Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 1 Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 2 Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 3 Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 4 Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 5 Auto Hero Mega Hileli MOD APK [v1.0.27.68.23] 6

Auto Hero Mega Hileli MOD APK [1.0.27.68.23] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Romantik bir batılı kovboy değil, şimdi kaslı kasları ve ellerinde güçlü silahlar olan bir kuvvet nişancısına dönüşeceksin.


Auto Hero 1.0.27.68.23 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Tanrı Modu
Auto Hero oyunu basit ama çekici bir atış oyunudur. Romantik bir batılı kovboy değil, şimdi kaslı kasları ve ellerinde güçlü silahlar olan bir kuvvet nişancısına dönüşeceksin. Araziden araziye giderken, göründüğünüz sürece tüm canavarlar korkmuş olmalı. Gücünü göster, ardından arkanda duran patronları alt et ve tüm oyunun kilidini aç.


Auto Hero v1.0.27.68.23 MOD APK


Güncellenmiş sürüm, Cadılar Bayramı'nı sayısız özel etkinlikle karşılıyor. Savaşlara ve görevlere katılın, ardından birçok etkinlik şekeri toplayın, belirli bir dönüşe katılın ve çekici hediyeleri bekleyin. Bu sürüm aynı zamanda güçlü silahı olan yeni bir süper kahramanı da memnuniyetle karşılıyor - Elinde Agony. Ayrıca yayıncı, yalnızca tatillerde piyasaya sürülen beş yeni silah görünümü ve üç benzersiz karakter kostümü ile sizi güncelledi.


Auto Hero Para Hilesi


Auto Hero'nun oynamak için pek çok yeni yolu yok, ancak bu oyun saldırı ruhuna sahip birçok oyuncu için hala güvenilir bir seçim. Bu oyunda işiniz sürekli hareket etmek; düşmanın saldırısını önler ve mermileri boşaltmak için doğru açıyı bulur. Silah sürekli ateşlenecek, bu yüzden sadece doğru hareket etmenin bir yolunu bulma konusunda endişelenmeniz gerekiyor.


Auto Hero Hile Apk


Düşmanı yenin ve çok fazla altın, ödül ve yeni cephane modelleri düşecek. Onları hızlıca alın ve savaş sırasında esnek bir şekilde kullanmak için envantere koyun. Doğru cephaneyi seçmek, çok sayıda düşman birliğini bir saniyede düşürmenize yardımcı olacaktır; oyunculara aşırı zevk ve heyecan hissi verir. Her turun sonunda süper canavarlar sizi bekliyor. Korkunç bir saldırma yetenekleri var, bu yüzden onları yenmek için gerçekten yetenekli olmanız gerekiyor.


Auto Hero Silah Hilesi


Seçimlerinizi çeşitlendirmenize yardımcı olacak düzinelerce karakter ve 140'tan fazla farklı silah var. Yeterince para biriktirin, ardından beğendiğiniz karakterleri seçin. Zorlu savaşlara katılmaya hazır olmak için daha fazla üst düzey silah satın alın. Auto Hero size kolaydan zora kadar 150'den fazla farklı görev sunar. Daha sonra, oyun ekranı ne kadar karmaşık olursa, karakteri yükseltmeniz sizin için bir zorunluluktur.


Auto Hero indir (MOD, God Mode)


Bir önceki android oyun Scary Mansion APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar