Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1]

Puan: 4.50 (Oylar: 4)
Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 1 Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 2 Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 3 Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 4 Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 5 Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [v1.4.1] 6

Zombie Frontier 4 Mega Hileli MOD APK [1.4.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyunun asıl görevi istilacı zombileri vurup değerli eşyaları toplamaktır.


Zombie Frontier 4 1.4.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster.

Bu Zombie Frontier 4 oyununa katılırken düşmanlara karşı savaşacaksınız. BOSS mutasyona uğrar ve materyalleri toplar, silahlar yapmak için planlar, katılın ve gerçek kıyameti deneyimleyin, zombi uzuvlarının patlamasını izleyin. Zombie Frontier 4, ilgi çekici ve ilgi çekici hikayesi için oyuncular tarafından büyük beğeni topluyor. Radyoaktif bir sızıntı nedeniyle kargaşa içinde bir dünyada ayarlayın. Oyuncular, düşmanı yenmek için silah satın almak için sahip oldukları kaynakları kullanacaklar. Kazanmak için oyuncunun belirlenen görevleri yerine getirmesi gerekir. Seviye ne kadar yüksek olursa, düşman o kadar güçlü olur, oyuncunun düşmanı yenmek için becerileri, iyi oynanışı ve uygun silahları nasıl kullanacağını bilmesini gerektirir. Oradan, oyuncular dövüş aksiyon oyununun aktivitelerini açıkça hissedecekler.


Zombie Frontier 4 v1.4.1 MOD APK


Oyun bağlamında öne çıkan bir nokta, radyasyondan mutant canavarlar olan zombilerin sığınağınıza saldırmasıdır. Oyuncular, bu sığınak yükseltmesini, görev sırasında elde edilen silahları ve kaynakları kullanarak kendi başlarına inşa etmelidir. Ve oyun sırasında, düşmanı yenerken elde edilen silahlar ve değerli eşyalar savaşta yardımcı olacak; Ne kadar çok şeye sahip olursanız, kazanma oranı o kadar yüksek olursa, seviye atlamanız o kadar kolay olur.


Zombie Frontier 4 Para Hilesi


Zombie Frontier 4, basit ve dramatik bir oynanış oluşturarak oyunculardan büyük beğeni toplayan bir oyundur. Burada ilginç bir şey, çok sayıda zombiyi yenen bir oyuncu olarak, bir savaş alanı öğeler ve kaynaklar elde eder. Oyundaki silahlar, değerli olanları satın aldığımızda gücü ve savaş yeteneğini değiştirecek. Bu nedenle, oyuncu daha fazla eşya topladığında, özel yeteneklere sahip daha fazla silaha sahip olduğunda, savaş yeteneğini önemli ölçüde artıracaktır.


Zombie Frontier 4 Mermi Hilesi


Bu, birçok farklı zorluğu olan çeşitli bir görev oluşturma oyunudur. Oyunun asıl görevi istilacı zombileri vurup değerli eşyaları toplamaktır. Seviye ne kadar yüksek olursa, görevler o kadar karmaşık ve tehlikelidir, oyuncunun becerileri kullanmasını, gözlem yeteneğini, silahları buna göre nasıl düzenleyeceğini ve onları yenmek ve savaş ganimetini kazanmasını, görevleri yeni seviyelere tamamlamasını gerektirir. Oyun, oyunculara kolaydan zora doğru farklı seviyeler sunacak. Savaş sırasında düşmanı yenerken değerli eşyalar elde etmek mümkündür. Ayrıca seviye atlandığında, oyuncuya gücü artırmak için faydalı silahlar verilecek.


Zombie Frontier 4 Silah Hilesi


Savaş görevlerine katılmanın yanı sıra, oyuncular ayrıca barınaklar inşa etmeli ve silahları yükseltmeli, keskin nişancı yeteneklerini onları ortadan kaldırmak için eğitmelidir. Korumanız ne kadar büyük olursa, o kadar fazla hayatta kalanlar gelecek ve size faydalı öğeler ve kaynaklar sağlayarak gücünüzü artıracak ve seviye atlayacaktır.


Zombie Frontier 4 Hile apk indir


Zombie Frontier 4, çekici oyun ve çeşitli görevlerle çekici ve güzel grafiklere ve canlı seslere sahip bir oyundur. Öyleyse, ilk kez zevk almanızı sağlayacak bu oyunu öğrenmek ve deneyimlemek için katılın!


Zombie Frontier 4 indir (MOD, Tanrı Modu)

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 4 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar