Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
GIF
Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 1 Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 2 Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 3 Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 4 Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 5 Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [v1.4.8] 6

Bullet Man 3D Mermi Hileli MOD APK [1.4.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Ölümcül isabetliliğinizi mükemmelleştirmek için silahınızı kullanın ve mümkün olduğunca çok sayıda kötü adama ateş edin.


Bullet Man 3D 1.4.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mermi Hilesi
Bullet Man 3D, oyuncuların bir efsane olma yolculuğuna başlayan genç savaşçılar olarak oynayacağı basit ve eğlenceli bir aksiyon oyunudur. Bu oyunda, oyuncular hedefe ulaşmak ve hepsini tamamen yok etmek için atış görevleri yapmak zorunda kalacaklar. Oyuncular, yalnızca en güçlülerin hayatta kalacağı zorlu, heyecan verici bir maceraya girmeye hazır. Bu nedenle, oyuna katılan oyuncular, dünyayı kaplayan düşman kuvvetlerini yenmek için birçok fırsata sahip olacaklar.


Bullet Man 3D v1.4.8 MOD APK


Oyuncular daha önce Stickman Batlle Royale veya Shadow Adventure gibi bir stickman kahramanı ile aksiyon oyunu türünü deneyimlemişlerse, bu sefer Bullet Man 3D'yi göz ardı etmemeliler. Özünde, bu oyunda oyuncular bir efsane olmak için her türlü düşmanı yok etme yolculuğuna çıkacaklar. Önceki oyunlardan farklı olarak, oyuncular bir düşman ordusuyla yüzleşmek için oyuna tek başlarına katılmak zorunda kalacaklar. Bununla birlikte, oyuncular da bazı atış becerileri ile düşmana saldırmak ve onları yenmek için kendilerini hazırlamalıdır.


Bullet Man 3D Para Hilesi


Oyuna katılırken, oyuncuların tüm düşmanları yenmek için birçok hayatta kalma atış becerisiyle kendilerini hazırlamaları gerekir. Bullet Man 3D'deki her oyuncu, düşman ordusuna saldırmak ve savunmak için farklı beceriler ve görünümlerle donatılmıştır. Aynı zamanda, bir hedefle karşılaştığınızda, oyuncunun nişan almaya başlaması gerekecek ve sistem otomatik olarak hedefinizi sabitleyecek ve ardından tetiği çekmeye başlayacaktır. Oyuncunun başka bir çöp adam ordusuna karşı savaşması ve liderlerini ortadan kaldırması gereken heyecan verici bir atış oyunudur. Aynı zamanda, oyuncular bu rakiplerle savaşmak için çöp adamlarını kontrol edebilmeleri için en uzun ömrü korumaya çalışmalıdır.


Bullet Man 3D Mermi Hilesi


Bullet Man 3D, oyunculara çeşitli silah cephaneliği sağlar. Çoğunlukla, her silahın farklı özellikleri vardır ve her düşmanı yenmek için akıllıca taktikler geliştirmeniz gerekir. Ek olarak, oyuncular birçok farklı görevde çeşitli stratejiler belirlemeli ve en acil zamanlarda kullanmak için güçlendirmeler bulmayı unutmamalıdır. Bununla birlikte, oyuncular dövüş yeteneklerini kontrol etmek için neşeli bir ruha sahip olmalıdırlar.


Bullet Man 3D Hile Apk


Aslında oyun birçok farklı seviyeye ayrılmış ve oyunun zorluğu da giderek artıyor ve oyuncuların hızlı bir şekilde geçmek için birçok yeni hileye ihtiyacı var. İlk başta, oyun seviyesi temeldir ve oyuncuların hepsini yenmek için yalnızca bir kez ateş etmesi gerekir. Ancak ilerleyen aşamalarda oyuncu daha fazla zaman harcayacak ve o sırada oyuncu onları yenmek için çok fazla güçlendirme harcamış olacaktır. Ayrıca düşmanlarınız çoğunlukla tek bir yerde hareketsiz durur veya harita üzerinde serbestçe hareket eder. Ancak oyuncu başarılı bir şekilde mağlup edildiği sürece çeşitli yöntemlerle onlara saldırabilir.


Bullet Man 3D Apk indir


Oyuncuların 1vs1 seviyelerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için oyun, oyuncuların düşman ordusuyla savaşması için bir dizi yüksek güçlü öğeyi destekledi. Silahı sıkı bir şekilde kavrayan oyuncular, dev hedeflerin üstesinden gelebilmek için doğru bir şekilde ateş etmelidir. Acil bir durumda, oyuncu onları patlatmak için saatli bombaları kullanabilir.


Bullet Man 3D Apk Son Sürüm


Genel olarak, yukarıda bahsedilen özellikler, bu atış aksiyon oyununun aksiyon oyununu sevenler için oldukça uygun olduğunu kanıtladı. Oyuna katılarak, oyuncular birçok farklı türde eğlenceli düşmanla savaşmak için birçok fırsata sahip olacaklar.


Bullet Man 3D indir (MOD, Sınırsız Mermi Hilesi)


Bir önceki android oyun GT Manager APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar