DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23] 1 DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23] 2 DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23] 3 DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23] 4 DYSMANTLE Full MOD APK [v1.0.4.23] 5

DYSMANTLE Full MOD APK [1.0.4.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Açık bir dünya ve duygusal bir his ile kıyamet günü hayatta kalma aksiyon rol yapma oyunudur.


DYSMANTLE 1.0.4.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm

DYSMANTLE, sizi gerçek cesaretinizi göstermeniz gereken heyecan verici hayatta kalma çatışmalarına götürüyor. Bu, çeşitli düşmanlarla savaşmak için tüm becerilerinizi kullanmanız gereken hızlı tempolu bir aksiyon oyunudur. Bu dövüş birçok farklı bölgede gerçekleşir ve çiçek açan dünyayı korurken tüm korkunç düşmanları yenmelisiniz.


DYSMANTLE v1.0.4.23 MOD APK


Saldırı stratejisini dağıtmak için önce görevinizi belirlemelisiniz. Uzak bir adada kaybolursunuz ve buradaki her şey ürkütücüdür; her şey bir gecede hiç ummadığınız şekilde değişti. Bunun da ötesinde, anakara zihnine geri dönmek için bir saldırı stratejisi geliştirmelisiniz. Güçlü dövüşler yapın ve en ikna edici şekilde kazanın.


DYSMANTLE Para Hilesi


DYSMANTLE oyununda oyuncular, özellikle benzersiz melekler olmak üzere bu adadaki arkadaşlarının yardımını almalıdır. Yeni fikirler bulmanızda, yeteneklerinizi geliştirmenizde ve yeteneklerinizi başarılı bir şekilde kullanmanızda size yardımcı olacaklardır. Ayrıca silah ve enerji açısından da tamamen hazırlıklı olmalı ve yeni savaşlarla patlamaya başlamalısınız. Onları tamamen yok edin, içinden geçtiğiniz topraklara barışı geri getirin ve sonra savaşmak için bir sonraki yere geçin.


DYSMANTLE Full Apk indir


Yeterince silaha, yeteneğe ve güce sahip olduğunuzda arkadaşlarınızla savaşmaya başlayın. Bu maceralar gün geçtikçe ölçülecek ve aynı şekilde zorlu düşmanlar olan şiddetli rakiplerle aşamalı olarak karşılaşacaksınız. Kazanmak için siz ve ekibiniz etkili bir şekilde savaşmalısınız. Oyuncular, ikinci gün sayısız zorluklarla başladığından, güçlü izlenimler yaratarak ve oyunun gereksinimlerine uygun olarak enerjilerini yenilemeye devam edecekler.


DYSMANTLE Hile Apk


Bu bölge size göre olmadığı için bir an önce anakaraya dönmek istiyorsunuz. Buraya melekler tarafından kader çemberine kadar eşlik edildiniz. Gerekli ruha ve güce sahip değilseniz, onu tersine çevirmek zor olabilir, bu yüzden bu rotasyonu yalnızca kendinize güvendiğinizde yapın. Daha da ilgi çekici olanı, bu adanın yarattığı kaosu terk edebilecek ve artık o çılgın düşmanlarla karşılaşmayacaksınız.


DYSMANTLE Apk indir


Bu DYSMANTLE'da tehlike bölgesinden ve daha da önemlisi lanetli adadan kaçtınız. Oyuncular güç ve yepyeni arkadaşların yardımını kazanır. Zorluklara aldırmazlar ve düşmanları yenmek ve gizemleri burada ortaya çıkarmak için savaşacaklar. Kader döngüsünü kırmak ve anakaraya sağ salim dönmek için yeterli güce sahipsiniz.


DYSMANTLE indir (MOD, Full - Tam Sürüm)


Bir önceki android oyun Super Bino Go APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar