Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 1 Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 2 Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 3 Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 4 Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 5 Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [v67] 6

Hearts Medicine Enerji Hileli MOD APK [67] - Son sürüm Android için ücretsiz indirin. Günümüze uygun bir oyun. Türü bilinmeyen bir hastalığın çaresini bulmaya çalışacaksınız.


Heart’s Medicine Doctor’s Oath 67 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

Ücretli içeriği satın almak için;
  1. Lucky Patcher'i kurun ve başlatın (root gerekmez, başlattıktan sonra en son sürüme güncellediğinizden emin olun);
  2. Anahtarlarda, Google Fatura Öykünmesi ve Proxy Sunucusunun satın alma işlemlerine benzemesini sağlayın;
  3. Oyunu kurun ve çalıştırın;
  4. Ekranın sol tarafındaki elmas düğmesine tıklayın (satın alma menüsü açılacaktır), yıllık aboneliği seçin, ardından - doğru cevap;
  5. Her şeyi doğru yaptıysanız, satın alma işlemine devam etmenizi isteyen bir pencere açılacaktır. Satın alımları geri yüklemek için Kaydet'i işaretleyin ve Evet'i tıklayın.

GameHouse, Seattle, Washington, ABD merkezli bir oyun geliştiricisidir. Oyunlarını PC ve Mobil için her iki platformda da geliştirdiler. Oyun haberleriyle ilgilenen biriyseniz, GameHouse'un ünlü Delicious serisini de biliyor musunuz? Ayrıca, GameHouse'da Heart's Medicine Doctor's Oath gibi denemeniz gereken başka heyecan verici oyunlar da var. Bu oyunun oldukça derin bir hikayesi var ve yakında öğrenmeye gideceğiz.


Hearts Medicine v67 MOD APK


Queensburrow Bridge Hospital'da geçen Heart's Medicine Doctor's Oath, bir doktor için stajyer olan ana karakter Allison Heart'ın etrafında dönüyor. Bu muayenehanede Dr.Ermey, Allison'ın muayenehanesinden sorumlu bir doktor oldu ve görünüşe göre doktor Allison'dan pek hoşlanmıyordu. Allison, işini iyi yapmazsa Ermey'in onu özleyeceğine ve mezun olamayacağına dair birkaç uyarı aldı. Bu süre zarfında gizemli bir hastalığı olan bir hasta ortaya çıktı. Allison, Connor, Sophia… ve hatta Dr. Ermey bu hastaya bir tedavi bulmaya çalışıyor. Allison, hastanın durumu kötüleşmeden ve tedavi edilemeden önce, bunun zor olduğunu ve yardım etmenizi, yeni çareler bulmanızı istedi. 


Heart's Medicine Doctor's Oath Enerji Hile


Oyuna katıldığınızda, Allison rolünü oynayacaksınız ve göreviniz, bu stajı tamamlamak için hastaları muayene etmek, hastane kliniğinde olmak. Oyun olay örgüsünü takip eder, bu nedenle başlangıçta sistem sizin için oyunun içeriğini tanıtacaktır. Bundan sonra, klinikte olacak ve oyunun önerdiği görevleri yerine getireceksiniz. Hastalar bu kliniğe gelecek. Her birinin belirli bir sağlık durumu vardır ve sağlıklarını normale döndürmek için tedaviye ihtiyacınız vardır. Yaygın hastalıklar, genellikle grip, baş ağrısı, vb. Gibi yaygın hastalıklarla birlikte vücuda sürtünüyor. Duruma bağlı olarak tıbbi ekipman kullanıyor ve onlara ilaç satıyorsun. Her hasta için tedavi tamamlandıktan sonra yıldızlar ve kalpler alacaksınız. Bu oyunda para birimleri gibiler, kliniğiniz veya dekoratif ürünleriniz için yeni ekipman satın almak için bunları kullanabilirsiniz. Oyunda deneyimlemeniz için 240 seviye var. Her seviyede değişen zorluk dereceleri vardır ve giderek daha zor hale gelecektir. 


Heart's Medicine Doctor's Oath Hile Apk


Heart's Medicine Doctor's Oath, basit bir 2D platform üzerine inşa edilmiştir ve sevimli çizgi film stilidir. Oyunun karakterleri ve manzarası parlak bir renk kullanıyor ki bu çok dikkat çekici. Ama aynı zamanda karakterlerin ifadeleri de basit bir grafik olsa bile çok net bir şekilde ifade ediliyor. Her zor şeyle karşılaştığınızda karakterin endişesini hissedebilirsiniz. Bu oyuna katılın ve Allison'ın son eğitim oturumunu tamamlamasına yardımcı olun


Heart's Medicine Doctor's Oath'ı indirin (MOD, Ücretsiz Alışveriş)


Bir önceki android oyun olan Asphalt 9 Legends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar