Akıllı dokunmatik kontrol sistemi ile kolayca kazanabileceksiniz. Bu oyunu fethedebilmek için kendinize uygun oyun stratejisi ve esnek kullanım becerileri verin.


Stick Tennis v2.9.6 MOD APK


İNGİLTERE SLAM 2021 turnuvasında oyuncular molada yemeleri için dondurma ve çilek getirebilir ve bir sonraki maç için sağlıklarını tazeleyebilir. Ayrıca bu turnuvadaki yeni oyuncuların sıralamaları da oyuncuların daha kolay takip edebilmesi için düzenli olarak güncellendi. Oyun sevimli grafiklere ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahip ve dünya çapında birçok oyuncunun ilgisini çekmesi nedeniyle birçok gazete tarafından beğeniyle karşılandı.


Stick Tennis Para Hilesi


Oyundaki göreviniz rakibin en iyi vuruş taktiklerini aşmaya çalışmak ve kazanmaktır. Ayrıca oyuncular basit kaydırmalarla karakterlerini kolayca kontrol edebilirler. Bununla birlikte, bu oyunda ustalaşmak zordur, bu nedenle topa etkili bir şekilde vurmak ve kazanmak için rakibinizden daha yüksek bir puan almak için esnek ve yetkin bir oyun oynamanız gerekir. Stick Tennis, oyuncuların uygun oyun stratejilerine sahip olmalarına yardımcı olan karmaşık bir fizik aracı gibidir.


Stick Tennis Raket Hilesi


Stick Tennis'in bu çekici ve ilgi çekici oyun dünyasına katılırken önemli deneyimler yaşayacaksınız. Birçok farklı tenis kortunda yarışacak ve yeni keşifler yaparken birçok ülkeden birçok profesyonel tenisçiyle tanışacak ve onlarla yarışacaksınız. Ayrıca, büyük spor müsabakalarında rekabet etmek ve birlik olmak için arkadaşlarınızı oyuna katılmaya davet edebilirsiniz. Oyun, oyuncuları oldukça dramatik maçlarla SLMS'de başarıya götürecek. Yukarıdan bir manzara ile oynayacaksınız, bu da oyunu gözlemlemenizi kolaylaştıracak. Bu kapsamlı görünüm ile oyuncularınızı her zamankinden daha iyi kontrol edebileceksiniz.


Stick Tennis Apk Hile


Stick Tennis'de oyuncuların katılabileceği sekiz ana oyun modu vardır ve her oyun modu, oyuncuların keşfetmesi ve fethetmesi için farklı karmaşık zorluklara sahip olacaktır. Ayrıca, oynamak için dokuz farklı kort yüzeyinin kilidini açabileceksiniz ve bunlar diğer ülkelerde bulunacak ve oyunculara daha da sürükleyici deneyimler sunacak. Oyunu geliştirmek istiyorsanız, Tenis durum kulübüne katılabilir ve daha profesyonel oyun becerileri uygulayabilirsiniz.


Stick Tennis Apk indir


En iyi unvanı kazanmak ve liderlik tablosunun zirvesine çıkmak için çeşitli günlük zorlukları aşmaya çalışmanız gerekecek. Yukarıda bahsedildiği gibi, her oyun modunda oyuncular farklı zorluklar yaşayacak ve her zorluk, oyuncuların sonraki maçlar için etkin bir şekilde rekabet edebilmeleri için deneyim kazanmalarına yardımcı olacaktır. Stick Tennis'de uzmanlaştıkça favori oyuncularınızın kilidini açabilir ve onları özel maçlara katılmak için kullanabilirsiniz.


Stick Tennis indir (MOD, Tüm Raketlerin Kilidi Açık)


Bir önceki android oyun Offroad PRO APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar