Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 1 Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 2 Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 3 Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 4 Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 5 Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [v1.0.8] 6

Pumped BMX 3 Skin Hileli Full MOD APK [1.0.8] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. 1 numaralı BMX oyununun son bölümü burada!


Pumped BMX 3 1.0.8 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Full - Tam Sürüm. 41.99 TL değerinde olan bu oyun bedava
  2. Skin Hilesi. Tüm görünümlerin kilitleri açık
Pumped BMX 2'nin devamı niteliğindeki Pumped BMX 3, biniciler, bisikletler, akrobasiler ve seviyeler dahil olmak üzere daha da yeni içerikle geri döndü. #1 BMX oyununun üçüncü ve son versiyonu artık mevcut! Hedefleri tamamlamak ve puanınızı yükseltmek için inanılmaz akrobasi hareketleri yaparken bir labirent atlamadan geçmelisiniz. 24 muhteşem BMX stuntunu taklalar, döndürmeler ve eziyetlerle birleştirerek büyük yüksek puanlar kazanın ya da sadece rahatlayın ve parkurlarda akın - seçenek sizin!


Pumped BMX 3 v1.0.8 MOD APK


Zorluklar – Yeni sistemin yenilenen hedef ve başarılarını üstlendikçe her turda yeni bir meydan okuma sizi bekliyor. Seviyeler - Altıdan fazla nefes kesici konum, fethedilecek 60 yepyeni seviye var. Sakinden deliye kadar çeşitli manzaralar bulunabilir. Sürücüler - Dünyanın en iyi toprak atlayıcılarından on beşine sahip! Seçtiğiniz profesyonelle parçalayın! Tarzı ve teknik becerisi olan bir profesyonel arıyorsanız, Chase Hawk veya Dennis Enarson'a bakın. Bisikletler - En sevdiğiniz profesyonelin imzasını seçin veya kendi benzersiz bisikletinizi tasarlamak için kendi benzersiz bisikletinizi tasarlayın!


Pumped BMX 3 Full Apk


Pumped BMX 3 oyununda Her seviyede 720'nin üzerinde toplam 60 aktivite ve başarı vardır. Bu oyunun tüm içeriğinin tadını çıkarmak için 2-3 aydan fazla zaman harcamaya istekli olmanız gerekir. Aslında, boş zamanlarında, oyuncular pratik yapmak, geliştirmek ve daha iyi olmak için birçok seviyeyi tekrar tekrar oynayabilirler ve yine de harika zaman geçirebilirler. İşte oyuncunun deneyimini zenginleştiren dünyanın en iyi 15 BMX toprak atlayıcısı. 


Pumped BMX 3 Hile Apk


Puan kazanmanın ve birçok insan için güçlü bir oyun ve antrenman stili çeşitliliği yaratmanın farklı yolları vardır. Bazen güzel turnuvalar bile yaratıyor. Oyuncular arasında gerçekten heyecan verici turnuvalar yaratan, rafine edilmişten küstah olana kadar 24 meşru numara vardır. Gerçekten, zor numarayı yapmanın uzun süre güçlü bir şekilde çalışmaktan daha iyi bir yolu yoktur. Aldığınız sonuçlar, harcadığınız zamandır.


Pumped BMX 3 indir (Full - Tam Sürüm. Görünüm Hilesi)


Bir önceki android oyun Trash Truck Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar