Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 3)
Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 1 Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 2 Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 3 Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 4 Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 5 Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [v1.6.8] 6

Tempest Pirate Action RPG Premium Para Hileli MOD APK [1.6.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Cesur bir korsan olun, tepeden tırnağa silahlanmış bir savaş gemisinde denizlerde dolaşın, ticaret yapın ve mürettebatınızı toplayın.


Tempest Pirate Action RPG Premium 1.6.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para hilesi;
  2. Gerçek parayla satın almak ücretsizdir

Tempest Pirate Action RPG Premium - Devasa bir korsan dünyasını keşfedin, geminizi satın alın, kendinizi silahlandırın ve gerçek bir haydut çetesi toplayın. Büyük bir açık dünya bekliyorsunuz, pek çok ada, eserler, bayrağınızı gururla kaldırıyor ve denizleri ezmeye gidiyorsunuz. Diğer oyuncularla çok oyunculu da oynayabilirsiniz. Oyun, geminizi geliştirme yeteneğinin yanı sıra güzel grafiklerle sizi memnun edecek.


Tempest Pirate Action RPG Premium v1.6.8 MOD APK


Pirates Action RPG Premium, HeroCraft tabanlı macera projesinin mobil platformundan uzun zamandır beklenen bir sürümdür. Bu oyunda oyuncular okyanusta dolaşıp korsanlarla savaşlar düzenleyebilirler. Bir başka ipucu da macera avcısı rolündeki “Jolly Roger” ın rolü olacak. Adalar arasında seyahat etme, heyecan verici görevler yapma ve daha dik bir gemi bulma yeteneğine sahipsiniz.


Tempest Pirate Action RPG Premium 1.6.8 Para Hile Apk


Cesur bir korsan olun, korsanlara bir dişçi gemisinde binin, ticaret yapın ve mürettebatınızı en iyi hindistancevizi ile bir araya getirin, diğer korsanları ve efsanevi canavarları çatlaklar, Leviathan, donanmada bilim gibi yenerek. Diğerleri aşina değil! Çok çeşitli silahlara ihtiyacınız olacak: toplar, havanlar, alev atışları ve diğer birçok çeşitli dolandırıcılık. Ancak, zor ve ilginç çok yönlü soruları tamamlamak için yalnızca en yıkıcı denizcilik eserlerini bulacaksınız.


Tempest Pirate Action RPG Premium Hile Apk


Sadece 3B seviyesi olmasına rağmen, Tempest Pirate Action RPG Premium'un odak noktası hala 3B'dir. Üstten üçüncü bir görünümle, oyuncular etrafındaki alanın daha kapsamlı bir görüntüsüne sahip olacaklar. Koyu renklerde, oyuncular karanlıkta en korkunç şeyi hissedecekler. Böceklerin sesi veya korsanların kükreyişiyle. Söyleniyor ki. Ancak oyunda bilmeniz gereken pek çok fark var. Oyun aynı zamanda oyuncuların kendilerini ölüler içinde bulup daldırmaları için harika bir görev sistemi sunuyor. Harika bir ödül alacak ve diğer korsanlarla savaşmanıza yardım edeceksiniz.


Tempest Pirate Action RPG Premium apk indir


Simülasyon, savaş ve su basmış oyunları seven ziyaretçilerimiz için güncel sürümünü eklememiz gereken HeroCraft stüdyosu tarafından üretilen Android platformunun popüler oyunlarından biri. Amacınız düşmanlarınıza karşı savaşmak ve korsan karakteriniz ve geminiz ile ticaret yapmaktır. Tempest Pirate Action RPG Premium, oyun içindeki finansal sorunlar ve genel zorluklar nedeniyle. Bu nedenle Mod Apk Sınırsız Para sunar.


RPG Apk hile


Oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilmeniz için gemiyi kolayca ve düşmanlarınızdan her zaman üstün geliştirebilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, farklı gemiler, silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Tempest Pirate Action RPG Premium güncel sürümünde yeni görevler, DLC paketi, ekipmanlar eklenmiş ve hata düzeltmeleri yapılmıştır. Grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla sağlanabilir.


Tempest Pirate Action RPG Premium indirin (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gangs Town Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar