Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 1 Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 2 Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 3 Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 4 Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 5 Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [v1.4.3676] 6

Bendy in Nightmare Run Mega Hileli MOD APK [1.4.3676] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Android cihazınız için aksiyon dolu bir patron koşucusu.


Bendy in Nightmare Run 1.4.3676 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tüm karakterler, karakter görünümleri, silah görünümleri ve karakter yetenekleri deneyimlenebilir. Kutuyu ne kadar çok kullanırsanız, o kadar çok kullanırsınız.
Sonsuz koşucuya benzer bir oynanışa ve herhangi bir oyuncuyu çekebilecek küçük bir aksiyona sahip bir oyun, Nightmare Run'daki Bendy'dir. Size saldırmaya çalışan çeşitli şekillerdeki düşmanlardan bir kaçışa katılacaksınız. Aynı zamanda, onları yenmenin bir yolunu bulacak ve seviyeyi tamamlamak için bitiş çizgisine güvenle ulaşacaksınız. Ayrıca etkileyici kostümlerin kilidini açmak için birçok kutu toplamak için de çok çalışmalısınız.


Bendy in Nightmare Run v1.4.3676 MOD APK


Bendy in Nightmare Run oyununda deneyimlemeye başladığınızda, beraberinde getirdiği etkileyici görüntü ve renk serisini kesinlikle göz ardı edemeyeceksiniz. Spesifik olarak, bu renkli bir oyun değil, sadece siyah beyaz görüntüler. Oyuncular, 1930'ların çizgi filmlerine benzediğini fark edebilecekler. Ancak bu, oyuncunun deneyimini hiç etkilemiyor ve bu oyunun kontrollerine alışmaları zaman alacak.


Bendy in Nightmare Run Apk Para Hilesi


Sonsuz koşucu oyunlarına benzer bir parça unsuru olan bir oyundur. Kesinlikle, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edeceksiniz ve karakterle ilerlemek yerine bu oyun tam tersi. Oyuncular karakterlerini bir canavardan kaçarken bulacaklar ve sağlığınız tamamen düşmeden önce bu seviyeyi olabildiğince çabuk bitirmek için saldırılarını atlatmanın ve onu yenmenin bir yolunu bulmak zorunda kalacaksınız.


Bendy in Nightmare Run Apk Karakter Hilesi


Önünüzdeki nesnelerden kaçınmak veya düşman saldırılarından kaçınmak için karakterin yukarı veya sola/sağa zıplaması için kaydırmalar yapacaksınız. Dikkat etmeniz gereken bir nokta, karakterin belirli bir miktarda sağlığa sahip olacağı ve saldırıya uğrarsa düşüleceğidir. Yani bu puan veya düşmanın sağlık çubuğu sıfıra döndüğünde her şey duracak. Sağlık çubuğunuza gelince, indirmeniz gereken patronun sağlık çubuğudur.


Bendy in Nightmare Run Apk Yetenek Hilesi


Sonsuz koşu oyunlarından bir diğer fark ise bu oyunun limitleri olacak ve limitlerinin olmayacağıdır. Spesifik olarak, sınırsız için, sürekli hareket edecek ve düşmandan gelen saldırıları atlatacaksınız. Bu saldırıları tanımanız için işaretler olacaktır. Yukarıda bahsedildiği gibi, oyun ekranı sınırlı olacaktır ve bu oyun içinde patronun her küçük ve sürekli saldırı hareketi tarafından yenilmesidir.


Bendy in Nightmare Run Apk Hile


Yol boyunca kutuları toplamanın yanı sıra, bazen oyundaki belirli eşyaları da alacaksınız. Patrona atmak için tamamen anlaşılabilir bir hedefleri var. Spesifik olarak, nispeten az miktarda hasar verecekler ve saldıran düşmanlardan sürekli olarak eşyalar toplayacaksınız. Yani deneyiminiz, kutuları ve eşyaları toplarken düşmanın saldırısını izlemek. Bunun oyuncudan beceri gerektiren bir oyun olduğu söylenebilir.


Bendy in Nightmare Run Apk indir


Sonsuz bir koşucu oyununda bir şey toplamanız, oyundaki bir öğenin kilidini açmak için kullanılacaktır. Spesifik olarak, belirli miktarda kutu biriktirdiğinizde, karakter için farklı kostümlerin kilidini açabilirsiniz. Bu kostümler, size heyecan verici deneyimler yaşatacak tamamen farklı tasarımlara sahiptir. Ayrıca, güçlü düşmanlarla birlikte birçok zorlu seviye sizi bekliyor.


Bendy in Nightmare Run indir (MOD, Karakter / Yenetek Hilesi)


Bir önceki android oyun Trojan War 2 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar