LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11]

Puan: 5.00 (Oylar: 1)
LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11] 1 LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11] 2 LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11] 3 LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11] 4 LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [v2.0.1.11] 5

LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hileli MOD APK [2.0.1.11] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular ninjaları hayranlık uyandıran bir güçle kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı yenecek.


LEGO Ninjago Shadow of Ronin 2.0.1.11 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Sınırsız Para Hilesi

LEGO Ninjago Shadow of Ronin dünyasında heyecan verici bir yolculuk yapın ve Obsidian Glaive ile komplo kuran kötü adamı alt edin. Oyuncular ninjaları hayranlık uyandıran bir güçle kontrol edecek ve birçok farklı düşmanı yenecek. Ayrıca birçok düşmanla karşılaşacaklar ve çözmeleri gereken bulmacaları ortaya çıkaracaklar. Oradan gizli eşyalar toplanacak ve size etkileyici bir ödül verecek.


LEGO Ninjago Shadow of Ronin v2.0.1.11 MOD APK


LEGO Ninjago Shadow of Ronin dünyasında, Ninjago'nun önünde Ronin adında yeni bir kötü adam belirir. Obsidian Glaive adlı gizemli bir silah elde etmek istedi ve bu komplo tamamen başarılı oldu. Spesifik olarak, o ve Karanlık Samuray kuvveti, bu silahın gücüyle ninjanın anılarını sildi.


LEGO Ninjago Shadow of Ronin Para Hilesi


Bu nedenle ninja, Ronin'in diğer planlarını durdurmak ve güçlerini ve anılarını ondan geri kazanmaya çalışmak zorunda kalır. Oyunun başında Ninja Go ekibi Chen'in Adasına gider ve araç durur; yaya olarak yola devam ederler.


LEGO Ninjago Shadow of Ronin Altın Hilesi


Ama ne yazık ki, Jane -mavi ninja- tuzağa bastığında telefonu kapattı; diğer karakterler bölgeyi araştırdı ve Zane'i serbest bıraktı. Paralı askerler onlara saldırdığında orada durmadı ve daha sonra kimlikleri, gizemli bir lidere hizmet eden Karanlık Samuray oldukları ortaya çıktı.


LEGO Ninjago APK Android Oyun Club


LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de oyuncular, karakteri üçüncü şahıs bakış açısıyla kontrol edecek ve bir joystick ile hızlıca hareket ettirecekler. Aynı zamanda Chen's Island'ın bu karakterleri tanımanız ve bu karakterlerin güçlü yanlarından yararlanmanız için bir yer olduğu da doğrulanabilir. 


LEGO Ninjago: Shadow of Ronin APK HappyMod


Yakın veya uzak mesafeden saldırabilir ve bir Ninja'nın benzersiz becerilerini kullanabilirsiniz. Ayrıca ekibinizde sadece bir karakteri değil birçok karakteri de kontrol edeceksiniz.Bu, tamamen farklı temel özelliklere ve silah kullanımına sahip bu ninja karakterlerini kolayca tanıyabilecekleri için oyunculara özel bir ilgi getiriyor. Böylece herkes favori bir karaktere sahip olacak ve güçlerini keşfetmek için zaman ayıracak. Aynı zamanda her insanın sahip olduğu kalp sayısına eşdeğer bir sağlık katsayısı vardır. Bu sağlık, bir rakipten saldırı alındığında kolayca bir birim azalır.


LEGO Ninjago Elmas Hilesi


Oyundaki düşmanların çoğu genellikle onları yenmek için gücünüzü kullanacağınız ve saldırılardan kaçmak için etrafınızdakileri gözlemleyeceğiniz oldukça önemlidir. Ancak yeni başlayanlar için mutlaka bazı zorluklar olacaktır. 


LEGO Ninjago Apk Dayı


Ancak her karakterin düşmana en iyi şekilde saldırmasına ve onları çevreleyen düşmanlardan kaçmasına yardımcı olan temel bir yeteneğe sahip olduğunda endişelenmenize gerek yok. Yani bu oyunda bölümlerin sizi tamamen kendine çekeceği söylenebilir.


LEGO Ninjago Hile Apk


LEGO Ninjago Shadow of Ronin'de farklı seviyelerde ilerleyecek ve her seviyede hikayeyi ortaya çıkaracaksınız. Bu size birçok zorluk ve ödül içeren inanılmaz bir yolculuk sunar. Aynı zamanda etrafınızdaki bazı nesneleri yok ederek düşen çivileri toplamayı da unutmayın. Bu oyun içinde bazı eşyaları satın alabilmek istiyorsanız gereklidir.


LEGO Ninjago Apk indir


Almanız gereken eşyalardan her seviye için topladığınız çivilerin sayısına kadar farklı istatistikleri gösteren bir tablo olacak. Aynı zamanda arkadaşlarınızın oyundaki performansının bir raporu olarak da görülebilir ve tamamladığınız görevlerin yanı sıra hangi öğeleri tamamladığınızı da bilirsiniz. Yani, bu oyunda, oyuncular bir kez bir seviye oynayacak, ancak genellikle bulmacaları çözecek ve oyundaki temel öğeleri alacaklar.


LEGO Ninjago Apk Son Sürüm


Bu oyundaki bulmacalar canlıdır, öğrenmek için zaman harcayacak ve onları çözmeye çalışacaksınız. Aynı zamanda, bu bulmacaları çözmenin yolu, belirli nesneleri çözmek için bu karakterlerin temel becerilerini kullanmaktır. Bunun sadece tek bir karakterin üstesinden gelebileceğini herkesin bileceği bir özelliği var; örneğin, Kai buzu kırmanıza yardımcı olabilir veya Lloyd köprüler oluşturmanıza yardımcı olabilir.


LEGO Ninjago Can Hilesi


LEGO Ninjago Shadow of Ronin'i deneyimlediğinizde, bu oyunda eşya satın almak için belirli bir miktar para biriktireceksiniz. Aynı zamanda oyun ekranında onları kontrol etmek için bazı karakterler de satın alabilirsiniz. Gerçekten de, sizi mümkün olduğunca çok çivi toplamaya ve tüm eşyaların kilidini açmaya motive edecek olan şey budur. Oyuncuların nihai amacı, oyundaki tüm eşyaların kilidini açmaktır.


LEGO Ninjago Shadow of Ronin indir (MOD, Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Gummy Drop APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 1 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar