ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 1 ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 2 ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 3 ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 4 ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 5 ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [v9.3.1] 6

ZooCraft Animal Family Para Hileli MOD APK [9.3.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Hayallerinizdeki hayvanat bahçesini inşa edin ve dünyanın her yerinden hayvanlarla ilgilenin!


ZooCraft Animal Family 9.3.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi
Hayvanları sever misin Bir işi yönetmeyi denemek ister misiniz? Cevapların hepsi evet ise, size deneyebileceğiniz büyüleyici bir oyun olan Zoocraft'ı öneriyoruz. Bu sürümün adı Zoocraft Animal Family. Zoocraft, canlı grafiklerle görselleştirilen bir hayvanat bahçesindeki modelleme toplumunu gösterir. Bu oyun hem grafik hem de içerik açısından bir patlama olacak. Çocuklar veya yetişkinler, Zoocraft: Animal Family, molalarda ilk tercihiniz olacak.


ZooCraft Animal Family v9.3.1 MOD APK


Zoocraft Animal Family artık mobil uygulamalar için birden fazla sayfada bulunuyor. Ve ücretsiz. Android 4.4 ve sonraki sürümlerde iyi çalıştığından, çok çeşitli cep telefonlarıyla uyumlu olduğunu düşünüyoruz. Uygulama çok fazla yer kaplamasa da (Facebook veya Instagram gibi sosyal medya uygulamalarından daha az), cihazınızı yavaşlatmayacağından emin olmalısınız.ZooCraft, şiddet faktörleri veya akut görsel efektler içermeyen herkes için bir oyun teşvik eder. Bu nedenle, şimdi oyunu denemekten çekinmeyin. Monkey Legend'e benzerlik vaat ediyor, ancak gerçeğe daha yakın ve daha dostça bir bağlam vaat ediyor. Oyunu bizzat deneyimlemeniz en iyisi olacaktır.


ZooCraft Animal Family Para Hilesi


Planlama ve yönetmeyle ilgili oyunlar, zamanı esnek bir şekilde tükettikleri ve gerçek hayat veya fantezilerle bağlantı kurdukları için son yıllarda çiçek açtı. Zoocraft 1, gerçeğe benzeyen bir hayvanat bahçesi inşa etme fikriyle ünlüdür. Ancak, Monkey Legend'den daha az sürpriz içermez. Hikaye, sıfırdan sıradan bir hayvanat bahçesi yaratmayı çevreliyor. Özellikle, yönetim ekipleri, tesisler, alanlar ve en iyi yetiştirme olacaktır. İçerik, üreme deneyleri dışında pratik konuları içermektedir. Dediğimiz gibi, sürpriz!


Zoo Craft apk Android Oyun CLUB


Money Legend veya Farmer Game oynamış olsaydınız, Zoocraft'ı anlamanız kolay olurdu. Kurallar sadece iş yapmak ve o işten kurgusal bir toplum inşa etmektir. Burada işiniz bir hayvanat bahçesi yapmak, yönetmek ve genişletmek. İş geliştirmede sınır olmadığı için oyun uzun süreli eğlence vadediyor. Başladığınızda uçsuz bucaksız bir çıplak araziden başka bir şey olmayacak, bu yüzden hazırlıklı olun. Başlangıçta, tesisler ve hayvanlar için sınırlı seçeneğiniz var. Ama, bebek adımları! Hayvan sayısı arttığında hayvanat bahçenizi daha özel odalarla genişletin. Ne kadar ileri gidersen, o kadar çok şey satın alabilirsin. Hayvanlar sizin altın paketiniz, bu yüzden onlara iyi davranın. İlk başta, yeni hayvanlar toplamak size küçük ödüller kazandırabilir. Daha güzellerini ararken lütfen gelecekte gözlerini onlardan ayırma.


ZooCraft Hile Apk


Hayvanat bahçesindeki hayvanlar beslenmelidir. Ayrıca aşıları enjekte edebilecek ve hasta olanlarla ilgilenebilecek bir veteriner var. Hayvanları toplamak, oyun sırasında sürekli olarak gerçekleşir, çünkü daha bol bir hayvanat bahçesi yaratmanız gerekir, o kadar iyi. Yetiştirme, miktarı artırmanın başka bir yolu olacaktır, ancak her zaman sıradan hayvanları yönetmeniz gerekir. Bu iş size hemen para kazandıracak.


ZooCraft Apk indir


Bazı görevleri bitirdikten sonra, satın almanız için yepyeni bir hayvanın kilidi açılacak. Yeni tesisler almakla tamamen aynı. Ziyaretçi dalgalarını çekmek için büyüleyici hayvanlar yaratın. Üreme, bir bilim insanının desteğiyle bir laboratuvarda gerçekleşecek. Mümkün olup olmadığını görmek için önce bir deney olacak. Oyun deliliğe izin verdiği için benzersiz evcil hayvanları evlat edinmek isteyen herkes için mükemmel bir şans. Yaratıcılığı artırmak için yapılan bir eylemdir. Ve sevimli ırkların para üretebileceği için kaçırmayın! Turizmi artırmak için ipuçları: benzersiz çekirdek aileler oluşturmak ve onları yaratıcı yaşam alanlarına yerleştirmek.


ZooCraft Animal Family indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun WarFriends APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar