Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 1 Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 2 Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 3 Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 4 Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 5 Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [v1.28] 6

Escape Machine City Airborne Level Hileli MOD APK [1.28] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun asıl görevi, bu odaları keşfetmek, bulmacaları çözmeye yardımcı olan nesneleri bulmaktır.


Escape Machine City Airborne 1.28 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Level Hilesi (Tüm leveller açık)
Yapbozlarla birlikte strateji oyunlarına tutkulu biriyseniz, oyuncular Escape Machine City Airborne ismini görmezden gelemezler. Yayıncı Snapbreak'in tüm yönlerine tam anlamıyla yatırım yapılan ürünlerden biri olan oyun, bu oyun türüne yeni bir esinti getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca pek çok kombinasyona sahip bir oyun olduğu için oyunculara kesinlikle birçok farklı deneyim ve duygu kazandıracaktır. Öyleyse hızlıca bu oyunun ayrıntılarına gidelim.


Escape Machine City Airborne v1.28 MOD APK


Sıkı çalışma anlarının ardından eğlendirmek için bir isim bulmak isteyen bir oyuncuysanız, kesinlikle göz alıcı bir grafik sistemine sahip bir oyun bulacaksınız. Escape Machine City Airborne, olağanüstü benzersiz ve profesyonel bir grafik sistemi oluşturmada oldukça başarılı olmuştur. Grafiklerin inceliği, oyuncuların deneyimlediği oyun ortamına yansıyor. Makineler, uçaklar, araçlar çok canlı ve görkemli bir şekilde tasvir edilmiştir. 3D grafiklerle oyundaki her alan son derece gerçekçi ve renklidir. Grafiklerle birlikte, özel bir arka plan müzik sistemi ve canlı sesin birleşimi oyunculara harika bir deneyim sağlayacaktır.


Escape Machine City Airborne 1.28 Para Hile Apk


Her macera oyununun arkasında farklı hikayelerden ilham var ve Escape Machine City'de de aynı. Hikaye gelişiyor ve asıl neden, bir zamanlar hareketli Air City şehrinin tamamen sessizleşmesinin üzerinden iki gün geçmiş ve şimdi kötü adamlar tarafından izole edilmiş gibi görünüyor. Bu yerle iletişim kurma girişimlerinin tümü başarısız oldu. Bu nedenle, oyuncu bu olağandışı olayı araştırmak için Air City'ye gönderilen bir karaktere dönüştürülecek. Ve şimdi bu gizemli şehirde gizemi çözmenin bir yolunu bulmak, oyuncunun stratejisine ve zekasına bağlı. Ve asıl görev şehri kurtarmak ve normale döndürmektir.


Escape Machine City Airborne Level Hilesi


Escape Machine City'ye gelen oyuncular, ekranda görüntülenen sözcükler arasında nasıl oynanacağı ve yönlerini hareket ettirmek için ekrana nasıl dokunulacağı konusunda sistem tarafından yönlendirilecek. Oyuncular, sistemin sunduğu farklı odalardan kaçmak için oyundaki çeşitli ve yaratıcı bulmacaları çözmelidir. Her seviyeye başlamak için, oyuncu başka bir benzersiz odada görünecektir. Her odanın kendine özgü ayırt edici özellikleri olacaktır.


Escape Machine City Airborne Hile Apk


Oyuncunun asıl görevi, bu odaları keşfetmek, bulmacaları çözmeye yardımcı olan nesneleri bulmaktır. Örneğin, oyunculara doğru cevabı vermek için bazı seviyelerde kaldıraçlar, kürekler ve anahtarlar bulmaları gerekir, bu da oyuncunun görevi geçmesine yardımcı olur. Seviye ne kadar yüksek olursa, odanın gizem seviyesi de artar ve oyuncunun bulmaca çözmede zeki ve keskin olmasını gerektirir. Bulmacaları olabildiğince çabuk çözerken oyuncular, istedikleri öğeleri yükseltip satın alabilmek için ödüller ve karşılık gelen miktarlar alacaklar.


Escape Machine City Airborne hile nasıl indirilir?


Kısacası, oyuncular kendilerini renkli, benzersiz ve son derece destansı bir dünyaya kaptırmak isterlerse, Escape Machine City'yi hızlıca deneyimleyin. Elbette oyun, oyunculara keyif ve rahatlık duygusu getirecektir.


Escape Machine City Airborne indirin (MOD, Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı)


Bir önceki android oyun AirTycoon 4 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar