Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 1 Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 2 Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 3 Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 4 Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 5 Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [v8.3.0] 6

Royal Revolt 2 Mana Hileli MOD APK [8.3.0] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun sadece birçok yeni iyileştirme getirmekle kalmıyor, aynı zamanda son derece güzel grafiklere sahip.


Royal Revolt 2 8.3.0 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Mana hilesi
NOT: Yalnızca Root + LDplayer emulatörde test edilmiştir.

Strateji oyunları doğrultusunda, oyuncular muhtemelen bir kral oynayacakları ve askerlerini kontrol edecekleri maçlara katılacakları Clash of Clans'ın adını bileceklerdir . Ama biraz geriye bakarsak, aynı derecede çekici isimler de söyleyebiliriz. Royal Revolt 2, oyuncuları artık bir orduyu kontrol etmediği, ancak onları temel düşmanlara saldırmaya yönlendirdiği savaşlara götüren çekici bir rol yapma stiliyle 2014 yılında doğdu. Toplamda, Royal Revolt'un her iki versiyonu olan üreticisi Flaregames, dünya çapında 15 milyondan fazla kurulum topladı.


Royal Revolt 2 v8.3.0 MOD APK


Oyuncu genç bir prense dönüşecek. İlk versiyonda bir taht kazandıktan sonra oyuncu, Royal Revolt 2'de ülkenin inşaat işlerini gerçekleştirecek. Asıl görev, ülkeyi savunmak ve diğer bölgeleri fethetmektir. Ülkeyi fethetmeden önce, krallığınızın sağlam bir temele ihtiyacı var. Bunlar ordunun bir şekilde eğitildiği yüksek binalar. Oyuncular, kalıcı savunma katmanları oluşturmak için kaleler, surlar inşa etmek zorunda kalacaklar. İyi bir savaş gücü yaratmak, savunmayı gelecekteki saldırılar için daha güçlü hale getirecektir.


Royal Revolt 2 8.3.0 Para Hile Apk


Ancak, savunma faktörü Royal Revolt 2 gibi oyuncular için yeterli değil. Oyuncunun, düşmanların saldırısına direnebilmek için modern silah ve ekipman teknolojisini sağlamlaştırması ve geliştirmesi gerekiyor. Bu, askeri üssün ve kraliyet kalesinin korunmasına yardımcı olur. Savaş savaşları, krallığın daha sonra gelişmesi için birçok faktör dahil olmak üzere birçok değerli ödül getirecek.


Royal Revolt 2 Mana Hile Apk


Güç faktörü Royal Revolt 2 ile sınırlı değildir. Çok yüksek kulelerin düzenli olarak restore edilmesi ve yükseltilmesi gerekir. Düşük seviyeli veya yeni inşa edilmiş işler, ağır silahlarla kolayca seviyelendirilebilir. Bu yüzden kalenin iyileştirilmesi son derece önemlidir. Ve böylece askerler de direniş artar. Sağlam bir savunmaya sahip olduktan sonra, oyuncu yeni topraklarda savaşmak için başka bir ordu toplayabilir. Elbette başka ülkeleri kazanmak sınırlarımızı genişletmemize yardımcı olacaktır. Ancak, her rakibi yenmek kolay değildir. Elit bir ordu, gelişmiş silahlar ve net bir strateji bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Oyuncuların güçlerini yükseltmeye odaklanmaları gerekmediğini, bunun yerine düşmanları hızlıca öldürmek için tuzakları kullanabiliriz. Bu numara, savunma zayıf olduğunda ve uzun vadede bile kullanışlı olacaktır.


Royal Revolt 2 Hile Apk


Bir savaştaki en önemli gücünüz kesinlikle tehlikedir. Muazzam bir güce sahip olmanıza rağmen, ordu belirleyici faktördür. Birincisi, ordunuz çok güçlü olmayacak ve sadece temel işlevlere sahip olacak. Ancak kazandığınız zaferlerle daha sonraki başarılar ve seviye yükseldikçe, oyuncular onları özgürce özelleştirebilir. Hazine Ödülleri, oyunculara büyü, sihir, çatışma güçleri vb. Verir. Harika ve istikrarlı güç kaynakları oluşturmak için bunları kendi gücünüze uygulayın. Ek olarak, şogununun düzenli güç yükseltmelerine ihtiyacı var.


Royal Revolt 2 elmas hile apk


3D, bu oyun için en açıklayıcı grafik stilidir. İlk versiyona göre Flaregames'in iyileştirilmesi sayesinde, Royal Revolt 2'nin alanı birçok renkte, eğlenceli ve canlı olarak karşımıza çıkıyor. Resimler net, ayrıntılı ve hareketli, inşa edici… son derece pürüzsüz ve esnektir. Yukarıdan bakıldığında, oyuncular Royal Revolt 2'deki haritayı kolayca görebilirler. Oyunun ilerlemesi oyunda açıkça gösterilir, böylece durumun işlenmesi ve ele alınması daha kolay hale gelir. Eğlenceli ses faktörünün yanı sıra kulağı yakalamak, deneyim alanını keyifli hale getirmeye katkı sağlayacaktır.


Royal Revolt 2 Hile Android Oyun club


Oyun sizin endişenizse, Royal Revolt 2 en önemli öncelik olacaktır. Oyun sadece birçok yeni iyileştirme getirmekle kalmıyor, aynı zamanda son derece güzel grafiklere sahip. Sadece bu değil, Royal Revolt 2 hala ücretsiz olarak piyasaya sürülüyor. Royal Revolt 2'nin kazanan oyununun çevrimdışı keyfini çıkarmak için şimdi avantajdan yararlanın.


Royal Revolt 2'yi İndirin (MOD, Mana Hilesi)


Bir önceki android oyun StrikeFortressBox APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar