Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK

Puan: 3.00 (Oylar: 2)
Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 1 Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 2 Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 3 Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 4 Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 5 Idle Ants – Karınca Simülasyon Oyunu v4.2.3 MOD APK 6

Android için Boşta Karıncalar Oyunu Sınırsız Para MOD APK Son Sürüm ücretsiz indirin. Bu eğlenceli ve bağımlılık yapıcı simülatör oyununda kendi karınca koloninizi yönetin ve büyütün.

Idle Ants AÇIKLAMASI


Dürüst olmak gerekirse, karıncalar çoğumuzun düşündüğünden çok daha güçlü ve yeteneklidir. İnsanların hayvanlar aleminin zirvesi olması, başka herhangi bir yaratığın altını oymamız gerektiği anlamına gelmez. Boştaki karıncalar, bir hedefi gerçekleştirmek için birlikte çalıştıklarında karıncaların ne kadar güçlü olabileceklerini anlamanıza yardımcı olur.

Merak etmeyin, pikniğiniz bu küçük yaratıklarla güvende. Her şey Android mobil cihazınızda yapılır. Bir karınca sürüsünün gelip tüm yiyeceklerinizi yemesinin ne kadar can sıkıcı olabileceğini biliyoruz.


Boşta Karıncalar Özellikleri


Idle Ants oyununun, bu karıncaların gerçek dünyada ne kadar önemli ve zeki olduğunu anlamanıza izin veren birkaç özelliği vardır. Bu simülatör, karıncalar için size yeni bir değerlendirme yapma fırsatı sunacaktır.


Karınca Oyunu APKGöz açıp kapayıncaya kadar tüm karınca koloninizi büyütün ve yükseltin.
Çalışanlarınızın sürecini hızlandırın ve görevlerini ne kadar hızlı geliştirip yerine getirebileceklerini izleyin.
Onları maksimuma çıkarın ve bu küçük karıncaların gücünü tam olarak anlayın!

Grafikler


Idle Ants grafikleri oldukça basittir. Oyun, karıncaların en iyi yaptıkları şeyi yapması hakkında, bu yüzden grafikler gerçekten ne kadar gerçekçi veya kaliteli olabilir? Bir karınca kolonisinin temel yaşamını temsil etmek için her şey iyi bir sanat stiliyle 3 boyutludur. Hiçbir şey çok gerçekçi değildir ve her şeyin kendine özgü bir kalitesi var gibi görünüyor.

Sonuç olarak, grafikler herkesin oyundan keyif alması için yeterince iyi. Ama yine de karıncalarla ilgili bir oyun. 

Idle Ants Mod APK Ücretsiz indir - Sınırsız para


Android için Idle Ants Mod APK Son Sürümünü ücretsiz indirmeyi seçebilirsiniz. Bu sürüm, orijinal sürümle karşılaştırıldığında çok bir farklılık taşımaz. Bununla birlikte, bir Mod APK her zaman geleneksel bir Google Play indirmesinden daha iyidir.

Bunun nedeni, dosya türü ile mobil veriden ve depolamadan tasarruf edeceğinizdir. Ek olarak, kurulum çok fazla fark edilmese de biraz daha hızlı olacaktır.

şimdi Android için Idle Ants Mod APK indirmesinde küçük karınca koloninizi büyütmeye başlayın.

Kullanıcı Yorumları
Yorum & İnceleme Ekle
Değerlendirme kriteri: 2 Oylar ve 0 Kullanıcı Yorumları
5 Yıldız
0
4 Yıldız
0
3 Yıldız
0
2 Yıldız
0
1 Yıldız
0
Yorum & İnceleme Ekle
E-posta adresinizi asla paylaşmayacağız.
Oyun Haberleri
Bu Kategorideki Diğer Uygulamalar