Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34]

Puan: 5.00 (Oylar: 2)
Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 1 Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 2 Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 3 Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 4 Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 5 Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [v2.34] 6

Ultimate Fishing Simulator Para Hileli MOD APK [2.34] - Android için son sürümü ücretsiz indirin. Gerçekçi bir grafik ortamında 12 gerçek balık tutma yeri


Ultimate Fishing Simulator 2.34 APK AÇIKLAMASI


MOD Özellikleri:

  1. Ücretsiz Alışveriş hilesi
Ultimate Fishing Simulator, önde gelen simülatör oyunu üreticisi Playway tarafından yayınlanan heyecan verici bir balık tutma simülatörüne sahip bir sanal gerçeklik video oyunudur. Balık tutma konusunda tutkuluysanız ancak gerçek olanı deneyimlemek için zamanınız yoksa veya balığın çok uzun süre ısırmasını beklemiyorsanız, bu oyun sizin için mükemmel bir seçim olacaktır. Size en otantik deneyimi sunacağımıza söz veriyoruz.


Ultimate Fishing Simulator v2.34 MOD APK


Ultimate Fishing Simulator, tamamen yeni içeriğe sahip oyunlardan biridir ve piyasada çok az görünür. Balıkçılıkla ilgilenen çoğu insan kendilerine uygun bir oyun bulamazlar, bu yüzden bu oyun hem deneyimli balıkçıların hem de bu yeni türe yeni başlayanlar olarak balıkçıların ihtiyaçlarını karşılamak için doğdu. Birçok faktörün dikkatli bir şekilde kullanılması sayesinde, oyunculardan her zaman coşkulu destek alır.


Ultimate Fishing Simulator Para Hilesi


Oyun ayrıca size mümkün olan en çeşitli deneyimi yaşatmak için 12'den fazla farklı balık tutma yeri sunar. Buna ek olarak, oyun aynı zamanda farklı türlerde önemli sayıda balık sunar ve oyuncuların ekipman ve yem kullanımı gibi esnek bir şekilde belirli yaklaşımlar geliştirmelerini gerektirir. 2.34 sürümüyle birlikte oyun, giderek daha fazla yükseltilen ve geliştirilen, sizi kesinlikle şaşırtacak birçok olağanüstü özellik içeriyor.


Ultimate Fishing Simulator hile


Ultimate Fishing, zengin materyaller sağlamanın yanı sıra Normal, Gerçekçi ve Sandbox dahil olmak üzere aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli oyun modlarına sahiptir. Bu modların her birinin kendi oynama şekli olacaktır; Ayrıca oyun sırasında birçok modu değiştirebilirsiniz. Yeni başlayan biriyseniz Sandbox modunu, kendinize daha fazla meydan okumak istiyorsanız diğer iki modu seçmelisiniz. Ancak oyun modundan bağımsız olarak oyun aynı kalır.


Ultimate Fishing Simulator PC Hile


Oyun, gerçek hayattaki balık avından alınan tüm unsurları içerir. İlk olarak, kendi oltalarınızı ve yemlerinizi seçmelisiniz. Ardından gitmek istediğiniz yeri seçin ve hareket etmek için aracı kullanın. Senin görevin oltayı düşürmek ve misinayı çekmek ve özellikle uyanık olmak ve güçlü balıklara doğru becerileri kazandırmak. Dönmeye, yüzen balık avına, dip avına ve daha fazlasına devam edin. Son olarak, elde ettiğiniz her balık para kazanmak için satılabilir veya deneyim puanı almak için de bırakabilirsiniz. Sadece bu değil, özellikle kazandığınız para sayesinde birçok yeni aksesuarı yükseltebilir veya satın alabilirsiniz. Deneyim puanları, daha fazla becerinin kilidini açmanıza yardımcı olacak ve bu da sağlıklı balıklarla verimli bir şekilde başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca bu oyun hakkında oldukça detaylı aksesuarlar sağladığına dikkat çekmekte fayda var; Oynamayı kolaylaştıran çubuklar, makaralar, kancalar, yemler ve model cihazlar arasından seçim yapabilirsiniz. Su yüzeyinden gölün dibinin altındaki derinliklere kadar çok farklı balıklara yaklaşın. Oyun ayrıca hareket etmek için bir tıkla ve bırak mekanizmasına sahiptir. Oyundaki maçlara katılabileceğiniz tüm bu aksesuarları ve becerileri kullanın.


Ultimate Fishing Simulator hile nasıl indirilir?


Sadece bu değil, Ultimate Fishing Simulator ayrıca hayal gücünüzün ötesinde sayısız olağanüstü özellik içerir. Örneğin, her alanın belirli konumunu ve derinliğini belirlemenize yardımcı olacak bir harita veriyorsunuz. Ya da oyunun gündüz ve gece döngüsüne göre havayı değiştirme özelliği de var ya da güneşli günler, yağmurlu ve fırtınalı günler var, oyunculara her zamana kadar süren gerçek bir his veriyor. Oyun ayrıca grafik kalitesine özel önem veriyor, balıkların resimleri detaylı bir şekilde listeleniyor ya da göletlerin resimleri çok dürüst bir şekilde anlatılıyor. Oyunun sağladığı ışık akışlarını ve çok daha fazlasını algılayarak hava koşullarını da öğrenebilirsiniz. Oyunun grafiklerinin kalitesi de duygularınızı yaratarak daha neşeli, güneşli günlerde daha aktif veya fırtınalı günlerde depresif olmanıza yardımcı olur.


Ultimate Fishing Simulator Son Sürüm Apk indir


Ultimate Fishing Simulator, mükemmel bir simülatöre sahip bir oyundur. Yeni içeriği, farklı konumları, aksesuarları, balıkları ve birçok olağanüstü özelliği sayesinde oyun dünya çapında birçok oyuncuyu kendine çekiyor. Yorucu çalışma saatlerinden sonra tutkunuzu serbest bırakmak ve tüm stresi atmak için ideal bir yer olduğu garantilidir.


Ultimate Fishing Simulator'u İndirin (MOD, Sınırsız Para Hilesi)


Bir önceki android oyun Car Safety Check APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar