Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 1 Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 2 Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 3 Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 4 Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 5 Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [v1.71.1] 6

Braveland Heroes Para Hileli MOD APK [1.71.1] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çalınan asayı bulmak için sizi tehlikeli maceralara çıkaran bir oyundur.


Braveland Heroes 1.71.1 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Artık beklemeye gerek yok; Braveland Heroes geri döndü. Bu oyun henüz piyasaya sürüldü, sizi bekleyen heyecan verici şeyler ile en son sürüm. Oyuncular, asanın korkunç hırsızlar tarafından kaybedildiği tehlikeli kraliyet arayışına katılacak; şu anda bu krallığın ihtiyacı olan cesur ve cesur kahramanlar olacaksınız. Bu krallığın kurtarıcısı olmak senin görevin.


Braveland Heroes v1.71.1 MOD APK


Braveland Heroes krallığına gelince, bu, birçok değerli kraliyet mülküne sahip müreffeh bir krallıktır, ancak ne yazık ki, bu kralın asası tehlikeli düşmanlar tarafından çalınmıştır; bu krallığı ele geçirmeyi planlıyorlar. Bu krallığın değerli varlıklarını bulmak için ayağa kalkabilecek birine ihtiyacı var. Burada yetenekli bir kişi olarak, öne çıkma ve o hırsızları avlama sorumluluğunu yerine getirmelisin.


Braveland Heroes Para Hilesi


Dürüst olmak gerekirse, bu kolay bir iş değil ve krallığın sunduğu asil sorumluluğu yerine getirebilmek için cesur ve akıllı bir insan olmalısınız. Korkunç ormanlardan, uzak çöllerden veya soğuk kutuplardan geçerseniz, kayıp eşyaları geri almak için onları aşmanız gerekir.


Braveland Heroes Altın Hilesi


Kraliyet eşyalarını geri almak için sadece bir çok zor yerden geçmeniz değil, aynı zamanda bu eşyaları çalan kötü düşmanlarla da savaşmanız gerekiyor. Hayaletler, gizemli göçebeler veya tehlikeli korsanlar olsun. Kıymetli asanın bulunduğu yere varmadan önce yüzleşmeniz gereken sıkıntılardır. Zorlukların üstesinden gelebilmek için demir bir ruhla hazırlanın.


Braveland Heroes Hile Apk


Braveland Heroes'a gelirken sadece korsanlar veya göçebeler değil, aynı zamanda değerli asanın ortadan kaybolmasının ardındaki gizemli gangster patronuyla da yüzleşmek zorundasınız. Bu patron çok kurnaz ve güçlü büyülere sahip, diğer birçok insanı yenebilir, bu yüzden mümkün olduğunca dikkatli olmalısınız. Ulusal hazineyi almak için bu kralın üstesinden gelmelisiniz.


Braveland Heroes Apk indir


Krallığın hazinelerini bulma yolculuğunda artık yalnız olmayacaksınız çünkü size eşlik eden birçok Braveland Heroes karakteri olacak. Onlar güçlü büyüye sahip kahramanlardır; birleştiğinde, bu karakterlerin çoğu, nefret dolu patronu yenecek. Okçular, rahipler, iblisler, canavarlar, şövalyeler gibi birçok müttefikle bir ordu oluşturmak… zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır.


Braveland Heroes Elmas Hilesi


Senin işin, birçok özel karakterle güçlü bir ordu oluşturmak, komuta etmek ve gerçekten kötü canavarları yok edebilmek için gerçekten akıllı stratejiler geliştirmek. En başından itibaren size eşlik edecek bir karakter seçebileceksiniz; zamanla, arama yeteneğinizi göstermek için daha fazla insanı çekeceksiniz.


Braveland Heroes Apk Son Sürüm


Braveland Heroes sadece bir savaş veya hazine bulma yolculuğu değil, aynı zamanda katılabileceğiniz birçok başka etkinliktir. Etkinliklerde, savaşlarda kullanabileceğiniz çok sayıda çekici ödül vardır. Güç nedir, sihir… onları uygun şekilde kullanın ki, özelliklerinden tam olarak yararlanabilsinler.


Braveland Heroes indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Hero Squad APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar