US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 1 US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 2 US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 3 US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 4 US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 5 US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [v1.16.108] 6

US Conflict Para Hileli Full Versiyon MOD APK [1.16.108] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Şu soruyu soran kurgusal bir İkinci Dünya Savaşı Gerçek Zamanlı Strateji (RTS) oyunu; "Ya Almanya ABD'yi işgal ederse?"


US Conflict 1.16.108 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Para Hilesi.
  2. Full Versiyon - Tam Sürüm


US Conflict, boş zamanınızı unutulmaz kılacak platformlar arası gerçek zamanlı bir askeri stratejidir. Oynamak istediğiniz 9 önerilen ülkeden birini seçin ve muhteşem çatışmalarda rakipleri yok etmeye gidin. Her ülke için her yönden geliştirebileceğiniz ve pompalayabileceğiniz tanklar, kamyonlar, komuta araçları, sabit silahlar vb. 20'ye yakın muharebe birimi hazırlandı.


US Conflict v1.16.108 MOD APK


Akıllı bir yapay zeka ile bire bir savaşlarda ve 4 oyuncuya kadar çok oyunculu modda kendinizi deneyin. Düşman saldırılarına mümkün olan her şekilde direnin, mayın tarlaları, savunma kuleleri ve tanksavar blokları kurun ve rakibinizin taktik stiline uyum sağlayın. AI ile yapılan savaş bile, beceri seviyenize ve savaş taktiklerine sürekli olarak uyum sağlayacağı için muhteşem ve zor olacaktır.


US Conflict Para Hilesi


US Conflict - Android'de askeri gerçek zamanlı strateji. Bu oyunda dokuz ülkeden birini seçmelisiniz: ABD, İngiltere, Fransa, Rusya, Japonya, Almanya, Macaristan, Romanya ve Çekoslovakya ve yapay zekaya veya gerçek oyunculara karşı savaşmak. Her ülkede, tüm piyadeler ve araçlar için yükseltilebilen 20 tür birlik mevcuttur (200 faydalı iyileştirme): tanklar, kamyonlar, komuta araçları, sabit silahlar ve çok daha fazlası. Çeşitli araziler daha stratejik taktikler kullanmanızı sağlar. Ayrıca, Washington savaşında doruğa ulaşan kampanyadan geçebilirsiniz.


US Conflict Apk full version


Bu, üçüncü şahıs bir tank atış mobil oyunudur. Oyuncular savaşa katılmak için en sevdikleri tankları seçebilir ve oyun içinde takım arkadaşlarıyla etkileşime girebilir ve süper bir takım oluşturmak için arkadaş edinebilirler. Ekibinizde bir ana muharebe tankı, topçu, tanksavar avcısı veya keşif tankı kullanıyor olsanız da, savaşta önemli bir rol oynayacak!


US Conflict Android oyun CLUB


Modernite ortamında askeri strateji. Oyuncu, dokuz eyaletten birinin ordusunun komutasını alabilir. Her ülkenin, kamyonlar, silahlar, tanklar, zırhlı personel taşıyıcılar ve diğer ekipmanlar dahil olmak üzere kendi muharebe birimleri türleri vardır. Dört kişinin aynı anda katılımı için tasarlanmış yapay zeka ile tek tek ve çok oyunculu olarak savaşabilirsiniz. Mevcut tüm ekipman pompalanabilir ve böylece performansını ve başarı şansınızı artırır.


US Conflict Apk Hile


Oyunun sahnesi biraz daha ilginç ve heyecanlı ve Amerikan topraklarına yapılan saldırıların ve Alman ordusunun gerçekleştirdiği saldırıların hikayesini anlatıyor. Şimdi tüm Amerikan ordusu, bu zorlu düşmanı yenmek için elinden gelen her şeyi yapmalıdır. Bu tehlikeli ve önemli görevi bir savaş lideri ve Amerikan generali olarak gerçekleştireceksiniz.


US Conflict Apk indir


Göreviniz Amerikan kuvvetlerini düşman hedeflerine yönlendirmek, yönlendirmek ve yönlendirmek ve Amerikan sınırlarını ve hedeflerini korumaktır. Oyunun sahnesi biraz daha ilginç ve heyecanlı ve Amerikan topraklarına yapılan saldırıların ve Alman ordusunun gerçekleştirdiği saldırıların hikayesini anlatıyor. Şimdi tüm Amerikan ordusu, bu zorlu düşmanı yenmek için elinden gelen her şeyi yapmalıdır. 


US Conflict Tank Hilesi


Bu tehlikeli ve önemli görevi bir savaş lideri ve Amerikan generali olarak gerçekleştireceksiniz. Göreviniz, Amerikan kuvvetlerini düşman hedeflerine yönlendirmek, yönlendirmek ve yönlendirmek ve Amerikan sınırlarını ve hedeflerini korumaktır.


US Conflict indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Warplanes Online Combat APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar