Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1]

Puan: 3.67 (Oylar: 3)
Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 1 Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 2 Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 3 Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 4 Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 5 Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [v1.5.8.1] 6

Idle Mafia Boss Para Hileli MOD APK [1.5.8.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Amerikan mafyasının heyecan verici tarihini oynayın ve yeniden yaşayın ve şimdiye kadarki en büyük Patronları olmak için yükselin!


Idle Mafia Boss 1.5.8.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi. NY Para harcamalarda artıyor!
Amerika'da ünlü Mafyaların adını duymuşsunuzdur! Herhangi bir sıradan insanın duyduğu isim ürpertici olurdu. Idle Mafia Boss Cosa Nostra, Mafya Patronu olmanızı sağlar. Yaşamda, işte ve ilişkilerde deneyim. Bir kariyer inşa ediyorsun ve yasadışı faaliyetlerle zengin oluyorsun. Çingene dünyasındaki para ve otorite sayesinde kirli paraları meşru varlıklara dönüştürebilirsiniz.


Idle Mafia Boss v1.5.8.1 MOD APK


Amacınız diğer Mafya Patronlarından üstün olmak . Ancak bu hayali gerçekleştirmeden önce, güçlü bir organizasyonun yanı sıra bir itibar da oluşturmalısınız. Çeşitli yasadışı ticari faaliyetler yoluyla. Ulusötesi, hatta kıtalararası, yasadışı alkol ticareti dahil. Seçkinler için kumarhaneler açın. Bankaları, barları soyan gangsterler işletiyor… Yavaş yavaş örgütün faaliyet alanını genişletiyor, çok para kazanıyor.


Idle Mafia Boss Para Hilesi


Kıtalararası ve ulusötesi kaçakçılık yapabilmek. New York'tan Chicago ve Hollywood'a kadar dünya çapında birçok farklı ünlü iş bölgesine hakim olmalısınız. Çoğu, ağırlıklı olarak gelişmiş şehirlere odaklanır; halk zengindir. Bu nedenle, bir şişe şaraba birkaç bin dolar harcamaya hazırlar. Idle Mafia Boss'ta yanınızda, Al Capone ve Lucky Luciano gibi garip yeni topraklarda size rehberlik edecek yoldaşlar her zaman vardır.


Idle Mafia Boss Hile Apk


Her başarının bir bedeli vardır, özellikle de Idle Mafia Boss'un sert yeraltı dünyasında. Yeni bir plana başlarken ardı ardına zorluklar karşınıza çıkar. Rakibin bölgesi için rekabet, eşit olmayan kâr dağılımı nedeniyle örgüt üyeleri arasındaki anlaşmazlık. Ancak zeka ve iş stratejisi ile her şeyin üstesinden geldikten sonra, en saygın Patron olacak ve kendinize büyük bir servet kazandıracaksınız. Diğer Mafya Patronlarının Mafya Patronu olduktan sonra, yeraltı dünyasıyla yıllarca savaştıktan sonra dinlenme zamanı. Yöneticileri işe alın ve kontrolü atayın, en fazla karı elde etmek için ticari faaliyetleri yasallaştırın. Pek çok güzelliğin hizmet ettiği bir İmparator olarak hayatın tadını çıkarın. Gece gündüz partilerle birlikte eğlenin ve zamanı unutun. Bu kadar boş durmanıza rağmen servetinizdeki para hala artıyor.


Idle Mafia Boss Apk indir


Idle Mafia Boss en son sürümü ile Lucky Wheel'e oyuncular ekledi. Dönecek ve birçok harika ödül alacaksınız. Ancak, çok açgözlüyseniz, yıllar içinde inşa ettiğiniz tüm kariyerleri kaybedebilirsiniz. Katılırken dikkatli olun ve her şeyi kaybetmek istemiyorsanız ne zaman duracağınızı bilin. Ayrıca Oyun, yeni bir form aracılığıyla sizin için ödüller de oluşturuyor. Bu hazine sandığı; hatta her gün sahip olabilirsiniz.Amerikan mafya patronunun ihtişamıyla dolu dünyası, keşfetmenizi bekliyor. Boyut ve güç olarak büyüyen bir Mafya organizasyonu kurun. Yasadışı iş sistemleri zinciri, maksimum kâr için rasyonalize edilmiştir. Organizasyon ve rakipler içinden birçok zorluk yaşıyorsunuz. Yüzlerce kumarhanenin, restoranın, yasa dışı alkol işletmesinin vb. elindeki en güçlü Patron olun. Boşta Mafya Patronunda bir Kralın cömert zevkleriyle hayatın tadını çıkarın.


Idle Mafia Boss Cosa Nostra indir (MOD, Sınırsız NY Parası)


Bir önceki android oyun My Success Story APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 3 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar